مهاجرت به ژاپن – ویزای کار ژاپن

ژاپن در سال ۲۰۲۰ به علت مشکل کمبود نیروی کار و پیری جمعیت برنامه های جدیدی برای مهاجرت به ژاپن طراحی کرده است. در این برنامه جدید متقضایان می توانند با کسب ویزای کاری ژاپن بدون نیاز به زبان انگلیسی به این کشور مهاجرت کنند. در ادامه شرایط و مزایای مهاجرت به ژاپن را برای شما عزیزان شرح می دهیم.

دفتر وکالت اَپلو با همکاری نزدیک با شرکتهای بزرگ و معتبر ژاپنی و یا بین المللی می تواند برای متقاضیان با تجربه  در این رشته ها، حتی بدون داشتن هرگونه مدرک زبان خارجی، پیشنهاد شغل واقعی و ویزای کار بلند مدت این کشور را برای آنها دریافت کرده و شرایط زندگی و کار با درآمدهای بالا در این کشور فوق العاده را برایشان فراهم آورد.

ژاپن را بهتر بشناسیم

کشور ژاپن، کشوری زیبا و آمیخته ای از بزرگداشت سنت های قدیمی و جلوه های فوق پیشرفته عصر جدید است. ژاپن دومین کشور صنعتی جهان و سومین کشور از نظر اقتصادی در جهان است.

مهاجرت به ژاپن - ویزای کار ژاپن

مساحت این کشور ۳۷۷.۹۷۲ کیلومتر مربع است که برابر با یک بیستم آمریکا و یک نهم هندوستان است. این کشور دارای جزایری است که از بخش شمال تا جنوب کشیده شده اند و همین موضوع سبب شده است تا آب و هوای مختلفی در این کشور دیده شود.

نام کشور: ژاپن (Japan)پایتخت: توکیو
نوع حکومت و ساختار سیاسی: مشروطه سلطنتی/ قانون اساسیزبان رسمی: ژاپنی
زبان های رایج: ژاپنی و به ندرت انگلیسیجمعیت: بیش از ۱۲۶ میلیون
واحد پول: ین ژاپن (Japanese yen با علامت اختصاری JPY و نماد (¥))منطقه زمانی: (GMT+9 . UTC+9 (JST
پیش شماره تلفن: ۰۰۸۱دامنه اینترنتی: jp.
تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: ۱۹۰ کشوررتبه تولید ناخالص: ۵.۰۷۱ تریلیارد دلار

پایتخت و شهرهای بزرگ ژاپن

 توکیو، پایتخت این کشور و از مدرن ترین و گرانترین پایتخت های جهان است. این شهر به طور کلی یکی از بزرگترین پایتخت های صنعتی دنیا بشمار می رود و در بخش شرقی ژاپن قرار دارد.

توکیو - مهاجرت به ژاپن

شهر هیروشیما نیز یکی از شهرهای بسیار مهم ژاپن است و نخستین شهری است که از سوی آمریکا به آن حمله اتمی شده است.

شهر اوساکا سومین شهر بزرگ ژاپن است و از نظر تاریخی، به آشپزخانه ملت شهرت دارد.

شهر ناگویا از دیگر شهرهای مهم ژاپن است. یکی از بزرگترین بندرگاه های ژاپن در دنیا و سومین ناحیه کلان شهری بزرگ ژاپن محسوب می شود.

شهرهای ناگاساکی، اوکایاما، نیاگاتا، نارا، فوکواکا و ساپورو، از دیگر شهرهای مهم ژاپن هستند که هر یک سهم بسزایی در بخش های اقتصادی، فرهنگی و تاریخی ژاپن دارند.

فرهنگ مردم ژاپن


احترام گذاشتن بخشی از فرهنگ ژاپن است. تعظیم کردن و نحوه خطاب کردن دیگران به طور کلی در این کشور بسیار مهم است، بطوریکه آموزش های لازم در زمینه احترام گذاشتن در این کشور دیده می شود.
 

این کشور از نظر نظم در دنیا رتبه اول را دارد و هر نوع قانون شکنی در ژاپن بسیار جدی دنبال خواهد شد.

قدیمی ترین فرد در خانواده های ژاپنی بسیار مورد احترام قرار می گیرند. در این کشور امید به زندگی بالاست و متوسط عمر مردان، ۸۱ سال و زنان، ۸۷ سال است.

مهاجرت به ژاپن - فرهنگ غنی ژاپنی

 زندگی در ژاپن

زیرساخت های اقتصادی و تکنولوژی کشور ژاپن سبب شده است که در لیست برترین کشورهای توسعه یافته در دنیا قرار داشته باشد.

 اشتغال در این کشور ۶۰ درصد است که رقم قابل توجهی است.

همچنین این کشور، یکی از پیشرفته ترین کشورهای آسیایی در حوزه تحصیلات دانشگاهی است. امکان ادامه تحصیل در دانشگاه های کشور ژاپن در تمام رشته های علوم پایه، رشته های فنی و مهندسی و همچنین پزشکی و رشته های وابسته، وجود دارد.

اقتصاد و منابع مالی و درآمدی ژاپن

کشور ژاپن در سال ۲۰۱۰ توانست سومین قدرت اقتصادی در دنیا، پس از آمریکا و چین، و رتبه دوم اقتصادی در کشورهای آسیایی را بدست آورد.

این کشور از نظر منابع طبیعی بسیار محدود است به طوریکه اکثر بخش های آن کوهستانی و آتشفشانی است، اما کاری که دولت ژاپن در زمینه صنعت و فناوری های پیشرفته انجام داده است، سبب شده تا کشور ژاپن در لیست بهترین کشورهای صنعت و تکنولوژی در دنیا قرار بگیرد.

مهاجرت به ژاپن - اقتصاد قدرتمند ژاپن

یکی از بخش های اقتصادی بسیار مهم در کشور ژاپن صادرات است. همچنین این کشور در زمینه صنایع الکترونیک، صنایع شیمیایی، نساجی و صنایع غذایی نیز در مسیر پیشرفت قرار دارد.

ژاپن شرکت های بین المللی با نام های تجاری معتبر دارد. صندوق بین المللی پول در این کشور رشد خوبی داشته است که نشان دهنده هم ردیف بودن آن با کشورهای غربی است.

موقعیت اقتصادی ژاپن در بازار های جهانی

رتبه کشور ژاپن در صنعت، در دنیا، بسیار مشهور است. این کشور توانسته است که از بهترین نیروهای متخصص در زمینه کاری استفاده نماید.

در این کشور، برنامه نویسان و متخصصان در حوزه کامپیوتر و IT، به ساخت برنامه های کاربردی و قدرتمند در زمینه های مختلف روی آورده اند و سبب شده اند تا کشور ژاپن از نظر درآمدزایی در وضعیت خوبی قرار بگیرد.

جمعیت ایرانی در ژاپن

بررسی ها نشان می دهد که فعالیت های گسترده در کشور ژاپن دسته بندی های مشخصی را فراهم می سازد که ایرانیان نیز به آن ورود داشته اند. رشد ایرانیان در کشور ژاپن در سال های اخیر، بیش از ۴ درصد گزارش شده است و این موضوع نشان می دهد که ذهن های بزرگ و فعال در کشور ژاپن بسیار مورد احترام و سرمایه گذاری هستند.

 این کشور در جذب افراد نخبه و حرفه ای، از هیچ امکاناتی دریغ نمی کند.

اکنون بیش از ۴۰۰۰ ایرانی در ژاپن زندگی می کنند . عموم آنها ویزای کار ژاپن دارند. در برنامه جدید مهاجرتی این کشور، اخذ اقامت دائم ژاپن تسهیل گشته است.

ویزای کاری بلند مدت (HSFP)

دولت ژاپن برای توسعه و پیشرفت کشور خود، اقدام به صدور ویزاهای کاری بلند مدت می کند. هدف از این برنامه، استخدام نیروی های کاری متخصص و ماهر با هدف رشد و ارتقاء نظام اقتصادی این کشور است.

این ویزای ویژه، با مزایای بیشتر از ویزای کار استاندارد، برای افراد با مهارت های پیشرفته و تخصصی صادر می گردد. ولی همچنان یکی از انواع ویزای کار ژاپن است و امکان درخواست این ویزا بدون پیشنهاد کار و یا پیشنهاد شغلی از سوی شرکت های معتبر ژاپنی، امکان پذیر نیست.

مهاجرت به ژاپن ویزای کار ژاپن

اگر متقاضیان بتوانند براساس جدول امتیاز، که توسط اداره مهاجرت ژاپن اعلام شده است، امتیاز ۷۰ یا بیشتر را کسب کنند، می توانند برای اخذ این ویزای ویژه اقدام کنند. امتیاز مورد نظر با توجه به سن، سوابق تحصیلی و سوابق شغلی فرد متقاضی، محاسبه می شود.

مزایای ویزای کار ژاپن

 • ویزای کاری به مدت ۵ سال (قابل تمدید)
 • همکاری فرد متقاضی با شرکت های بزرگ داخلی و بین المللی
 • عدم نیاز به هرگونه مدرک زبان خارجی
 • درآمد ماهیانه بین حداقل ۲ تا ۵ هزار دلار
 • امکان اخذ ویزای اقامت دائم
 • امکان همراهی خانواده فرد متقاضی
 • اجازه کار همسر فرد متقاضی (تحت شرایط خاص)
 • مدارس رایگان برای فرزندان

با توجه به نیاز روزافزون این کشور به افراد متخصص نیروی ماهر، کارفرمایان ژاپنی تمایل دارند تا قراردادهای کاری طولانی مدت با افراد متقاضی داشته باشند. از این رو ویزاهای کار صادر شده قابل تمدید خواهد بود.

در حال حاضر کشور ژاپن با هدف جذب نیروی متخصص و افراد ماهر در زمینه علوم کامپیوتر،  نرم افزار، برنامه نویسان و مهندسان IT ، بدون نیاز به هرگونه مدرک زبان خارجی اقدام به صدور ویزای HSFP می کند.

ویزای کار ژاپن - مشاغل حوزه IT در ژاپن

خدمات اپلو برای مهاجرت کاری به ژاپن

با توجه به پیشرفت کشور ژاپن در زمینه صنعت و تکنولوژی، این کشور تمایل بیشتری به جذب نیروی کاری، به خصوص در رشته های حوزه علوم کامپیوتر مانند برنامه نویسان، مهندسان IT و متخصصان نرم افزار نشان داده است.

 دفتر وکالت اپلو با داشتن متخصصین مجرب در زمینه اخذ پیشنهاد شغلی و ویزا کار کشور ژاپن، این امکان را برای متقاضیان کار( در حوزه علوم کامپیوتر و IT) در ژاپن فراهم می کند تا همراه با اخذ یک پیشنهاد شغلی واقعی، معتبر و طولانی مدت از کارفرمایان ژاپنی و شرکت های معتبر این کشور و همچنین دریافت ویزا کار بلند مدت برای ایشان، شرایط مهاجرت آنها را به کشور ژاپن فراهم نمایند.

مشاوره رایگان وکیل مهاجرت به ژاپن

موسسه حقوقی مهاجرتی اپلو

 

دفتر وکالت اپلو | مهاجرت به کانادا | اخذ اقامت کانادا | اخذ پاسپورت کانادا

آدرس: تهران | خیابان نیاوران | خیابان مقدسی (مژده) | پلاک ۶۴ | طبقه سوم | واحد ۸
شماره تماس: ۲۲۷۰۲۷۵۳-۰۲۱

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید.مقررات مهاجرت همواره در حال تغییر است.  لطفا جهت دریافت وقت مشاوره با وکلای دفتر، وقت قبلی بگیرید.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر ایمان شنبه ۲۹ آذر ۹۹( 4 ماه پیش) تعداد بازدید: 58 مشاهده پرسش
  مشاوره برای مهاجرت
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت شنبه ۲۹ آذر ۹۹( 4 ماه پیش)

   سلام. فرم ارزیابی مهاجرت را از وبسایت پر کنید. بعد از بررسی شرایط شما، با شما تماس می گیریم.

    

    

    

 • تصویر کاربر مجید دوشنبه ۲۴ آذر ۹۹( 4 ماه پیش) تعداد بازدید: 54 مشاهده پرسش
  سلام . بنده متخصص در سیستمهای برق و تلفن هستم اما مدرک بالا ندارم . فعلا دیپلم و دارم ادامه میدم که 2 ترم دیگه کاردانی میگیرم .. ایا در کانادا میشه کار مرتبط پیدا کرد که مشکلی برام با خانواده پیش نیاد
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت دوشنبه ۲۴ آذر ۹۹( 4 ماه پیش)

   سلام. برای اخذ ویزای کار کشور کانادا حتما باید مدرک زبان انگلیسی با نمره حداقل 5.5 داشته باشید. برای مشخص شدن اینکه آیا می توان برای شما جاب آفر گرفت یا خیر، نیاز به اطلاعات بیشتری از شما و شرایط شما داریم. در صورت تمایل به مشاوره رایگان، فرم ارزیابی مهاجرت را از وبسایت پر کنید تا بعد از بررسی شرایط شما با شما تماس بگیریم.

 • تصویر کاربر زارعی یکشنبه ۲۳ آذر ۹۹( 4 ماه پیش) تعداد بازدید: 58 مشاهده پرسش
  من عضو هیات علمی دانشگاه هستم و دارای ۲۲ سال سابقه کار هستم. اخیرا تصمیم به مهاجرت به کانادا را دارم. چگونه می توانم فرایند مهاجرت خود را دنبال کنم که سریع تر به نتیجه مطلوب برسم . ضمنا به مدت دو سال از ۲۰۱۸ الی ۲۰۲۰ نیز در کشور سوئیس دوره فرصت مطالعاتی را گذرانده ام.
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت یکشنبه ۲۳ آذر ۹۹( 4 ماه پیش)

   سلام. باید شرایط شما دقیقتر بررسی شود و نیاز به اطلاعات بیشتری مثل وضعیت زبان، شرایط سنی و ... داریم. من به شما توصیه می کنم تا فرم ارزیابی مهاجرت  را از وبسایت پر کنید تا بتوانیم شرایط شما را دقیق بررسی کنیم و طی یک تماس تلفنی، مشاوره رایگان دریافت کنید.

 • تصویر کاربر فاطمه یکشنبه ۱۸ آبان ۹۹( 5 ماه پیش) تعداد بازدید: 60 مشاهده پرسش
  با سلام و عرض ادب و خسته
  نباشید
  برای خوداشتغالی در زمینه هنر نیاز به چه مدرک تحصیلی هست؟
  و چقدر سرمایه نیاز داره؟
  چجوری باید اقدام کنم
  ۲۲سالمه و دیپلم دارم
  کارم تتو موقت هستش و ۶ساله که حرفه ای کار میکنم هرطرحی رو میتونم بکشم
  از چه راهی باید برای گرفتن اقامت کانادا اقدام کنم؟
  آیا برای من امکانش هست؟
  ممنون میشم پاسخ بدید
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت یکشنبه ۱۸ آبان ۹۹( 5 ماه پیش)

   سلام. کار تتو جزو رشته های واجد شرایط برنامه خوداشتغالی نیست. برای مشخص شدن این که چه مدارکی برای مهاجرت به کانادا نیاز است، ابتدا باید روش مناسب مهاجرتی با توجه به شرایط شما مشخص شود. چون برنامه های مهاجرتی کانادا متنوع بوده و هر برنامه شرایط و ضوابط خود را داراست. 

   بنابراین، به شما توصیه می کنم فرم ارزیابی مهاجرت را از وبسایت پر کنید تا ابتدا روش مناسب مهاجرتی برای شما مشخص شود. 

 • تصویر کاربر صدیق شنبه ۱۵ شهریور ۹۹( 7 ماه پیش) تعداد بازدید: 59 مشاهده پرسش
  با سلام. وقت به خیر. آیا برای کسی که game designer است (طراحی با موتورهای بازی سازی انجام می دهد)، امکان مهاجرت به ژاپن وجود دارد؟ با تشکر
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت شنبه ۱۵ شهریور ۹۹( 7 ماه پیش)

   سلام. برای دریافت ویزای کار بلند مدت کشور ژاپن، باید در یکی از رشته های حوزه علوم کامپیوتر و یا IT، فعالیت داشته باشید. باید شرایط شما به صورت تخصصی تر بررسی شود تا امکان اخذ جاب آفر در این رشته بخصوص مشخص گردد. می توانید فرم ارزیابی مهاجرت را از وبسایت پر کنید تا شرایط شما را بررسی کنیم و طی یک تماس تلفنی، مشاوره رایگان دریافت کنید. (البته شایان ذکر است که در حال حاضر پروسه اخذ ویزای کار بلند مدت ژاپن به علت شیوع کرونا متوقف شده است؛ ولی می توانید با بررسی شرایط خود به محض بازگشایی مجدد و در صورت واجد شرایط بودن، سریعا اقدام کنید.) 

 • تصویر کاربر mehdi23 شنبه ۱۵ شهریور ۹۹( 7 ماه پیش) تعداد بازدید: 47 مشاهده پرسش
  سلام دوست عزیز من 18 سال سن دارم و تازه مدرک دیپلمم و گرفتم وسرمایه ای حدود 50 هزار دلار دارم خواستم بدونم از چه طریقی میتونم اقدام کنم برای ژاپن و ایا اگر 2سال دوره زبان در ژاپن بگزرونم از چه طریقی میتونم اقامت ژاپن و بگیرم
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت چهارشنبه ۱۲ شهریور ۹۹( 8 ماه پیش)

   سلام. ویزای کار بلند مدت کشور ژاپن مخصوص افرادی است که در رشته های حوزه علوم کامپیوتر، IT و ...، سوابق تحصیلی و سوابق کاری دارند و با توجه به شرایط شما امکان اخذ این ویزا وجود ندارد. یکی از روش های مناسب برای شما، اخذ ویزای تحصیلی کشور کانادا، ادامه تحصیل در این کشور و در نهایت گرفتن اقامت کاناداست. 

  2. تصویر کاربر mehdi23 چهارشنبه ۱۲ شهریور ۹۹( 8 ماه پیش)
   خب شرایط تحصیل در کانادا چی هست
  3. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت شنبه ۱۵ شهریور ۹۹( 7 ماه پیش)

   حتما باید مدرک زبان (حداقل آیلتس 6 آکادمیک)، تمکن مالی کافی برای تحصیل و زندگی در کانادا و همچنین معدل نسبتا بالا، داشته باشید تا بتوانید ویزای تحصیلی کشور کانادا را اخذ کرده و برای ادامه تحصیل و در نهایت اخذ اقامت دائم کانادا اقدام کنید. 

  4. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت شنبه ۱۵ شهریور ۹۹( 7 ماه پیش)

   حتما باید مدرک زبان (حداقل آیلتس 6 آکادمیک)، تمکن مالی کافی برای تحصیل و زندگی در کانادا و همچنین معدل نسبتا بالا، داشته باشید تا بتوانید ویزای تحصیلی کشور کانادا را اخذ کرده و برای ادامه تحصیل و در نهایت اخذ اقامت دائم کانادا اقدام کنید. 

  5. نمایش سایر 3 پاسخ
 • تصویر کاربر امیررضا سه شنبه ۱۱ شهریور ۹۹( 8 ماه پیش) تعداد بازدید: 64 مشاهده پرسش
  با سلام و عرض خسته نباشید، در صفحه خود در اینستاگرام ، پیشنهاد دادید که در مورد جاب آفر می توانید همکاری کنید تا امتیاز بالا برود .خواستم اطلاعات بیشتری داشته باشم
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت سه شنبه ۱۱ شهریور ۹۹( 8 ماه پیش)

   سلام. همانطور که میدانید برای دریافت اقامت کانادا روش های متفاوتی وجود دارد؛ در برخی از روش ها مثل برنامه اکسپرس انتری داشتن مواردی مثل داشتن یک پیشنهاد شغلی از کانادا، می تواند امتیاز پرونده را افزایش و شانس گرفتن دعوتنامه و در نهایت اقامت را افزایش دهد. در برخی برنامه های مهاجرتی دیگر مثل آتلانتیک شما باید ابتدا جاب آفری از یک کارفرما دریافت کرده و بواسطه همین پیشنهاد کار می توانید درخواست اقامت خود را ثبت و اقامت را اخذ کنید. 

   به شما توصیه می کنیم تا فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا را از وبسایت پر کنید تا ابتدا روش مناسب مهاجرتی مشخص شود و سپس بر اساس روش، مدارک مورد نیاز به شما اطلاع داده شود.

 • تصویر کاربر علی شنبه ۲۵ مرداد ۹۹( 8 ماه پیش) تعداد بازدید: 50 مشاهده پرسش
  در صورت داشتن جاب افر می توان ویزای کاری ژاپن دریافت کرد؟ شنیدم برای ایرانی ها امکان اخذ ویزا نیست
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت شنبه ۲۵ مرداد ۹۹( 8 ماه پیش)

   سلام، بله. در صورت داشتن جاب آفر امکان اخذ ویزای کار بلند مدت ژاپن را دارید؛ البته اخذ جاب آفر از طرف دفتر وکالت اپلو برای رشته های حوزه علوم کامپیوتری و IT است. (لطفا توجه کنید که به علت شیوع ویروس کرونا صدور ویزای کار ژاپن به تعویق افتاده است.)

 • تصویر کاربر سرزمین شنبه ۲۸ تیر ۹۹( 9 ماه پیش) تعداد بازدید: 50 مشاهده پرسش
  سلام من یه برنامه نویسم و ۲۰ سال سن دارم و از ۱۸ سالگی برنامه تویسی رو شروع کردم
  دارم رزومه مو قوی میکنم و ژاپنی و انگلیسی یاد میگیرم و میخام بعد از فارغ التحصیلی و اتمام خدمت سربازی به ژاپن مهاجرت کنم
  ضمنا خواهرم هم به ژاپن از از طریق ویزای ازدواج مهاجرت کرده
  میخام بپرسم برای ۵ ۶ سال اینده چقدر شانس اخذ ویزا و اقامت رو دارم؟ و اینکه نیاز به جاب افر دارم؟
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت شنبه ۲۸ تیر ۹۹( 9 ماه پیش)

   سلام. دوست عزیز ممکن است قوانین و مقررات اخذ انواع ویزا و اخذ اقامت برای هر کشوری تغییر کند. در حال حاضر برای اخذ ویزای کار بلند مدت از کشور ژاپن، داشتن یک پیشنهاد کاری معتبر الزامیست ولی در حال حاضر نمی توان نسبت به قوانین و شرایط برای 5 یا 6 سال آینده نظر قطعی داد.

 • تصویر کاربر انسیه شنبه ۳۱ خرداد ۹۹( 10 ماه پیش) تعداد بازدید: 45 مشاهده پرسش
  سلام. رشته من شناسایی و انتخاب مواد مهندسی هست و 5 سال سابقه کار در لابرتوار پروتزهای دندانی دارم و مدیر بخش کنترل کیفی بودم. حالا میخوام بدونم که ایا در زمینه رشته من کاری وجود دارد در کانادا؟ و اینکه میشه اقدام کرد برای ویزای کاری؟ و برای شروع باید چکار کنم؟
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت شنبه ۳۱ خرداد ۹۹( 10 ماه پیش)

   سلام. برای اخذ ویزای کار حتما باید شرایط فرد متقاضی به صورت دقیق بررسی شود. بنابراین بهتر است فرم ارزیابی اولیه مهاجرت به کانادا را از وبسایت زیر پر کنید تا شرایط شما بصورت دقیق بررسی شده و طی یک تماس تلفنی رایگان، روش های مناسب مهاجرتی به شما اطلاع داده شود. 

  2. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت شنبه ۳۱ خرداد ۹۹( 10 ماه پیش)

   سلام. برای اخذ ویزای کار حتما باید شرایط فرد متقاضی به صورت دقیق بررسی شود. بنابراین بهتر است فرم ارزیابی اولیه مهاجرت به کانادا را از وبسایت زیر پر کنید تا شرایط شما بصورت دقیق بررسی شده و طی یک تماس تلفنی رایگان، روش های مناسب مهاجرتی به شما اطلاع داده شود. 

  3. نمایش سایر 1 پاسخ
درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر