حداقل امتیاز لازم برای مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۱۹ چقدر است؟

در سیستم جامع امتیاز دهی کانادا (CRS) شش فاکتور مهم وجود دارند که می توانند در نمره متقاضیان برای دریافت انواع ویزای کانادا تاثیرگذار باشند. حداقل نمره ۶۷ یا بیشتر برای تایید صلاحیت جهت مهاجرت به کانادا و ورود شما به لیست اسامی اکسپرس انتری Express Entry Pool مورد نیاز است.

امتیاز بندی اکسپرس اینتری

در قوانین مهاجرت به کانادا در صورتی که فردی نتواند در این سیستم جامع امتیاز بندی، حداقل نمره را کسب کند، بهتر است زمانی را برای به دست آوردن صلاحیت های مذکور و بهبود رزومه تخصیص دهد و سپس دوباره اقدام نماید. و اما این شش فاکتور نمره دهی برای تایید صلاحیت مهاجرت به کانادا عبارتند از:

 • مهارت های زبان انگلیسی و/یا فرانسوی
 • تحصیلات
 • تجربه کاری
 • سن
 • شغل هماهنگ شده و مشخص در کانادا
 • انطباق پذیری

حداقل امتیاز مهاجرت به کانادا

توجه کنید در هر دوره حداقل امتیاز آن قسمت درج شده است در صورتی که شما در  تمامی مهارت های حداقل امتیاز را کسب کنید می توانید امتیاز مهاجرت به کانادا را دریافت کنید.

نحوه امتیازبندی زبان خارجی در کانادا

توانایی ارتباط برقرار کردن و کار در یک یا هر دو زبان رسمی کشور کانادا یک فاکتور بسیار مهم در امتیاز دهی CRS به شمار می رود. دانستن زبان انگلیسی، فرانسوی و یا هر دو به شما کمک می کند تا در بازار کار کانادا موفق و فعال باشید.

شما می توانید برای مهارت های زبانی خود در انگلیسی و فرانسوی تا ۲۸ نمره کسب کنید. امتیازات مربوطه بسته به توانایی و سطح مهارت شما در چهار بخش شنیداری (Listening)، صحبت کردن (Speaking)، خواندن (Reading) و نوشتار (Writing) داده خواهند شد.

چگونه می توانیم تسلط زبان خارجی خود را برای سیستم امتیازبندی اثبات کنیم؟

برای اثبات تسلط زبانی خود در انگلیسی و فرانسوی باید یک آزمون بین المللی زبان را از مراکز مورد تایید سازمان شهروندی و مهاجرت کانادا کسب کنید. در صورتی که همراه با مدارک خود نتایج مربوط به آزمون زبان انگلیسی و یا فرانسوی را برای مسئولین این سازمان ارسال نکنید، دعوت نامه شما برای اپلای ارسال نخواهد شد. نتایج شما در آزمون بین المللی زبان باید نشان دهند که به سطح و درجه مورد نیاز رسیده اید.

اگر می خواهید امتیازات مربوط به هر دو زبان انگلیسی و فرانسوی را به دست آورید باید نتایج آزمون زبان خود برای هر دو را که از یکی از مراکز مورد تایید سازمان مهاجرت کانادا گرفته اید به صورت همزمان ارسال کنید. وقتی که در آزمون شرکت کنید و نتایج برایتان مشخص شوند، می توانید به سادگی امتیازی که از بخش مهارت های زبانی به دست می آورید را محاسبه نمایید.

آیا با نحوه امتیاز بندی سرمایه گذاری استانی کانادا آشنا هستید؟ امتیازبندی هر یک از استان های کانادا متفاوت می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

ویزای موقت کار کانادا

نحوه محاسبه امتیاز زبان خارجی کانادا سطح ۱ و ۲

در ادامه نحوه محاسبه نمره متقاضیان در بخش مهارت های زبانی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا را آورده ایم:

شما باید حداقل در سطح CLB 7 که مورد تایید زبان رسمی کانادا است (در فرانسوی NCLC) باشید. نتایج تست شما در زمان تقاضا و پر کردن پروفایل اکسپرس اینتری  و زمانی که برای اقامت دائم فرم پر می کنید اید حقیقی ومعتبر  باشد (کمتر از دو سال از تاریخ آن گذشته باشد) .

زبان خارجی سطح ۱صحبت کردنمهارت شنیداریمهارت خواندنمهارت نوشتار
سی ال بی ۹ یا بالاتر۶۶۶۶
سی ال بی ۸۵۵۵۵
سی ال بی ۷۴۴۴۴
پایین تر از سی ال بی ۷عدم امکان تقاضاعدم امکان تقاضاعدم امکان تقاضاعدم امکان تقاضا

برای گرفتن امتیاز در زبان رسمی سطح دوم باید به حداقل CLB سطح ۵ در هر چهار مهارت ریدینگ، اسپیکینگ، لیسنینگ و رایتینگ برسید.

نکته: شما تنها زمانی برای زبان رسمی دوم خود امتیاز کسب می کنید که در هر چهار مهارت آن به حداقل نمره CLB سطح ۵ رسیده باشید.

زبان خارجی سطح ۲امتیازات
سی ال بی حداقل ۵ در هر چهار مهارت۴
سی ال بی ۴ یا کمتر در هر یک از چهار مهارت۰

محاسبه امتیازبندی تحصیلات در کانادا

برای میزان تحصیلات خود نیز می توانید در حین تقاضا برای مهاجرت به کانادا امتیازاتی را دریافت کنید. برای گرفتن امتیاز تحصیل و دریافت ویزای تحصیلی کانادا تنها کاری که باید بکنید این است که:

 • اثبات کنید که یک دیپلم کانادایی یا مدرک را به دست آورده اید
 • از یک مرکز مورد تایید سازمان اقامت و مهاجرت کانادا (CIC) بخواهید تا تحصیلات شما در خارج از کانادا را ارزیابی کرده و میزان اعتبار و برابری آن با مدارک و تحصیلات کشور کانادا را مشخص کند.

شما باید گواهی نامه کانادایی و یا گواهی نامه مدرک تحصیلی خارجی خود را که توسط موسسات معتبر ارزیابی شده است در حین تقاضا برای مهاجرت اعلام کنید. بسیاری از افراد سوال می کنند که امتیاز لیسانس برای کانادا چقدر است؟ در پاسخ به این عزیزان جدول زیر را آماده کرده ایم.

جدول امتیاز بندی تحصیلات در سیستم جامع امتیاز کانادا

سطح تحصیلاتمتقاضی متاهلمتقاضی مجرد
متقاضیهمسر
کمتر از دیپلم۰۰۰
دیپلم دبیرستان۲۸۲۳۰
دوره یکساله پس از دیپلم۸۴۶۹۰
دوره دو ساله پس از دیپلم۹۱۷۹۸
دوره سه ساله پس از دیپلم۱۱۲۸۱۲۰
دو مدرک تحصیلی  پس از دیپلم که حداقل یکی از آنها پس از اتمام دوره سه ساله باشد۱۱۹۹۱۲۸
فوق لیسانس۱۲۶۱۰۱۳۶
دکترا۱۴۰۱۰۱۵۰

امتیازبندی تجربه شغلی در کانادا

 در روش مهاجرت به کانادا از طریق کار شما می توانید به تعداد سال هایی که در یک شغل تمام وقتی درآمدزا فعال بودید امتیازاتی کسب کنید ( حداقل ۳۰ ساعت در هر هفته و یا یک میزان مشابه برای شغلی پاره وقت). برای دریافت ویزای کار کانادا این امتیازات بسیار موثرند.

طبقه بندی حرفه ای ملی یا همان NOC یک سیستم خاص است که شغل های مختلف را در اقتصاد کانادا طبقه بندی و متمایز می سازد. این سیستم وظایف، مهارت ها، استعداد ها و نیازمندی های شغلی را برای شغل های مختلف تشریح می کند. سازمان شهروندی و مهاجرت کانادا از ویرایش سال ۲۰۱۱ سیستم NOC استفاده می کند تا فرم های تقاضای کارکنان حرفه ای را ارزیابی و مشخص کند.

امتیازاتی که برای سابقه شغلی به متقاضیان داده می شود عبارتند از موارد زیر:

تجربهامتیازات
۱ سال۹
۲ الی ۳ سال۱۱
۴ الی ۵ سال۱۳
۶ سال یا بیشتر۱۵

سیستم امتیازبندی سن و سال

در سیستم جامع امتیاز بندی کانادا، در زمینه سن و سال نیز می توانید بر اساس سنی که در زمان تقاضا برای مهاجرت و کار دارید امتیازی به دست آورید. این امتیاز زمانی داده می شود که اداره مرکزی مربوطه فرم تقاضای شما را دریافت کند:

سنامتیازات
زیر ۱۸ سال۰
۱۸ الی ۳۵۱۲
۳۶۱۱
۳۷۱۰
۳۸۹
۳۹۸
۴۰۷
۴۱۶
۴۲۵
۴۳۴
۴۴۳
۴۵۲
۴۶۱
۴۷ یا بیشتر۰

ویزای توریستی کانادا تضمینی

امتیاز بندی پیشنهاد شغلی برای مهاجرت به کانادا

در صورت داشتن درخواست شغلی تمام وقت و دائمی از یک شرکت یا کار آفرین کانادایی نیز می توانید امتیاز CRS خود را افزایش دهید. این شغل باید قبل از زمان تقاضای شما برای مهاجرت به کانادا از طریق تخصص به عنوان یک فرد متخصص فدرال به شما به صورت رسمی پیشنهاد شده باشد.

یک پیشنهاد شغلی معتبر باید:

تمام وقت باشد، دائم باشد و شغلی فصلی نباشد. همچنین باید این شغل در لیست مشاغل مهارتی نوع ۰ یا همان Skill Type 0 یا Skill Level A و یا Skill Level ‌ در طبقه بندی حرفه ای ملی NOC باشد.

امتیازات این بخش بر اساس موارد زیر به متقاضیان اعطا می شوند:

اگروامتیاز
در حال حاضر با یک مجوز کار موقت در کانادا مشغول به کار هستید:مجوز کاری شما هم در زمان تقاضا و هم در زمانی که ویزای کار کانادا تحویل گشته و معتبر باشد و یا اجازه این را دارید که در کانادا بدون مجوز کار مشغول باشید (در زمانی که ویزا شما تحویل داده می شود)

و

سازمان CIC مجوز کار شما را بر اساس تاثیر مثبت بر روی بازار کار کانادا تحویل داده باشد.

و

شما برای فردی کار می کنید که اسم وی بر روی مجوز کار شما درج شده است و به شما پیشنهاد کار دائم داده است بر اساس اینکه شما یک کارکن حرفه ای و متخصص هستید.

۱۰
در حال حاضر در کانادا شغلی دارید که از نیازمندی های LMIA معاف است (تحت یک توافق بین المللی نظیر توافق تجارت آزاد آمریکای شمالی یا یک توافق فدرال استانی:

 

مجوز کاری شما هم در زمان تقاضا و هم در زمانی که ویزای کانادا صادر و تحویل می گردد معتبر باشد و یا اجازه این را دارید که در کانادا بدون مجوز کار مشغول باشید (در زمانی که ویزا شما تحویل داده می شود)

و

شما برای فردی کار می کنید که اسم وی بر روی مجوز کار شما درج شده است و به شما پیشنهاد کار دائم داده است بر اساس اینکه شما یک کارکن حرفه ای و متخصص هستید.

۱۰
در حال حاضر شما یک مجوز کاری کانادا ندارید یا برنامه دارید قبل از این که ویزای دائمی اقامت را بگیرید در کانادا مشغول به کار شوید

یا

در حال حاضر در کانادا مشغول به کار هستید و یک شرکت یا فرد دیگر به شما پیشنهاد شغلی دائمی و تمام وقت داده است

 

یا

در حال حاضر در کانادا در شغلی مشغول هستید که از ارزیابی تاثیر بر بازار کار معاف است اما جزئی از یک قرارداد فدرال استانی یا بین المللی نیست.

 

شما برای فردی کار می کنید که اسم وی بر روی مجوز کار شما درج شده است و به شما پیشنهاد کار دائم داده است بر اساس اینکه شما یک کارکن حرفه ای و متخصص هستید

و

کسی که برای وی کار می کنید دارای برگه ارزیابی مثبت تاثیر بر روی بازار کار کانادا است از سازمان ESDC.

۱۰

آیا می دانید هزینه اخذ ویزای کانادا چقدر است؟ آیا با هزینه های اقامت همسر و بیومتریک کانادا آشنایی دارید؟ جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

هزینه اخذ ویزای کانادا 

نکات مهم:

 • شما شخصاً نمی توانید درخواست ارزیابی تاثیر شغل مورد نظرتان بر روی بازار کار کانادا را به سازمان ESDC بدهید. کسی که قرار است به شما شغلی بدهد و برای وی کار کنید باید این کار را برایتان انجام دهد.
 • سازمان ESDC تنها پیشنهادات کاری دائمی را قبول می کند که در لیست Skill Type 0 یا Skill Level A یا Skill Level B در NOC قرار داشته باشند.
 •  مامور CIC باید متقاعد شود که شما توانایی انجام کاری که برای آن پیشنهاد شغل دریافت کرده اید را دارید. اگر این شغل خاص در کانادا تنظیم شده باشد، این مامور باید متقاعد شود که شما می توانید وقتی که به کانادا رفتید و مستقر شدید توانایی کسب گواهی نامه آن را داشته باشید.

امتیازبندی انطباق پذیری و سازگاری (ماکسیموم ۱۰ امتیاز)

در سیستم جامع امتیاز بندی کانادا، اگر همسر یا شریک حقوقی دارید که با شما به کانادا مهاجرت می کند، آن ها هم می توانند امتیازاتی برای انطباق پذیری و سازگاری خود به دست آورند. شما می توانید برای هر آیتم فقط یک بار امتیاز به دست آورید.

ماکسیموم تعداد امتیازاتی که می توانید در این بخش کسب کنید ۱۰ است. به جدول زیر جهت کسب اطلاعات بیشتر نگاهی بیاندازید:

سازگاریامتیاز
همسر و یا شریک شما دارای سطح زبانی زیر باشد:

همسر شما یا شریک حقوقی شما دارای سطح زبانی انگلیسی یا فرانسوی حداقل سی ال بی ۴ یا بالاتر در هر چهار مهارت ریدینگ، اسپیکینگ، لیسنینگ و رایتینگ باشد.

برای گرفتن این امتیازات شما باید نتایج آزمون وی را که از یک سازمان معتبر و تایید شده برای کانادا صادر شده است در حین تقاضا گزارش کنید. در روز انجام اپلای نتایج نباید بیش از ۲ سال از تاریخ صدورشان گذشته باشد.

۵
سابقه تحصیلی قبلی شما در کانادا:

شما حداقل دو سال آکادمیک و دانشگاهی را در دانشگاه های کانادا گذرانده اید ( در یک برنامه که حداقل دو سال به طول انجامیده است ) در یک مدرسه دبیرستان یا دانشکده در کانادا.

تحصیل تمام وقت به معنای حداقل ۱۵ ساعت  کلاس در هر هفته، و شما باید در یک سطح مناسب آکادمیک در طی این زمان قرار داشته باشید که این موضوع توسط مدرسه یا کالج ثبت و ذخیره می شود.

۵
سابقه تحصیلی قبلی همسر یا شریک شما در کانادا:

همسر شما و یا شریک حقوقی که دارید حداقل دو سال آکادمیک و دانشگاهی را گذرانده باشد ( در یک برنامه که حداقل دو سال به طول انجامیده است ) در یک مدرسه دبیرستان یا دانشکده در کانادا

تحصیل تمام وقت به معنای حداقل ۱۵ ساعت  کلاس در هر هفته، و وی باید در یک سطح مناسب آکادمیک در طی این زمان قرار داشته باشد که این موضوع توسط مدرسه یا کالج ثبت و ذخیره شود.

۵
سابقه قبلی کاری شما در کانادا:

شما حداقل در گذشته یک سال در کانادا شغل تمام وقت داشته باشید.

در یک حوزه شغلی که در لیست های Skill type 0 یا Skill type A یا Skill Type ‌   در رتبه بندی ملی شغلی یا همان NOC قرار داشته باشد، همچنین به همراه یک مجوز کار معتبر و یا هنگامی که اجازه کار در کانادا را داشته اید.

۱۰
سابقه شغلی قبلی همسر یا شریک شما در کانادا:

همسر یا شریک حقوقی شما در گذشته حداقل یک سال در کانادا شغل تمام وقت داشته باشد.

در یک حوزه شغلی که در لیست های Skill type 0 یا Skill type A یا Skill Type ‌   در رتبه بندی ملی شغلی یا همان NOC قرار داشته باشد، همچنین به همراه یک مجوز کار معتبر و یا هنگامی که اجازه کار در کانادا را داشته است.

۵
پیشنهاد کار قبلی از شرکت یا فردی در کانادا:

شما از فاکتور پنجم امتیاز گیری برای مهاجرت امتیاز کسب کرده اید: پیشنهاد شغلی از کانادا

 

۵
بستگان در کشور کانادا:

 

شما و یا اگر همسر و یا شریک حقوقی شما بستگان یا

·         والدین

·         پدربزرگ یا مادربزرگ

·         کودک

·         نوه

·         فرزند والدین (برادر یا خواهر)

·         فرزند پدربزرگ یا مادربزرگ (عمه، عمو، خالی و دایی) یا

·         نوه یکی از والدین (برادرزاده و یا خواهرزاده) که:

·         در کانادا زندگی می کند

·         ۱۸ سال یا بیشتر دارد و

·         شهروند کانادا است یا اقامت دائم دارد

۵

اگر می خواهید بیشترین امتیاز را برای مهاجرت به کانادا دریافت کنید قبل از ارسال مدارک با بهترین وکیل مهاجرت به کانادا مشورت کنید تا بتوانید با افزایش امتیاز مهاجرت به کانادا به راحتی اقامت دائم کانادا را دریافت کنید.

دکتر مرجان آتشی گلستان بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در تهران

موسسه حقوقی اپلو

دفتر وکالت اپلو | مهاجرت به کانادا | اخذ اقامت کانادا | اخذ پاسپورت کانادا

آدرس: تهران | خیابان نیاوران | خیابان مقدسی (مژده) | پلاک ۶۴ | طبقه سوم | واحد ۸
شماره تماس: ۲۲۷۰۲۷۵۳-۰۲۱

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید. پاسخ شما حداکثر تا بزودی اطلاع داده خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر آرشام یکشنبه ۱۷ فروردین ۹۹( 5 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام
  من دارای مدرک فوق لیسانس مهندسی منابع طبیعی گرایش شیلات و آبزیان می باشم با 5 سال سابقه کار در ایران آیا با داشتن سایر شرایط دیگر با توجه به رشته تحصیلی ام می توان برای اکسپرس انتری برای اقامت دایم اقدام کنم؟
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت یکشنبه ۱۷ فروردین ۹۹( 5 ماه پیش)

   سلام. شرایط شما باید به صورت دقیق تر بررسی شود تا روش مناسب مهاجرتی مشخص شود. فرم ارزیابی اولیه مهاجرت به کانادا را پر کنید تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

 • تصویر کاربر mhs شنبه ۳ اسفند ۹۸( 7 ماه پیش) مشاهده پرسش
  با سلام
  حداقل امتیاز برای ورود به استخر اکسپرس انتری از طریق Canadian express class چقدر هست
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت شنبه ۳ اسفند ۹۸( 7 ماه پیش)

   سلام. با داشتن امتیاز حدودا 460 می توانید وارد استخر اکسپرس انتری شوید ولی نکته اصلی اخذ دعوتنامه در این برنامه است. در حال حاضر و با توجه به دراوهای برگزار شده قبلی، متقاضیانی که امتیازاتی بین 470 تا 472 داشته اند،  توانسته اند دعوتنامه را اخذ کنند. برای دریافت اطلاعات لازم و نحوه امتیازدهی این برنامه مهاجرتی، مقاله مهاجرت به کانادا از طریق تخصص (اکسپرس اینتری) را مطالعه فرمایید.

 • تصویر کاربر Sharafaldin شنبه ۳ اسفند ۹۸( 7 ماه پیش) مشاهده پرسش
  بنده عضو هيئت علمي دانشگاه و با سابقه كاري 4 سال (30 ساعت در هفته) هستم، مدرك اينجانب دكترى و با مرتبه علمي دانشيار هستم. 35 سال سن دارم و بدنبال اقامت دائم و كار بعنوان استاد دانشگاه و يا محقق در شركت يا موسسه و پژوهشگاه علمي هستم. لطفا اينجانب را راهنمايي بفرمائيد.
  رزومه (CV) اينجانب پیوست شده است.
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت شنبه ۳ اسفند ۹۸( 7 ماه پیش)

   سلام. با توجه به شرایط ذکر شده،  مهاجرت به کانادا از طریق تخصص (اکسپرس اینتری) می تواند گزینه مناسبی برای اخذ اقامت کانادا باشد ولی نیاز به اطلاعات بیشتری مثل دانش زبان، میزان تمکن مالی  و ... از شما است. بنابراین توصیه می شود فرم ارزیابی اولیه مهاجرت به کانادا را از وبسایت پر کنید تا شرایط شما بصورت دقیق تر و تخصصی تر بررسی شود و مشاوره دقیق و کاملی توسط کارشناسان به شما داده شود.

 • تصویر کاربر amir چهارشنبه ۷ اسفند ۹۸( 7 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام
  من فوق لیسانس مهندسی پزشکی
  تجربه کار 3 سال مرتبط با رشته
  2 سال غیر مرتبط در رشته
  که هر دو بیمه رد شده است
  سن 28 سال
  خواهرم 10 سال بیشتر تورنتو زندگی می کند
  دارم برای ایلس می خوانم که چند ماه دیگر امتحان بدهم
  ویزای مولتی کانادا دارم
  به علت مشکلات سربازی شاید فقط بتوانم مدرک لیسانس را داشته باشم
  سوال من اینه که آیا میشود نامه شرکت اسم سمت شغلیم در دو noc قرار داشته باشد؟
  و ایا شرایط خوبی برای express entry دارم؟
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت شنبه ۳ اسفند ۹۸( 7 ماه پیش)

   سلام. داشتن خویشاوند نزدیک در کانادا، علاوه بر سایر فاکتورهای مورد نیاز، یکی از مواردی است که منجر به کسب امتیاز اضافه برای برنامه اکسپرس انتری خواهد شد. نمره مدرک زبان تاثیر بسیار زیادی در امتیازات این برنامه دارد. سابقه کاری حتما باید با آخرین مدرک تحصیلی متقاضی همخوانی داشته باشد و نامه سابقه کار باید مطابق با شرح وظایف ناک مورد نظر باشد. برای بهره مندی از مشاوره رایگان می توانید فرم ارزیابی اولیه مهاجرت به کانادا را از وبسایت پر کنید.

  2. تصویر کاربر amir یکشنبه ۴ اسفند ۹۸( 7 ماه پیش)
   بله فهمیدم
   مرسی
   اما سوال‌ من این بود که نامه سابقه کار شرکت
   دو عنوان ناک باشد اشکال دارد؟
   مثلا sales manager
   و
   research and development manager
  3. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت چهارشنبه ۷ اسفند ۹۸( 7 ماه پیش)

   سلام. همانطور که قبلا هم توضیح داده شد، سابقه کاری شما باید مرتبط با شرح وظایف ناک انتخابی باشد و ناک انتخابی هم، باید با رشته تحصیلی شما یکسان باشد. در مشاغل اعلام شده توسط اداره مهاجرت، دو رشته شرح وظایف یکسانی نخواهند داشت. بنابراین با توجه به رشته تحصیلی خود باید ناک مورد نظر را انتخاب کنید و سوابق کاری خود را براساس شرح وظایف ناک انتخابی، ارائه دهید.

  4. نمایش سایر 2 پاسخ
 • تصویر کاربر حامد یکشنبه ۱۳ بهمن ۹۸( 7 ماه پیش) مشاهده پرسش
  با امتیاز 450 شانس برای انتخاب شدن از pool چقدره؟ معمولا کف امتیاز انتخابی چنده؟
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت یکشنبه ۱۳ بهمن ۹۸( 7 ماه پیش)

   سلام. با توجه به دراو های برگزار شده اخیر برنامه اکسپرس انتری فدرالی، متقاضیان با امتیازی حدود 470 تا 473 موفق به اخذ دعوت نامه شده اند. توصیه می کنیم تا فرم ارزیابی مهاجرت را از وبسایت پر کنید تا شرایط شما برای برنامه های استانی و یا سایر روش های مهاجرتی توسط کارشناسان بررسی شود و از طریق تماس تلفنی به شما اطلاعات کافی داده شود.

 • تصویر کاربر ات سه شنبه ۸ بهمن ۹۸( 8 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام من دانشجوی روانشناسی دانشگاه ازاد هستم،میخواستم ببینم با همین رشته چجوری میتونم واسه فوق لیسانس و ادامه تحصیل به کانادا برم؟
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت سه شنبه ۸ بهمن ۹۸( 8 ماه پیش)

   سلام، بعد از اتمام تحصیل در مقطع کارشناسی و اخذ ایلتس اکادمیک با نمره حداقل ۶، برای ادامه تحصیل اقدام کنید.

 • تصویر کاربر موسوی دوشنبه ۲۳ دی ۹۸( 8 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشید
  خواستم بدونم هزینه ی یک جلسه مشاورتون چقدر هستش؟
  میخوام ببینم آیا شرایط ما کلا به درد مهاجرت از طریق به ویزای کاری اکسپرس میخوره؟
  متشکرم
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت دوشنبه ۲۳ دی ۹۸( 8 ماه پیش)

   سلام، برای دریافت مشاوره می توانید فرم ارزیابی را از وبسایت پر کنید تا شرایط شما توسط کارشناسان بررسی شود و مشاوره رایگان از طریق تماس تلفنی به شما داده شود.

 • تصویر کاربر مهسا دوشنبه ۲۳ دی ۹۸( 8 ماه پیش) مشاهده پرسش
  با سلام من لیسانس معماری دارم و2سال سابقه مرتبط بارشته و24 سالمه من چه جوری میتونم امتیاز متناسب کسب کنم ؟
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت دوشنبه ۲۳ دی ۹۸( 8 ماه پیش)

   سلام، برای شرکت در برنامه اکسپرس انتری و اخذ اقامت کانادا باید مدرک فوق لیسانس، حداقل ۳ سال سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلی( رشته فوق لیسانس)، سن زیر ۳۵ سال و نمره ۷،۸ ایلتس جنرال، داشته باشید تا وارد پول اکسپرس قرار بگیرید. در ضمن رشته و سابقه شغلی باید جزو مشاغل موجود در ناک(NOC) باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله مهاجرت به کانادا از طریق تخصص را در وبسایت مطالعه کنید.

 • تصویر کاربر Hania چهارشنبه ۱۸ دی ۹۸( 8 ماه پیش) مشاهده پرسش
  من مدرک ارشد دارم از دانشگاه خارج از ایران ۳۵سالمه زبان آیلتس ۷ دارم مدرک ارشد با سابقه کاری من در ایران یکی نبوده آیا میتونم بدون تطابق سابقه کار و مدرک در اکسپرس انتری شرکت کنم؟
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت چهارشنبه ۱۸ دی ۹۸( 8 ماه پیش)

   سلام، يكي از شروط اصلي برنامه اكسپرس اينتري كانادا، داشتن سابقه كاري مرتبط با رشته تحصيلي است. مي توانيد مقاله مهاجرت به كانادا از طريق تخصص را در وبسايت مطالعه كنيد. فرم ارزيابي را از وبسايت پر كنيد تا شرايط شما بررسي شود و راه هاي مهاجرت به كانادا با توجه به شرايط شما، مشخص شود.

 • تصویر کاربر علیرضا دوشنبه ۲۵ آذر ۹۸( 9 ماه پیش) مشاهده پرسش
  با سلام
  با توجه به اینکه اگر پیشنهاد شغلی از کانادا نداشته باشیم امکان اخذ امتیاز بیشتر از 450 هست ؟
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت دوشنبه ۲۵ آذر ۹۸( 9 ماه پیش)

   سلام، بله. اگر سنتون زير ٣٥، مدرك تحصيلي فوق ليسانس، ايلتس معادل CLB9 و حداقل سه سال سابقه كاري رسمي مرتبط با رشته تحصيليتون داشته باشيد. مقاله مهاجرت به كانادا از طريق تخصص  را در وبسايت مطالعه كنيد.

درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر