بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا در سال 2019 + مزایا و حقوق (به روز رسانی 2020)

با توجه به این که بازار کار در کانادا دائما در حال تکامل است تا شغل های جدید و نیازمندی های بیزینسی را پوشش دهد، بسیاری از کارکنان متخصص می توانند بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا  را تصاحب کرده و مشغول به کار شوند.

هر روزه کاربران زیادی می پرسند که چه مشاغلی شانس بیشتری برای مهاجرت به کانادا دارند؟ درآمد این متخصص در کانادا چند دلار است؟

در این مقاله ما مشاغل پرطرفدار و میزان درآمد آن ها را برای مهاجران متخصص را گردآوری کرده ایم و شما را با انواع ویزای کانادا برای کار آشنا می کنیم. بدین صورت هر شخصی متناسب با حرفه خود می تواند با دریافت ویزای کار کانادا به این کشور مهاجرت کند.

دراین مقاله همچنین مشاغل پر طرفدار تر در بازار کار کانادا را با مشاغل مدنظر متقاضیانی که در ۱۲ ماه گذشته در سیستم ورودی Canada Express Entry تایید صلاحیت شدند مقایسه کرده است.

متاسفانه بسیاری از جوانان ما پناهندگی کانادا را به مهاجرت کاری ترجیح می دهند. امید است این مقاله به شما در یافتن شغلی مناسب و پاسخ به سوال بهترین شغل کانادا برای مهاجرت چیست کمک کند.

لیست مشاغل مورد نیاز کانادا در سال ۲۰۱۹

در این مقاله می خواهیم بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا را معرفی کنیم.

نماینده بخش فروش (Sales Representative) در کانادا

یکی از بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا نماینده بخش فروش است. یک نماینده فروش قوی و متخصص می تواند یک کسب و کار را موفق و پر درآمد کند و به همین خاطر این شغل در کانادا بسیار مورد توجه بوده است و بیش از ۸۵۰۰ آگهی نیازمندی مربوط به جذب نماینده فروش در Jobs Bank منتشر شده اند.

نقش های ارتباطی – ارتباط کسب و کار با مشتری و کسب و کار با کسب و کار – نیز در این زمره قرار دارند. حقوق پایه این شغل که حدود ۶۴ هزار دلار است معمولا همراه با کمیسیون و تشویقی های خاصی همراه می شود:

 • بازه حقوقی: ۵۲ تا ۶۴ هزار دلار
 • ۸۶۳۲ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOC مشخصات و توضیحات شغل NOC
۶۲۱۱ سوپروایزر بخش خرده فروشی B
۶۲۲۱ متخصصان فنی فروش – خرید و فروش کلی B
۶۲۲۲ خریداران خرده و کلی B
۶۲۳۱ مسئولان بیمه و دلال ها B
۶۲۳۲ مسئولان مشاور املاک و نماینده های فروش B
۶۲۳۵ نماینده های مالی فروش B

مجوز کار موقت در کانادا

 بهترین شغل برای مهاجرت به کانادا حسابداری است

هر چه کسب و کار بزرگ تر باشد، بخش حسابداری نیز اهمیت بیشتری پیدا می کند و به همین خاطر این شغل در جایگاه دوم از بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۱۹ قرار گرفته است.

یک بخش مهم از شغل حسابداری، دادن مشاوره مربوط به تعهد مالی به مشتریان است، اما شغل حسابداری عمدتا مربوط به کمک به کسب و کارها و افراد خاص در مدیریت امور مالی آنهاست. جایگاه شغلی حسابدار حرفه ای چارتری (CPA) تاریخچه بسیار قوی در استخدام مشاغل کانادا دارد و انتظار می رود این روند کماکان ادامه داشته باشد.

 • بازه حقوقی: ۶۳ هزار دلار الی ۷۵ هزار دلار
 • ۷۲۰ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOC توضیحات و مشخصات شغل NOC
۰۱۱۱ مدیریت مالی ۰
۱۱۱۱ حساب رسان مالی و حسابداران A

 

شما عزیزان اگر با مشاغل موجود نمی توانید به کانادا مهاجرت کنید ، می توانید از روش های سرمایه گذاری در کانادا استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر در زمینه سرمایه گذاری در کانادا به لینک زیر مراجعه کنید.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری


درآمد مدیر پروژه مهندسی در کانادا (Engineering Project Manager)

یکی از بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا که دارای حقوق و مزایای بسیار خوبی است مدیر پروژه مهندسی است.هنگامی که یک پروژه ساخت به خوبی پیگیری شده و پیشرفت می کند می توان مطمئن بود که پای یک مدیر پروژه مهندسی در میان است.

برای این جایگاه شغلی تقاضای زیادی در کشور کانادا وجود دارد و دلایلی نیز برای این موضوع مطرح هستند. از جمله این دلایل می توان به بازار رو به رشد مسکن، برنامه ریزی های خاص دولت فدرال این کشور و همچنین طراحی و اجرای چندین طرح های زیر ساختی بزرگ اشاره داشت.

 • بازه حقوقی: ۷۴ هزار دلار الی ۹۲ هزار دلار
 • ۴۷ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOC توضیحات و مشخصات شغل NOC
۰۲۱۱ مدیریت مهندسی ۰

 

 تحلیل گر کسب و کار (Business Analyst)

یکی از بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا  تحلیل گر کسب و کار است. یک تحلیل گر کسب و کار دائما به دنبال راه هایی است که باعث می شوند یک کسب و کار به خوبی رشد کرده و رو به جلو پیش برود و بهینه سازی آن را انجام می دهد.

بنابراین برای این جایگاه شغلی به مهارت های حوزه فناوری و مشوق مالی نیاز است و همه این ها به نقش خاص تحلیل گر بستگی دارد. شرکت های بزرگ و پروژه های زیر ساختی معمولا چندین تحلیل گر کسب و کار برای حوزه های مختلف شرکت استخدام می کنند.

 • بازه حقوقی: ۷۳ هزار دلار الی ۸۷ هزار دلار
 • ۱۰۸۰ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOC

 

توضیحات و مشخصات شغل NOC
۱۱۲۲ مشاغل حرفه ای در بخش مشاوره مدیریت کسب و کار A
۲۱۷۱ تحلیل گر های سیستم اطلاعاتی و مشاورین A
۴۱۶۲ اقتصاد دان ها و پژوهشگران سیاست گذاری های اقتصادی و تحلیل گران A
۴۱۶۳ افسران رشد کسب و کار و پژوهشگران بازاریابی و مشاوران A

 

.نکته ای که بسیار حائز اهمیت است سبک امتیاز بندی مهاجرت به کانادا است. شما در کنار یافتن شغل خوب در کانادا باید امتیازات لازم را برای مهاجرت دریافت کنید.  برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سیستم امتیاز دهی مهاجرت به کانادا بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

سیستم امتیازبندی مهاجرت به کانادا

مدیر پروژه آی تی (IT Project Manager)

بدون شک همه می دانیم که فردی می تواند در پست مدیر آی تی یک کسب و کار فعالیت کند که مهارت های وی در حوزه فناوری بسیار بالا باشند.

اما علاوه بر این موضوع توانایی های دیگری نظیر متعادل کردن پروژه های فناوری در حوزه مدیریت زمان، کارکنان و بودجه پروژه نیز مورد نیاز هستند. مدیران پروژه های آی تی هر شرکت مسئول این هستند که پروژه های حوزه فناوری که به رشد کسب و کار کمک شایانی می کنند را با موفقیت تکمیل نمایند.

 • بازه حقوقی: ۹۲ هزار دلار الی ۱۱۴ هزار دلار
 • ۱۹۸۹ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOC توضیحات و مشخصات شغل NOC
۰۲۱۳ مدیران سیستم های رایانه ای و اطلاعات ۰

 

دفتر کار در کانادا

مدیر حساب (Account Manager)

مدیران حوزه حساب مسئول این هستند که مشتریان فعلی یک کسب و کار را راضی نگه دارند و همچنین برای کسب و کار مربوطه مشتریان جدید پیدا کنند. بنابراین وظیفه و فعالیت های افرادی که در این پست فعالیت می کنند برای یک بیزینس حیاتی است. این افراد در واقع محور اصلی یک شرکت در روابط بین دو کسب و کار مختلف با هم هستند.

 • بازه حقوقی: ۷۵ هزار دلار الی ۹۲ هزار دلار
 • ۱۸۶ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOC توضیحات و مشخصات مربوط به شغل NOC
۰۱۲۵ مدیران سرویس های بیزینسی دیگر ۰
۰۶۰۱ مدیران فروش شرکتی ۰

 

مهندس نرم افزار (Software Engineer)

برای تمامی اپلیکیشن های هوشمند و عالی در گوشی شما و یا برنامه های رایانه ای بزرگ و کاربردی، یک طراح و توسعه دهنده نرم افزاری و شاید یک تیم توسعه دهنده ضروری هستند.

بخش اعظمی از حوزه های مختلف صنعتی و تجاری هم اکنون وابستگی زیادی به نرم افزار و اپلیکیشن ها دارند و بخشی از کارکرد آن ها مربوط به همین حوزه می شود.

بدین ترتیب دیگر تنها شرکت های فناوری نیستند که باید اپلیکیشن ها و برنامه های جدید بسازند. کارکنان متخصص و متقاضی این حوزه، شغلی را از بین حوزه های مختلف کاری انتخاب خواهند کرد.

 • بازه حقوقی: ۸۳ هزار دلار الی ۹۹ هزار دلار
 • ۲۶۷ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOC توضیحات و مشخصات مربوط به شغل NOC
۲۱۷۳ طراحان و مهندسان نرم افزاری (توسعه دهندگان) A

آیا با شرایط مهاجرت به کانادا از طریق کار آشنا هستید؟ برای اطلاعات بیشتر می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

مهاجرت به کانادا از طریق کار

مسئول حوزه استخدام کارمند (Recruiter)

در جایی که صنعت رو به رشد و پیشرفت است و بازار کار سلامت کامل دارد، مسئولان حرفه ای و خوب در بخش استخدام مورد نیاز هستند تا مطمئن شوند کسب کار ها در حال پر کردن مشاغل خالی خود با کارمندان مناسب و کار بلد هستند.

کسب و کار ها در تمامی نقاط کانادا رو به رشد هستند، بدین معنا که کارمندان جدید و زیادی مورد نیاز هستند، و شغل این افراد پیدا کردن کارمندان مناسب برای موقعیت های شغلی خالی آن ها است.

 • بازه حقوقی: ۵۹ هزار دلار الی ۷۱ هزار دلار
 • ۸۹ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOC توضیحات و مشخصات مربوط به شغل NOC
۱۲۲۳ منابع انسانی و افسران حوزه استخدام نیرو های جدید B

 

خود اشتغالی کانادا

برنامه مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی کسانی را شامل می شود که سابقه ای مرتبط با فعالیت های ورزشی، فرهنگی و هنری دارند. متقاضیان باید قصد و توانایی ایجاد کسب و کاری را داشته باشند که حداقل برای خود آن ها اشتغال ایجاد کند. همچنین، متقاضیان باید همکاری قابل توجهی در فعالیت های فرهنگی ، هنری یا ورزشی داشته باشند.

آیا با هزینه های اخذ ویزای کانادا آشنا هستید؟ آیا می دانید هزینه ویزای اقامت دائم با ویزای اقامت موقت چقدر است؟ جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی دکمه زیر کلیک کنید

هزینه اخذ ویزای کانادا

سیستم ورودی شغلی Express Entry کانادا چگونه افراد را مقایسه و ارزیابی می کند؟

در اینجا آمار های مختلف مربوط به سیستم پذیرش شغلی کشور کانادا بررسی و تحلیل گردیده است و یک لیست کاربردی از مشاغل برتر متقاضیانی که برای اقامت دائم کانادا  در سال ۲۰۱۸دعوت شده بودند ایجاد گردیده است.

لیست ده شغل برتر در برنامه Express Entry کانادا در سال ۲۰۱۸ نشان می دهد که مشاغل حرفه ای و تخصصی در علوم طبیعی و کاربردی با کد NOC 21 در رده اول هستند. میزان محبوبیت و آمار این دسته از مشاغل حرفه ای حدود ۳ برابر پذیرش نسبت به رده دوم سال ۲۰۱۸ بوده است.

برترین پذیرش های سال ۲۰۱۸ سیستم Express Entry شغلی در کانادا

موقعیت کد NOC توضیحات شغل تعداد پذیرش در سال ۲۰۱۸
۱ ۲۱ مشاغل حرفه ای و تخصصی در علوم طبیعی و کاربردی ۹۶۲۰
۲ ۲۲ مشاغل فنی مرتبط با علوم طبیعی و کاربردی ۳۴۵۰
۳ ۱۲ سوپروایزر های مدیریت و مالی و مشاغل مدیریتی ۳۳۵۵
۴ ۱۱ مشاغل حرفه ای و تخصصی در کسب و کار و امور مالی ۳۳۴۰
۵ ۰۱-۰۵ مشاغل تخصصی مدیریت متوسط ۲۵۰۰
۶ ۶۳ سوپروایزر های خدماتی و مشاغل خدمات تخصصی ۲۴۹۵
۷ ۶۲ سوپروایزر های خرده فروشی و مشاغل تخصصی فروش ۱۸۷۵
۸ ۴۰ مشاغل حرفه ای در حوزه آموزش و تحصیلات ۱۷۷۰
۹ ۰۶ مشاغل مدیریت متوسط ۱۵۹۵
۱۰ ۷۲ تجارت های صنعتی، الکتریکی و ساختمانی ۱۲۷۵

 

حتما بخوانید

آیا با روش مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری آشنا هستید؟ آیا می دانید اکسپرس اینتیر بعه چه معناست؟ برای اطلاعات بیشتر بر روی دکمه زیر کلیک نمایید

مهاجرت به کانادا از طریق تخصص

منبع: IRCC

در لیست موقعیت های شغلی مورد نیاز در سال ۲۰۱۸، مهندسین نرم افزار (NOC 2173) و تحلیل گران و مشاوران سیستم های اطلاعاتی (NOC 2171) دو شغل کد ۲۱ از NOC هستند که در گزارش آمده اند.

یک نکته مهم دیگر این است که دومین شغل در سیستم پذیرش شغلی کانادا – سیستم Express Entry – از لیست NOC 22 هستند: مشاغل فنی مرتبط با علوم کاربردی و طبیعی. همین موضوع باعث شده است مشاغل مرتبط با حوزه فناوری جذاب تر نیز باشند.

یک لیست گسترده از کد های NOC و مشخصات و خصوصیات آن ها هم در لیست پذیرش و هم در لیست مشاغل مورد نیاز وجود دارند. از جمله آن ها می توان به کد های ۲۱، ۱۲، ۱۱، ۰۱-۰۵، ۶۲ و همچنین ۰۶  اشاره کرد.

این ارتباط قابل توجه قدرت بالای سیستم پذیرش شغلی یا همان Express Entry کانادا را در هدف قرار دادن مهاجران اقتصادی نشان می دهد. چرا که این مهاجران کسانی است که به زودی کمبود ها و مشاغل مورد نیاز را در بازار کار کانادا پر خواهند کرد.

مشاغل مورد نیاز کانادا ۲۰۲۰

با توجه به ابقای دولت ترودو برای چهارساله ۲۰۱۹ – ۲۰۲۳ به نظر می رسد سیاست های کلی مهاجرتی کانادا تغییرات قابل ملاحظه ای نداشته باشد.

البته در سال ۲۰۱۹ تغییراتی در این سیاست ها اجرا شد که می توان تمرکز بیشتر بر روی برنامه های مهاجرت استانی و افزودن برنامه های مهاجرتی برای نیازمندی های خاص مثل برنامه اخذ اقامت دائم کانادا برای کارکنان بخش صنایع غذایی از این جمله است.

در راستای همین سیاست های جدید به نظر می رسد، اولویت با مشاغلی است که کمبود نیروی کار فوری در کانادا داشته باشند. به علت افزایش جمعیت سالخورده کانادا و کمبود نیرو برای خدمات دهی به قشر بازنشسته پیش بینی می شود در مشاغل زیر نیروی کار خارجی بیشتری در سال ۲۰۲۰ به کانادا جذب شود :

 • پرستاران و مددکاران حرفه ای
 • دستیار فیزیوتراپی و طب فیزیکی
 • روانشناس و مشاور
 • داروساز
 • متخصص بینایی سنجی

دکتر مرجان آتشی گلستان بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در تورنتو

موسسه حقوقی اپلو

۱
۰

موسسه حقوقی اَپلو | مهاجرت به کانادا | اخذ اقامت کانادا | اخذ پاسپورت کانادا

آدرس: تهران | خیابان نیاوران | خیابان مقدسی (مژده) | پلاک ۶۴ | طبقه سوم | واحد ۸
شماره تماس: ۲۲۷۰۲۷۵۳-۰۲۱

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید. پاسخ شما حداکثر تا بزودی اطلاع داده خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر مرتضی چهارشنبه ۲۲ مرداد ۹۹( 2 روز پیش) مشاهده پرسش
  درود بر شما. آیا شغل انتخابی باید با مدرک تحصیلی مرتبط باشد ک امتیاز مدرک تحصیلی رو بگیریم. مثلا کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم ، اگه سغل و سابقه کارم کار فنی باشه، امتیاز مدرک تحصیلی رو هنوز دارم؟
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت چهارشنبه ۲۲ مرداد ۹۹( 2 روز پیش)

   سلام، بستگی به برنامه مهاجرتی انتخابی دارد ولی اصولا در اکثر برنامه مهاجرتی مثل اکسپرس انتری : سیستم مهاجرت به کانادا از طریق تخصص کاری حتما باید سابقه کار و مدرک تحصیلی یکسان باشد. البته برخی از برنامه ها نیز هستند که اگر شما سابقه کار فنی داشته باشید و یک مدرک فنی هم داشته باشید، ابتدا با جاب آفر وارد کانادا می شوید و بعد از 6 ماه تا یکسال کار در شغل مورد نظر (بستگی به شغل دارد) درخواست اقامت میدهید. 

 • تصویر کاربر م.ر شنبه ۱۱ مرداد ۹۹( 1 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام من دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مدیریت بازرگانی گرایش استراتژیک هستم و تا چند ماه دیگه دفاع می کنم. در حال حاضر مقاله و مدرک زبان ندارم و سابقه کاری هم ندارم. و لیسانسم هم مهندسی آی تی بوده و کمی برنامه نویسی سی شارپ بلدم. اگه بخوام ویزای کاری بگیرم امکانش هست؟ برای ویزای کاری نیاز به سابقه
  کاری هست یا خودشون آموزش میدن؟
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت شنبه ۱۱ مرداد ۹۹( 1 هفته پیش)

   سلام. برای اخذ ویزای کار برای کانادا علاوه بر تحصیلات حتما نیاز به سابقه کار است. علاوه بر سابقه کار، داشتن مدرک زبان نیز لازم است. (مدرک آیلتس در حد نمره 5 جنرال). اگر تمایل به ارزیابی شرایط خود و دریافت مشاوره رایگان دارید، می توانید فرم ارزیابی اولیه مهاجرت به کانادا را از وبسایت پر کنید. 

 • تصویر کاربر Sevda سه شنبه ۷ مرداد ۹۹( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام با ۲۶ سال سن و مجرد با مدرک کارشناسی ارشد پرستاری دانشگاه سراسری تهران و ۴ سال سابقه کار و آیلتس ۷.۵ میتونم جاب آفر بگیرم؟ و اینکه میتونم از طریق اکسپرس اینتری اقدام به گرفتن ویزا کنم؟
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت سه شنبه ۷ مرداد ۹۹( 2 هفته پیش)

   سلام. بله، با توجه به نیاز روزافزون کانادا در حوزه بهداشت و سلامت، اگر سایر شرایط برنامه را داشته باشید می توانید از طریق اکسپرس انتری : سیستم مهاجرت به کانادا از طریق تخصص کاری ، برای مهاجرت اقدام کنید. به عنوان مثال مدرک زبان شما باید آیلتس جنرال باشد؛ سابقه کاری باید بعد از اخذ مدرک فوق لیسانس بوده (البته اگر رشته لیسانس و فوق لیسانس یکی باشد، سابقه کار بعد از لیسانس قابل قبول است) و همچنین تمکن مالی کافی بر اساس جدول اعلام شده از طرف اداره مهاجرت کانادا را داشته باشید. فاکتورهایی دیگری مثل مجرد یا متاهل بودن، سوابق کاری و داشتن مدرک زبان همسر، داشتن اقوام در کانادا و همچنین داشتن یک پیشنهاد شغلی از کانادا، می تواند باعث کسب امتیاز بیشتری شود. می توانید فرم ارزیابی اولیه مهاجرت به کانادا را ازوبسایت پر کنید تا کارشناسان شرایط شما برای این برنامه و یا برنامه های دیگر به صورت رایگان بررسی کنند.

 • تصویر کاربر همیلی یکشنبه ۵ مرداد ۹۹( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  با سلام و وقت بخیر
  ببخشید با کارشناسی روانشناسی از دانشگاه ازاد با معدل 18.21 و آیلتس 7.5 دو مقاله داخلی و رتبه دو رقمی المپیاد روانشناسی داخل کشور , میتوان از یکی از دانشگاه های مک گیل یا بریتیش کلمبیا در مقطع ارشد رشته روانشناسی بالینی فاند گرفت؟؟ سن رو یادم رفت , 25 سال سن دارم
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت یکشنبه ۵ مرداد ۹۹( 2 هفته پیش)

   سلام. برای اخذ فاند از موسسات آموزشی در کانادا حتما باید مدرک آیلتس آکادمیک با نمره حداقل 7، حداقل 2 تا 3 مقاله ISI و معدل بالا داشته باشید. اصولا هم این موسسات تمایل دارند تا با شخص متقاضی به صورت مستقیم مکاتبه داشته باشند چون یکی از موثر ترین فاکتورها برای گرفتن فاند، سطح دانش، آگاهی و علم فرد متقاضی است.

 • تصویر کاربر Colder شنبه ۳۱ خرداد ۹۹( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  با عرض سلام ببخشید ما تولیدی لباس زیر داریم میخواستم بدونم میتونیم با اجاره کردن مغازه یا خرید تو ونکوور یه فروشگاه لباس زیر اونجا بزاریم و محصولات خودمونو از ایران انتقال بدیم و تو فروشگاه خودمون عرضه کنیم و اینکه میشه از این طریق اقامت دائم گرفت و همچین
  شرایط طی این پروسه چطوریه ممنون میشم راهنماییم کنید. با تشکر
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت شنبه ۳۱ خرداد ۹۹( 1 ماه پیش)

   سلام. مهاجرت از طریق خرید بیزینس در کانادا امکان پذیر است. ولی مثل سایر برنامه های مهاجرتی شرایط خاص خود را دارد و نیاز به سرمایه است. توصیه می کنیم فرم ارزیابی اولیه مهاجرت به کانادا را از وبسایت پر کنید تا کارشناسان شرایط شما را برای این برنامه و برنامه های مناسب دیگر بررسی کنند و به شما مشاوره رایگان داده شود.

 • تصویر کاربر Hamid شنبه ۳۱ خرداد ۹۹( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  با سلام وخسته نباشید خدمت مشاورین ایران آپولو.
  ببخشید بنظر شما متوسط درامد روانشناس بالینی در کانادا بالاتره یا فردی با مدرک مدیریت بازاریابی ؟؟؟ میشه لطف کنید میانگین درامد سالیانه هردو شغل در کانادا را بگید؟؟!!!!
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت شنبه ۳۱ خرداد ۹۹( 1 ماه پیش)

   سلام. متوسط درآمد روانشناسان در کانادا در سال ۲۰۱۹ سالانه حدود ۹۲۰۰۰ دلار کانادا ( ۵۳.۲ دلار در ساعت) گزارش شده است. همچنین روانشناسان بالینی در کانادا به طور متوسط ۹۷۰۰۰ دلار در سال (تقریباً ساعتی ۵۰ دلار) درآمد دارند. متوسط حقوق سالیانه روانشناسان مبتدی (سطح پایه) از حدود ۶۳۰۰۰ دلار شروع شده و با بالا رفتن تجربه به ۱۶۶۰۰۰ دلار در سال افزایش پیدا می‌کند. البته باید توجه داشته باشید که اگر خارج از کانادا تحصیل کرده باشید برای دریافت اجازه کار در رشته روانشناسی حتما باید تاییدیه های لازم را اخذ کنید. 

   متوسط درآمد سالیانه افراد با مدرک مدیریت بازاریابی هم حدودا چهل هزار دلار در سال است.

    

 • تصویر کاربر o-s چهارشنبه ۷ خرداد ۹۹( 2 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام . ایا با تسلط بر نرم افزار ریویت بدون مدرک دانشگاهی میتوان شغلی در کانادا یا اسکاتلند پیدا کرد
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت چهارشنبه ۷ خرداد ۹۹( 2 ماه پیش)

   سلام. دفتر وکالت اپلو در زمینه اخذ انواع ویزای کشور کانادا و اخذ اقامت کشور کانادا از روش های موجود فعالیت دارد. به طور کلی و برای داشتن موقعیت های شغلی خوب با درآمد بالا در کشور کانادا، مدرک تحصیلی دانشگاهی الزامی است زیرا در بسیاری از روش های موجود، داشتن مدارک دانشگاهی از شروط اصلی برنامه های مهاجرت است؛ مگر در روش های سرمایه گذاری و برخی مشاغل که نیازی به مدرک دانشگاهی نیست. (البته دانشتن تحصیلات تکمیلی باعث افزایش امتیازات پرونده و درنتیجه افزایش درصد موفقیت پرونده است)

 • تصویر کاربر ع.م چهارشنبه ۷ خرداد ۹۹( 2 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشید، اگر کسی در ایران مدرک فنی حرفه ای از مجتمع فنی بگیره و ترجمه کنه ، در کانادا مدرک و قبول دارن و میشه به استناد به اون کار پیدا کرد؟
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت چهارشنبه ۷ خرداد ۹۹( 2 ماه پیش)

   سلام. برای برخی از برنامه های مهاجرتی نیازی به تحصیلات دانشگاهی نیست و متقاضیان با گذراندن برخی دوره ها و اخذ مدارک معتبر می توانند از این برنامه ها استفاده کرده و اقامت کانادا را اخذ کنند. البته سابقه کار و داشتن مدرک زبان بسییار مهم و موثر است. مدارک اخذ شده باید حتما معتبر و قابل ترجمه باشند.

 • تصویر کاربر Pretty یکشنبه ۱۷ فروردین ۹۹( 4 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام
  یک نفر که با ویزای توریستی وارد خاک کانادا شده است امکان درخواست اکسپرس اینتری را دارد.؟
  حداقل و حداکثر زمان جواب اکسپرس اینتری چه مدت میباشد؟( در شرایط قانونی درخواست شود )
  پیشاپیش از توجه و پاسخگویی شما سپاسگذارم
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت یکشنبه ۱۷ فروردین ۹۹( 4 ماه پیش)

   سلام. اصولا برای درخواست اقامت از هر روشی، بهتر است که درخواست خارج از خاک کانادا داده شود. طبق اعلام اداره مهاجرت کانادا، روند بررسی پرونده و پروسه اخذ اقامت از طریق برنامه اکسپرس انتری 6 ماه زمان می برد، ولی با توجه به تجربه ای که در این زمینه داریم و با توجه به شلوغی دفاتر مهاجرتی پروسه ممکن است بین هشت ماه تا یکسال زمان ببرد.

 • تصویر کاربر اسما یکشنبه ۱۷ فروردین ۹۹( 4 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام من مهندس معماری هستم و دارای 15 سال سابقه همراه با بیمه میباشم و دارای پروانه اشتغال نظارت و اجرا هستم دارای یه فرزند5 ساله به همراه همسرم شرایط اخذ ویزای کاری را دارم
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت یکشنبه ۱۷ فروردین ۹۹( 4 ماه پیش)

   سلام. برای اخذ ویزای کار باید شرایط مخصوص این برنامه را داشته باشید. فرم ارزیابی اولیه مهاجرت به کانادا را پر کنید تا شرایط شما برای اخذ ویزای کار ارزیابی شود و به طور کلی، روش های مهاجرتی مناسب با توجه به شرایط شما مشخص شود و توسط کارشناسان به شما اطلاع داده شود.

درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر