چک لیست بهترین مشاغل مورد نیاز کانادا به همراه درامد دلاری

با توجه به این که بازار کار در کانادا دائما در حال تکامل است تا شغل های جدید و نیازمندی های بیزینسی را پوشش دهد، بسیاری از کارکنان متخصص می توانند بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا  را تصاحب کرده و مشغول به کار شوند. اما ببینیم شغل های خوب در کانادا چه کارهایی هستند؟ در ادامه ما لیست مشاغل مورد نیاز کانادا به فارسی را برایتان قرار داده ایم.

در این مقاله ما مشاغل پرطرفدار و میزان درآمد آن ها را برای مهاجران متخصص را گردآوری کرده ایم و شما را با انواع ویزای کانادا برای کار آشنا می کنیم. بدین صورت هر شخصی متناسب با حرفه خود می تواند با دریافت ویزای کار کانادا به این کشور مهاجرت کند.

دراین مقاله همچنین مشاغل پر طرفدار تر در بازار کار کانادا را با مشاغل مدنظر متقاضیانی که در ۱۲ ماه گذشته در سیستم ورودی Canada Express Entry تایید صلاحیت شدند مقایسه کرده است.

متاسفانه بسیاری از جوانان ما پناهندگی کانادا را به مهاجرت کاری ترجیح می دهند. امید است این مقاله به شما در یافتن شغلی مناسب و پاسخ به سوال بهترین شغل کانادا برای مهاجرت چیست کمک کند.

لیست مشاغل مورد نیاز کانادا در سال ۲۰۱۹

در این مقاله می خواهیم بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا را معرفی کنیم.

نماینده بخش فروش (Sales Representative) در کانادا

یکی از بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا نماینده بخش فروش است. یک نماینده فروش قوی و متخصص می تواند یک کسب و کار را موفق و پر درآمد کند و به همین خاطر این شغل در کانادا بسیار مورد توجه بوده است و بیش از ۸۵۰۰ آگهی نیازمندی مربوط به جذب نماینده فروش در Jobs Bank منتشر شده اند.

نقش های ارتباطی – ارتباط کسب و کار با مشتری و کسب و کار با کسب و کار – نیز در این زمره قرار دارند. حقوق پایه این شغل که حدود ۶۴ هزار دلار است معمولا همراه با کمیسیون و تشویقی های خاصی همراه می شود:

 • بازه حقوقی: ۵۲ تا ۶۴ هزار دلار
 • ۸۶۳۲ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOCمشخصات و توضیحات شغلNOC
۶۲۱۱سوپروایزر بخش خرده فروشیB
۶۲۲۱متخصصان فنی فروش – خرید و فروش کلیB
۶۲۲۲خریداران خرده و کلیB
۶۲۳۱مسئولان بیمه و دلال هاB
۶۲۳۲مسئولان مشاور املاک و نماینده های فروشB
۶۲۳۵نماینده های مالی فروشB

مجوز کار موقت در کانادا

 بهترین شغل برای مهاجرت به کانادا حسابداری است

هر چه کسب و کار بزرگ تر باشد، بخش حسابداری نیز اهمیت بیشتری پیدا می کند و به همین خاطر این شغل در جایگاه دوم از بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۱۹ قرار گرفته است.

یک بخش مهم از شغل حسابداری، دادن مشاوره مربوط به تعهد مالی به مشتریان است، اما شغل حسابداری عمدتا مربوط به کمک به کسب و کارها و افراد خاص در مدیریت امور مالی آنهاست. جایگاه شغلی حسابدار حرفه ای چارتری (CPA) تاریخچه بسیار قوی در استخدام مشاغل کانادا دارد و انتظار می رود این روند کماکان ادامه داشته باشد.

 • بازه حقوقی: ۶۳ هزار دلار الی ۷۵ هزار دلار
 • ۷۲۰ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOCتوضیحات و مشخصات شغلNOC
۰۱۱۱مدیریت مالی۰
۱۱۱۱حساب رسان مالی و حسابدارانA

 

شما عزیزان اگر با مشاغل موجود نمی توانید به کانادا مهاجرت کنید ، می توانید از روش های سرمایه گذاری در کانادا استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر در زمینه سرمایه گذاری در کانادا به لینک زیر مراجعه کنید.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری


درآمد مدیر پروژه مهندسی در کانادا (Engineering Project Manager)

یکی از بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا که دارای حقوق و مزایای بسیار خوبی است مدیر پروژه مهندسی است.هنگامی که یک پروژه ساخت به خوبی پیگیری شده و پیشرفت می کند می توان مطمئن بود که پای یک مدیر پروژه مهندسی در میان است.

برای این جایگاه شغلی تقاضای زیادی در کشور کانادا وجود دارد و دلایلی نیز برای این موضوع مطرح هستند. از جمله این دلایل می توان به بازار رو به رشد مسکن، برنامه ریزی های خاص دولت فدرال این کشور و همچنین طراحی و اجرای چندین طرح های زیر ساختی بزرگ اشاره داشت.

 • بازه حقوقی: ۷۴ هزار دلار الی ۹۲ هزار دلار
 • ۴۷ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOCتوضیحات و مشخصات شغلNOC
۰۲۱۱مدیریت مهندسی۰

 

 تحلیل گر کسب و کار (Business Analyst)

یکی از بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا  تحلیل گر کسب و کار است. یک تحلیل گر کسب و کار دائما به دنبال راه هایی است که باعث می شوند یک کسب و کار به خوبی رشد کرده و رو به جلو پیش برود و بهینه سازی آن را انجام می دهد.

بنابراین برای این جایگاه شغلی به مهارت های حوزه فناوری و مشوق مالی نیاز است و همه این ها به نقش خاص تحلیل گر بستگی دارد. شرکت های بزرگ و پروژه های زیر ساختی معمولا چندین تحلیل گر کسب و کار برای حوزه های مختلف شرکت استخدام می کنند.

 • بازه حقوقی: ۷۳ هزار دلار الی ۸۷ هزار دلار
 • ۱۰۸۰ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOC

 

توضیحات و مشخصات شغلNOC
۱۱۲۲مشاغل حرفه ای در بخش مشاوره مدیریت کسب و کارA
۲۱۷۱تحلیل گر های سیستم اطلاعاتی و مشاورینA
۴۱۶۲اقتصاد دان ها و پژوهشگران سیاست گذاری های اقتصادی و تحلیل گرانA
۴۱۶۳افسران رشد کسب و کار و پژوهشگران بازاریابی و مشاورانA

 

.نکته ای که بسیار حائز اهمیت است سبک امتیاز بندی مهاجرت به کانادا است. شما در کنار یافتن شغل خوب در کانادا باید امتیازات لازم را برای مهاجرت دریافت کنید.  برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سیستم امتیاز دهی مهاجرت به کانادا بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

سیستم امتیازبندی مهاجرت به کانادا

مدیر پروژه آی تی (IT Project Manager)

بدون شک همه می دانیم که فردی می تواند در پست مدیر آی تی یک کسب و کار فعالیت کند که مهارت های وی در حوزه فناوری بسیار بالا باشند.

اما علاوه بر این موضوع توانایی های دیگری نظیر متعادل کردن پروژه های فناوری در حوزه مدیریت زمان، کارکنان و بودجه پروژه نیز مورد نیاز هستند. مدیران پروژه های آی تی هر شرکت مسئول این هستند که پروژه های حوزه فناوری که به رشد کسب و کار کمک شایانی می کنند را با موفقیت تکمیل نمایند.

 • بازه حقوقی: ۹۲ هزار دلار الی ۱۱۴ هزار دلار
 • ۱۹۸۹ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOCتوضیحات و مشخصات شغلNOC
۰۲۱۳مدیران سیستم های رایانه ای و اطلاعات۰

 

دفتر کار در کانادا

مدیر حساب (Account Manager)

مدیران حوزه حساب مسئول این هستند که مشتریان فعلی یک کسب و کار را راضی نگه دارند و همچنین برای کسب و کار مربوطه مشتریان جدید پیدا کنند. بنابراین وظیفه و فعالیت های افرادی که در این پست فعالیت می کنند برای یک بیزینس حیاتی است. این افراد در واقع محور اصلی یک شرکت در روابط بین دو کسب و کار مختلف با هم هستند.

 • بازه حقوقی: ۷۵ هزار دلار الی ۹۲ هزار دلار
 • ۱۸۶ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOCتوضیحات و مشخصات مربوط به شغلNOC
۰۱۲۵مدیران سرویس های بیزینسی دیگر۰
۰۶۰۱مدیران فروش شرکتی۰

 

مهندس نرم افزار (Software Engineer)

برای تمامی اپلیکیشن های هوشمند و عالی در گوشی شما و یا برنامه های رایانه ای بزرگ و کاربردی، یک طراح و توسعه دهنده نرم افزاری و شاید یک تیم توسعه دهنده ضروری هستند.

بخش اعظمی از حوزه های مختلف صنعتی و تجاری هم اکنون وابستگی زیادی به نرم افزار و اپلیکیشن ها دارند و بخشی از کارکرد آن ها مربوط به همین حوزه می شود.

بدین ترتیب دیگر تنها شرکت های فناوری نیستند که باید اپلیکیشن ها و برنامه های جدید بسازند. کارکنان متخصص و متقاضی این حوزه، شغلی را از بین حوزه های مختلف کاری انتخاب خواهند کرد.

 • بازه حقوقی: ۸۳ هزار دلار الی ۹۹ هزار دلار
 • ۲۶۷ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOCتوضیحات و مشخصات مربوط به شغلNOC
۲۱۷۳طراحان و مهندسان نرم افزاری (توسعه دهندگان)A

آیا با شرایط مهاجرت به کانادا از طریق کار آشنا هستید؟ برای اطلاعات بیشتر می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

مهاجرت به کانادا از طریق کار

مسئول حوزه استخدام کارمند (Recruiter)

در جایی که صنعت رو به رشد و پیشرفت است و بازار کار سلامت کامل دارد، مسئولان حرفه ای و خوب در بخش استخدام مورد نیاز هستند تا مطمئن شوند کسب کار ها در حال پر کردن مشاغل خالی خود با کارمندان مناسب و کار بلد هستند.

کسب و کار ها در تمامی نقاط کانادا رو به رشد هستند، بدین معنا که کارمندان جدید و زیادی مورد نیاز هستند، و شغل این افراد پیدا کردن کارمندان مناسب برای موقعیت های شغلی خالی آن ها است.

 • بازه حقوقی: ۵۹ هزار دلار الی ۷۱ هزار دلار
 • ۸۹ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOCتوضیحات و مشخصات مربوط به شغلNOC
۱۲۲۳منابع انسانی و افسران حوزه استخدام نیرو های جدیدB

 

خود اشتغالی کانادا

برنامه مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی کسانی را شامل می شود که سابقه ای مرتبط با فعالیت های ورزشی، فرهنگی و هنری دارند. متقاضیان باید قصد و توانایی ایجاد کسب و کاری را داشته باشند که حداقل برای خود آن ها اشتغال ایجاد کند. همچنین، متقاضیان باید همکاری قابل توجهی در فعالیت های فرهنگی ، هنری یا ورزشی داشته باشند.

آیا با هزینه های اخذ ویزای کانادا آشنا هستید؟ آیا می دانید هزینه ویزای اقامت دائم با ویزای اقامت موقت چقدر است؟ جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی دکمه زیر کلیک کنید

هزینه اخذ ویزای کانادا

سیستم ورودی شغلی Express Entry کانادا چگونه افراد را مقایسه و ارزیابی می کند؟

در اینجا آمار های مختلف مربوط به سیستم پذیرش شغلی کشور کانادا بررسی و تحلیل گردیده است و یک لیست کاربردی از مشاغل برتر متقاضیانی که برای اقامت دائم کانادا  در سال ۲۰۱۸دعوت شده بودند ایجاد گردیده است.

لیست ده شغل برتر در برنامه Express Entry کانادا در سال ۲۰۱۸ نشان می دهد که مشاغل حرفه ای و تخصصی در علوم طبیعی و کاربردی با کد NOC 21 در رده اول هستند. میزان محبوبیت و آمار این دسته از مشاغل حرفه ای حدود ۳ برابر پذیرش نسبت به رده دوم سال ۲۰۱۸ بوده است.

برترین پذیرش های سال ۲۰۱۸ سیستم Express Entry شغلی در کانادا

موقعیتکد NOCتوضیحات شغلتعداد پذیرش در سال ۲۰۱۸
۱۲۱مشاغل حرفه ای و تخصصی در علوم طبیعی و کاربردی۹۶۲۰
۲۲۲مشاغل فنی مرتبط با علوم طبیعی و کاربردی۳۴۵۰
۳۱۲سوپروایزر های مدیریت و مالی و مشاغل مدیریتی۳۳۵۵
۴۱۱مشاغل حرفه ای و تخصصی در کسب و کار و امور مالی۳۳۴۰
۵۰۱-۰۵مشاغل تخصصی مدیریت متوسط۲۵۰۰
۶۶۳سوپروایزر های خدماتی و مشاغل خدمات تخصصی۲۴۹۵
۷۶۲سوپروایزر های خرده فروشی و مشاغل تخصصی فروش۱۸۷۵
۸۴۰مشاغل حرفه ای در حوزه آموزش و تحصیلات۱۷۷۰
۹۰۶مشاغل مدیریت متوسط۱۵۹۵
۱۰۷۲تجارت های صنعتی، الکتریکی و ساختمانی۱۲۷۵

 

حتما بخوانید

آیا با روش مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری آشنا هستید؟ آیا می دانید اکسپرس اینتیر بعه چه معناست؟ برای اطلاعات بیشتر بر روی دکمه زیر کلیک نمایید

مهاجرت به کانادا از طریق تخصص

منبع: IRCC

در لیست موقعیت های شغلی مورد نیاز در سال ۲۰۱۸، مهندسین نرم افزار (NOC 2173) و تحلیل گران و مشاوران سیستم های اطلاعاتی (NOC 2171) دو شغل کد ۲۱ از NOC هستند که در گزارش آمده اند.

یک نکته مهم دیگر این است که دومین شغل در سیستم پذیرش شغلی کانادا – سیستم Express Entry – از لیست NOC 22 هستند: مشاغل فنی مرتبط با علوم کاربردی و طبیعی. همین موضوع باعث شده است مشاغل مرتبط با حوزه فناوری جذاب تر نیز باشند.

یک لیست گسترده از کد های NOC و مشخصات و خصوصیات آن ها هم در لیست پذیرش و هم در لیست مشاغل مورد نیاز وجود دارند. از جمله آن ها می توان به کد های ۲۱، ۱۲، ۱۱، ۰۱-۰۵، ۶۲ و همچنین ۰۶  اشاره کرد.

این ارتباط قابل توجه قدرت بالای سیستم پذیرش شغلی یا همان Express Entry کانادا را در هدف قرار دادن مهاجران اقتصادی نشان می دهد. چرا که این مهاجران کسانی است که به زودی کمبود ها و مشاغل مورد نیاز را در بازار کار کانادا پر خواهند کرد.

مشاغل مورد نیاز کانادا ۲۰۲۰

با توجه به ابقای دولت ترودو برای چهارساله ۲۰۱۹ – ۲۰۲۳ به نظر می رسد سیاست های کلی مهاجرتی کانادا تغییرات قابل ملاحظه ای نداشته باشد.

البته در سال ۲۰۱۹ تغییراتی در این سیاست ها اجرا شد که می توان تمرکز بیشتر بر روی برنامه های مهاجرت استانی و افزودن برنامه های مهاجرتی برای نیازمندی های خاص مثل برنامه اخذ اقامت دائم کانادا برای کارکنان بخش صنایع غذایی از این جمله است.

در راستای همین سیاست های جدید به نظر می رسد، اولویت با مشاغلی است که کمبود نیروی کار فوری در کانادا داشته باشند. به علت افزایش جمعیت سالخورده کانادا و کمبود نیرو برای خدمات دهی به قشر بازنشسته پیش بینی می شود در مشاغل زیر نیروی کار خارجی بیشتری در سال ۲۰۲۰ به کانادا جذب شود :

 • پرستاران و مددکاران حرفه ای
 • دستیار فیزیوتراپی و طب فیزیکی
 • روانشناس و مشاور
 • داروساز
 • متخصص بینایی سنجی

دکتر مرجان آتشی گلستان بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در تورنتو

موسسه حقوقی اپلو

دفتر وکالت اپلو | مهاجرت به کانادا | اخذ اقامت کانادا | اخذ پاسپورت کانادا

آدرس: تهران | خیابان نیاوران | خیابان مقدسی (مژده) | پلاک ۶۴ | طبقه سوم | واحد ۸
شماره تماس: ۲۲۷۰۲۷۵۳-۰۲۱

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید.مقررات مهاجرت همواره در حال تغییر است. دفتر وکالت اَپلو هیچ گونه مسئولیتی در قبال کامل و دقیق بودن مشاوره رایگان کارشناسان دفتر ندارد. لطفا جهت دریافت وقت مشاوره با وکلای دفتر، وقت قبلی بگیرید.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر سایه چهارشنبه ۱۸ فروردین ۰( 6 روز پیش) تعداد بازدید: 4 مشاهده پرسش
  سلام.من شغل همسرم میوه وتره بارهست درصورت مهاجرت به کانادامیشه درارتباط باشغل همسرم اونجاکارپیداکنیم ودرکل برای یک فردعادی چه کاری اونجاخوبه.
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت چهارشنبه ۱۸ فروردین ۰( 6 روز پیش)

   سلام. باید شرایط را بررسی کنیم تا روش مناسب برای مهاجرت به کانادا مشخص شود. به شما توصیه می کنیم فرم ارزیابی مهاجرت را از وبسایت پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

   توجه داشته باشید که مقررات مهاجرت همواره در حال تغییر است. دفتر وکالت اَپلو هیچ گونه مسئولیتی در قبال کامل و دقیق بودن مشاوره رایگان کارشناسان دفتر ندارد. لطفا جهت دریافت وقت مشاوره با وکلای دفتر، وقت قبلی بگیرید.

 • تصویر کاربر شیما سه شنبه ۱۷ فروردین ۰( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 3 مشاهده پرسش
  عرض سلام و ادب
  من 46 ساله هستم دارای مدرک فلوشیپ در رشته قلب و عروق .برای فرزندم ویزای دانش اموزی گرفتم و همراه او در کانادا اقامت دارم . ایا راهی هست که با گذروندن دوره ای مرتبط با رشته خودم در کانادا کاری پیدا کنم؟
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت سه شنبه ۱۷ فروردین ۰( 1 هفته پیش)

   سلام. افرادی که ویزای همراه دانش آموزی دارند، اجازه کار و تحصیل (به جز دوره های کمتر از شش ماه) در کانادا را ندارند. شما باید ابتدا از یک موسسه یا کالج پذیرش گرفته و سپس درخواست ویزای تحصیلی خود را به اداره مهاجرت کانادا ارائه دهید. در صورت قبولی درخواست، ویزای تحصیلی دریافت می کنید و اجازه تحصیل خواهید داشت. همچنین می توانید از یک کارفرمای کانادایی جاب افر گرفته و درخواست ویزای کار دهید. 

   توجه داشته باشید که مقررات مهاجرت همواره در حال تغییر است. دفتر وکالت اَپلو هیچ گونه مسئولیتی در قبال کامل و دقیق بودن مشاوره رایگان کارشناسان دفتر ندارد. لطفا جهت دریافت وقت مشاوره با وکلای دفتر، وقت قبلی بگیرید.

 • تصویر کاربر سیامک سه شنبه ۱۷ فروردین ۰( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 2 مشاهده پرسش
  با سلام من فوق دیپلم مکانیک شاخه ماشین ابزار هستم و حدود سیزده سال است که در شرکتهای نظارت ساخت و ساز پتروشیمی با سمت کنترل متریال و دو سال آخر هم مدیر یکی از پالایشکده ها بودم که از تقطیر میعانات گازی و ترکیب یا بلندینگ مواد مختلف سوختهای هیدروکربنی مشابه بنزین و گازوئیل تولید میکردیم.
  به تمامی متریال پتروشیمی و پالایشگاهی آشنایی کامل دارم. به نرم افزارهای طراحی مانند اتو کد و تکلا استراکچر تسلط دارم . تمامی نرم افزارهای آفیس رو کامل تسلط دارم.
  سنم هم چهل و پنج سال تمام است.
  آیا با این توضیحات امکان مهاجرت کاری برای من هست ؟ با تشکر
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت سه شنبه ۱۷ فروردین ۰( 1 هفته پیش)

   سلام. برای مشخص شدن روش مناسب مهاجرتی نیاز به اطلاعات بیشتر مثل دانش زبان شما، تمکن مالی شما، شرایط همسر شما و .... داریم. به شما توصیه می کنیم تا برای دریافت مشاوره رایگان برای مهاجرت به کانادا، فرم ارزیابی مهاجرت را از طریق وبسایت پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

   توجه داشته باشید که مقررات مهاجرت همواره در حال تغییر است. دفتر وکالت اَپلو هیچ گونه مسئولیتی در قبال کامل و دقیق بودن مشاوره رایگان کارشناسان دفتر ندارد. لطفا جهت دریافت وقت مشاوره با وکلای دفتر، وقت قبلی بگیرید.

 • تصویر کاربر Sajad چهارشنبه ۲۷ اسفند ۹۹( 3 هفته پیش) تعداد بازدید: 12 مشاهده پرسش
  با سلام
  بنده و همسرم هر دو ارایشگر و دارای جواز کسب و مدارک فنی و حرفه ای هستیم و سن ۳۸ سال و یک فرزند ۶ ساله ومدرک تحصیلی دیپلم خواستم بدونم ایا امکان مهاجرت و کار در کانادا برای ما وجود داره
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت چهارشنبه ۲۷ اسفند ۹۹( 3 هفته پیش)

   سلام. بله برای شما و همسرتون امکان مهاجرت وجود دارد اما ما نیاز به اطلاعات کاملتری از شما داریم پس لطفا به وب سایت موسسه مراجعه کرده و فرم ارزیابی مهاجرت را کامل نمایید تا مشاورین ما برای مشاوره دقیق و کامل با شما تماس بگیرند.

 • تصویر کاربر محمود شنبه ۲۳ اسفند ۹۹( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 13 مشاهده پرسش
  سلام لیسانس علوم ورزشی هستم(تربیت بدنی) ۱۰ سال سابقه کار در رشته گوهر تراشی وساخت جواهرات با مدرک فنی و حرفه ای رو دارم ، ایا میتونم اقامت کاری دائم برای کانادا رو بگیرم، ایا کار فرما برای این کار در کانادا درخواست داده است
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت شنبه ۲۳ اسفند ۹۹( 1 ماه پیش)

   سلام. باید شرایط شما به صورت دقیق تر بررسی شود چون علاوه بر سابقه کار، فاکتورهای دیگری نیز برای مشخص شدن روش مهاجرتی مناسب باید ارزیابی شود. بنابر این برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص مهاجرت، فرم ارزیابی مهاجرت  را از وبسایت پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • تصویر کاربر مسعود دوشنبه ۱۸ اسفند ۹۹( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 17 مشاهده پرسش
  عرض سلام
  فرض بفرمایید خانمی بواسطه همسرشان قصد مهاجرت به کانادا دارند.
  چه مدرک فنی و حرفه‌ای مورد تایید کانادا را در ایران باید بگیرند که بتوانند در کانادا به شغلی مشغول شوند؟
  با سپاس
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت دوشنبه ۱۸ اسفند ۹۹( 1 ماه پیش)

   سلام. اصولا برای اشتغال به صورت حرفه ای و تخصصی در کانادا، باید لایسنس ها، سرتیفیکیت ها  و مجوز های لازم را از کانادا دریافت کنید. باید ابتدا در مورد نیاز بازار کار استان مورد نظر خود در کانادا که قصد ادامه زندگی در آن را دارید، تحقیق کنید. سپس بر اساس علاقه و توانمندی خود، پیشنیازهای شغل مورد نظر را در کانادا بیابید و در صورت ارائه این پیش نیاز ها در ایران، لایسنس های لازم را اخذ کنید.

 • تصویر کاربر sara شنبه ۲ اسفند ۹۹( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 13 مشاهده پرسش
  سلام وقت بخیر من دانشگده افسری درس جنایی میخوانم و اتباع هستم آیا در رشته ی فوق میتوانم در کانادا ایفای وظیفه کنم ؟
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت شنبه ۲ اسفند ۹۹( 1 ماه پیش)

   سلام، خیر. حتما باید دوره های مخصوص و سرتیفیکیت های مخصوص در کانادا را دریافت کنید.

 • تصویر کاربر رکسانا یکشنبه ۲۶ بهمن ۹۹( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 27 مشاهده پرسش
  سلام وقت بخیر
  کارشناس ارشد رشته رادیولوژی با ده سال تخصص کار در زمینه سی تی اسکن و ام آر ای امکان ویزای کار هست؟
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت یکشنبه ۲۶ بهمن ۹۹( 1 ماه پیش)

   سلام. برای راهنمایی نیاز به اطلاعات بیشتر و دقیق تری داریم. فرم ارزیابی مهاجرت را از وبسایت پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • تصویر کاربر حسین یکشنبه ۲۶ بهمن ۹۹( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 28 مشاهده پرسش
  سلام و روز بخیر
  من قصد دارم با خانمی 34ساله ساکن تورنتو ازدواج کنم، سن خودمم 23سال هست . این خانم به دلیل کرونا هنوز نتونسته به طور رسمی از شوهرش جدا بشه.میخوام بدونم بعد از طلاق اگه
  این خانم بخواد از طریق اسپانسرشیپ
  ازدواج منُ به کانادا ببره چه شرایط و چه چالش هایی روبرومون خواهد بود ؟
  قوانین مربوط به این پُرسه رو از کجا بدونم ؟
  میشه منو راهنمایی کنید 🌺🙏🏽
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت یکشنبه ۲۶ بهمن ۹۹( 1 ماه پیش)

   سلام. بعد از ازدواج به صورت رسمی و قانونی، می توانید از طریق برنامه اسپانسرشیپ درخواست اقامت دائم خود را به اداره مهاجرت کانادا ارائه دهید. جهت دریافت مشاوره رایگان در این زمینه،

   فرم ارزیابی مهاجرت را از وبسایت پر کنید.

 • تصویر کاربر S یکشنبه ۲۶ بهمن ۹۹( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 34 مشاهده پرسش
  سلام ببخشید امکان اینکه از طریق کار آرایشگری زنانه بتونم اقامت دائم در شهر ونکوور رو بگیرم چقدره؟؟؟؟؟؟آیا به این کار نیاز دارند یا خیر؟؟؟؟؟

  و همچنین میشه لطفا یکم درباره ی مهاجرت به ونکوور از طریق کار آرایشگری زنانه رو بهم بگید؟ ممنون میشم

  مثلا درآمد آرایشگری اونجا چطوره و شغل خوبیه در ونکوور یا نه؟؟؟؟ و اینکه چه مدارکی باید داشته باشم تا بتونم به عنوان یک آرایشگر مهاجرت کنم به شهر ونکوور؟؟؟ و اینکه چقد باید سرمایه و پول داشته باشم تا بتونم اونجا خونه و مغازه و یا هرچی که لازمه رو بخرم و بتونم زندگی راحت و خوبی داشته باشم؟؟؟
  لطفا اگه میدونید بهم بگید خیلی خیلی ممنونم♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت یکشنبه ۲۶ بهمن ۹۹( 1 ماه پیش)

   سلام. ابتدا باید از طریق یکی از برنامه های موجود، وارد کانادا شوید و بعد از گذراندن دوره های لازم و اخذ سرتیفیکیت ها و مجوز های استانی در این حرفه فعالیت کنید. چنانچه تمایل به دریافت مشاوره رایگان دارید، فرم ارزیابی مهاجرت را از وبسایت پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر