چک لیست بهترین مشاغل مورد نیاز کانادا به همراه درامد دلاری

با توجه به این که بازار کار در کانادا دائما در حال تکامل است تا شغل های جدید و نیازمندی های بیزینسی را پوشش دهد، بسیاری از کارکنان متخصص می توانند بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا  را تصاحب کرده و مشغول به کار شوند. اما ببینیم شغل های خوب در کانادا چه کارهایی هستند؟ در ادامه ما لیست مشاغل مورد نیاز کانادا به فارسی را برایتان قرار داده ایم.

در این مقاله ما مشاغل پرطرفدار و میزان درآمد آن ها را برای مهاجران متخصص را گردآوری کرده ایم و شما را با انواع ویزای کانادا برای کار آشنا می کنیم. بدین صورت هر شخصی متناسب با حرفه خود می تواند با دریافت ویزای کار کانادا به این کشور مهاجرت کند.

دراین مقاله همچنین مشاغل پر طرفدار تر در بازار کار کانادا را با مشاغل مدنظر متقاضیانی که در ۱۲ ماه گذشته در سیستم ورودی Canada Express Entry تایید صلاحیت شدند مقایسه کرده است.

متاسفانه بسیاری از جوانان ما پناهندگی کانادا را به مهاجرت کاری ترجیح می دهند. امید است این مقاله به شما در یافتن شغلی مناسب و پاسخ به سوال بهترین شغل کانادا برای مهاجرت چیست کمک کند.

لیست مشاغل مورد نیاز کانادا در سال ۲۰۱۹

در این مقاله می خواهیم بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا را معرفی کنیم.

نماینده بخش فروش (Sales Representative) در کانادا

یکی از بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا نماینده بخش فروش است. یک نماینده فروش قوی و متخصص می تواند یک کسب و کار را موفق و پر درآمد کند و به همین خاطر این شغل در کانادا بسیار مورد توجه بوده است و بیش از ۸۵۰۰ آگهی نیازمندی مربوط به جذب نماینده فروش در Jobs Bank منتشر شده اند.

نقش های ارتباطی – ارتباط کسب و کار با مشتری و کسب و کار با کسب و کار – نیز در این زمره قرار دارند. حقوق پایه این شغل که حدود ۶۴ هزار دلار است معمولا همراه با کمیسیون و تشویقی های خاصی همراه می شود:

 • بازه حقوقی: ۵۲ تا ۶۴ هزار دلار
 • ۸۶۳۲ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOCمشخصات و توضیحات شغلNOC
۶۲۱۱سوپروایزر بخش خرده فروشیB
۶۲۲۱متخصصان فنی فروش – خرید و فروش کلیB
۶۲۲۲خریداران خرده و کلیB
۶۲۳۱مسئولان بیمه و دلال هاB
۶۲۳۲مسئولان مشاور املاک و نماینده های فروشB
۶۲۳۵نماینده های مالی فروشB

مجوز کار موقت در کانادا

 بهترین شغل برای مهاجرت به کانادا حسابداری است

هر چه کسب و کار بزرگ تر باشد، بخش حسابداری نیز اهمیت بیشتری پیدا می کند و به همین خاطر این شغل در جایگاه دوم از بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۱۹ قرار گرفته است.

یک بخش مهم از شغل حسابداری، دادن مشاوره مربوط به تعهد مالی به مشتریان است، اما شغل حسابداری عمدتا مربوط به کمک به کسب و کارها و افراد خاص در مدیریت امور مالی آنهاست. جایگاه شغلی حسابدار حرفه ای چارتری (CPA) تاریخچه بسیار قوی در استخدام مشاغل کانادا دارد و انتظار می رود این روند کماکان ادامه داشته باشد.

 • بازه حقوقی: ۶۳ هزار دلار الی ۷۵ هزار دلار
 • ۷۲۰ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOCتوضیحات و مشخصات شغلNOC
۰۱۱۱مدیریت مالی۰
۱۱۱۱حساب رسان مالی و حسابدارانA

 

شما عزیزان اگر با مشاغل موجود نمی توانید به کانادا مهاجرت کنید ، می توانید از روش های سرمایه گذاری در کانادا استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر در زمینه سرمایه گذاری در کانادا به لینک زیر مراجعه کنید.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری


درآمد مدیر پروژه مهندسی در کانادا (Engineering Project Manager)

یکی از بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا که دارای حقوق و مزایای بسیار خوبی است مدیر پروژه مهندسی است.هنگامی که یک پروژه ساخت به خوبی پیگیری شده و پیشرفت می کند می توان مطمئن بود که پای یک مدیر پروژه مهندسی در میان است.

برای این جایگاه شغلی تقاضای زیادی در کشور کانادا وجود دارد و دلایلی نیز برای این موضوع مطرح هستند. از جمله این دلایل می توان به بازار رو به رشد مسکن، برنامه ریزی های خاص دولت فدرال این کشور و همچنین طراحی و اجرای چندین طرح های زیر ساختی بزرگ اشاره داشت.

 • بازه حقوقی: ۷۴ هزار دلار الی ۹۲ هزار دلار
 • ۴۷ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOCتوضیحات و مشخصات شغلNOC
۰۲۱۱مدیریت مهندسی۰

 

 تحلیل گر کسب و کار (Business Analyst)

یکی از بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا  تحلیل گر کسب و کار است. یک تحلیل گر کسب و کار دائما به دنبال راه هایی است که باعث می شوند یک کسب و کار به خوبی رشد کرده و رو به جلو پیش برود و بهینه سازی آن را انجام می دهد.

بنابراین برای این جایگاه شغلی به مهارت های حوزه فناوری و مشوق مالی نیاز است و همه این ها به نقش خاص تحلیل گر بستگی دارد. شرکت های بزرگ و پروژه های زیر ساختی معمولا چندین تحلیل گر کسب و کار برای حوزه های مختلف شرکت استخدام می کنند.

 • بازه حقوقی: ۷۳ هزار دلار الی ۸۷ هزار دلار
 • ۱۰۸۰ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOC

 

توضیحات و مشخصات شغلNOC
۱۱۲۲مشاغل حرفه ای در بخش مشاوره مدیریت کسب و کارA
۲۱۷۱تحلیل گر های سیستم اطلاعاتی و مشاورینA
۴۱۶۲اقتصاد دان ها و پژوهشگران سیاست گذاری های اقتصادی و تحلیل گرانA
۴۱۶۳افسران رشد کسب و کار و پژوهشگران بازاریابی و مشاورانA

 

.نکته ای که بسیار حائز اهمیت است سبک امتیاز بندی مهاجرت به کانادا است. شما در کنار یافتن شغل خوب در کانادا باید امتیازات لازم را برای مهاجرت دریافت کنید.  برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سیستم امتیاز دهی مهاجرت به کانادا بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

سیستم امتیازبندی مهاجرت به کانادا

مدیر پروژه آی تی (IT Project Manager)

بدون شک همه می دانیم که فردی می تواند در پست مدیر آی تی یک کسب و کار فعالیت کند که مهارت های وی در حوزه فناوری بسیار بالا باشند.

اما علاوه بر این موضوع توانایی های دیگری نظیر متعادل کردن پروژه های فناوری در حوزه مدیریت زمان، کارکنان و بودجه پروژه نیز مورد نیاز هستند. مدیران پروژه های آی تی هر شرکت مسئول این هستند که پروژه های حوزه فناوری که به رشد کسب و کار کمک شایانی می کنند را با موفقیت تکمیل نمایند.

 • بازه حقوقی: ۹۲ هزار دلار الی ۱۱۴ هزار دلار
 • ۱۹۸۹ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOCتوضیحات و مشخصات شغلNOC
۰۲۱۳مدیران سیستم های رایانه ای و اطلاعات۰

 

دفتر کار در کانادا

مدیر حساب (Account Manager)

مدیران حوزه حساب مسئول این هستند که مشتریان فعلی یک کسب و کار را راضی نگه دارند و همچنین برای کسب و کار مربوطه مشتریان جدید پیدا کنند. بنابراین وظیفه و فعالیت های افرادی که در این پست فعالیت می کنند برای یک بیزینس حیاتی است. این افراد در واقع محور اصلی یک شرکت در روابط بین دو کسب و کار مختلف با هم هستند.

 • بازه حقوقی: ۷۵ هزار دلار الی ۹۲ هزار دلار
 • ۱۸۶ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOCتوضیحات و مشخصات مربوط به شغلNOC
۰۱۲۵مدیران سرویس های بیزینسی دیگر۰
۰۶۰۱مدیران فروش شرکتی۰

 

مهندس نرم افزار (Software Engineer)

برای تمامی اپلیکیشن های هوشمند و عالی در گوشی شما و یا برنامه های رایانه ای بزرگ و کاربردی، یک طراح و توسعه دهنده نرم افزاری و شاید یک تیم توسعه دهنده ضروری هستند.

بخش اعظمی از حوزه های مختلف صنعتی و تجاری هم اکنون وابستگی زیادی به نرم افزار و اپلیکیشن ها دارند و بخشی از کارکرد آن ها مربوط به همین حوزه می شود.

بدین ترتیب دیگر تنها شرکت های فناوری نیستند که باید اپلیکیشن ها و برنامه های جدید بسازند. کارکنان متخصص و متقاضی این حوزه، شغلی را از بین حوزه های مختلف کاری انتخاب خواهند کرد.

 • بازه حقوقی: ۸۳ هزار دلار الی ۹۹ هزار دلار
 • ۲۶۷ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOCتوضیحات و مشخصات مربوط به شغلNOC
۲۱۷۳طراحان و مهندسان نرم افزاری (توسعه دهندگان)A

آیا با شرایط مهاجرت به کانادا از طریق کار آشنا هستید؟ برای اطلاعات بیشتر می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

مهاجرت به کانادا از طریق کار

مسئول حوزه استخدام کارمند (Recruiter)

در جایی که صنعت رو به رشد و پیشرفت است و بازار کار سلامت کامل دارد، مسئولان حرفه ای و خوب در بخش استخدام مورد نیاز هستند تا مطمئن شوند کسب کار ها در حال پر کردن مشاغل خالی خود با کارمندان مناسب و کار بلد هستند.

کسب و کار ها در تمامی نقاط کانادا رو به رشد هستند، بدین معنا که کارمندان جدید و زیادی مورد نیاز هستند، و شغل این افراد پیدا کردن کارمندان مناسب برای موقعیت های شغلی خالی آن ها است.

 • بازه حقوقی: ۵۹ هزار دلار الی ۷۱ هزار دلار
 • ۸۹ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOCتوضیحات و مشخصات مربوط به شغلNOC
۱۲۲۳منابع انسانی و افسران حوزه استخدام نیرو های جدیدB

 

خود اشتغالی کانادا

برنامه مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی کسانی را شامل می شود که سابقه ای مرتبط با فعالیت های ورزشی، فرهنگی و هنری دارند. متقاضیان باید قصد و توانایی ایجاد کسب و کاری را داشته باشند که حداقل برای خود آن ها اشتغال ایجاد کند. همچنین، متقاضیان باید همکاری قابل توجهی در فعالیت های فرهنگی ، هنری یا ورزشی داشته باشند.

آیا با هزینه های اخذ ویزای کانادا آشنا هستید؟ آیا می دانید هزینه ویزای اقامت دائم با ویزای اقامت موقت چقدر است؟ جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی دکمه زیر کلیک کنید

هزینه اخذ ویزای کانادا

سیستم ورودی شغلی Express Entry کانادا چگونه افراد را مقایسه و ارزیابی می کند؟

در اینجا آمار های مختلف مربوط به سیستم پذیرش شغلی کشور کانادا بررسی و تحلیل گردیده است و یک لیست کاربردی از مشاغل برتر متقاضیانی که برای اقامت دائم کانادا  در سال ۲۰۱۸دعوت شده بودند ایجاد گردیده است.

لیست ده شغل برتر در برنامه Express Entry کانادا در سال ۲۰۱۸ نشان می دهد که مشاغل حرفه ای و تخصصی در علوم طبیعی و کاربردی با کد NOC 21 در رده اول هستند. میزان محبوبیت و آمار این دسته از مشاغل حرفه ای حدود ۳ برابر پذیرش نسبت به رده دوم سال ۲۰۱۸ بوده است.

برترین پذیرش های سال ۲۰۱۸ سیستم Express Entry شغلی در کانادا

موقعیتکد NOCتوضیحات شغلتعداد پذیرش در سال ۲۰۱۸
۱۲۱مشاغل حرفه ای و تخصصی در علوم طبیعی و کاربردی۹۶۲۰
۲۲۲مشاغل فنی مرتبط با علوم طبیعی و کاربردی۳۴۵۰
۳۱۲سوپروایزر های مدیریت و مالی و مشاغل مدیریتی۳۳۵۵
۴۱۱مشاغل حرفه ای و تخصصی در کسب و کار و امور مالی۳۳۴۰
۵۰۱-۰۵مشاغل تخصصی مدیریت متوسط۲۵۰۰
۶۶۳سوپروایزر های خدماتی و مشاغل خدمات تخصصی۲۴۹۵
۷۶۲سوپروایزر های خرده فروشی و مشاغل تخصصی فروش۱۸۷۵
۸۴۰مشاغل حرفه ای در حوزه آموزش و تحصیلات۱۷۷۰
۹۰۶مشاغل مدیریت متوسط۱۵۹۵
۱۰۷۲تجارت های صنعتی، الکتریکی و ساختمانی۱۲۷۵

 

حتما بخوانید

آیا با روش مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری آشنا هستید؟ آیا می دانید اکسپرس اینتیر بعه چه معناست؟ برای اطلاعات بیشتر بر روی دکمه زیر کلیک نمایید

مهاجرت به کانادا از طریق تخصص

منبع: IRCC

در لیست موقعیت های شغلی مورد نیاز در سال ۲۰۱۸، مهندسین نرم افزار (NOC 2173) و تحلیل گران و مشاوران سیستم های اطلاعاتی (NOC 2171) دو شغل کد ۲۱ از NOC هستند که در گزارش آمده اند.

یک نکته مهم دیگر این است که دومین شغل در سیستم پذیرش شغلی کانادا – سیستم Express Entry – از لیست NOC 22 هستند: مشاغل فنی مرتبط با علوم کاربردی و طبیعی. همین موضوع باعث شده است مشاغل مرتبط با حوزه فناوری جذاب تر نیز باشند.

یک لیست گسترده از کد های NOC و مشخصات و خصوصیات آن ها هم در لیست پذیرش و هم در لیست مشاغل مورد نیاز وجود دارند. از جمله آن ها می توان به کد های ۲۱، ۱۲، ۱۱، ۰۱-۰۵، ۶۲ و همچنین ۰۶  اشاره کرد.

این ارتباط قابل توجه قدرت بالای سیستم پذیرش شغلی یا همان Express Entry کانادا را در هدف قرار دادن مهاجران اقتصادی نشان می دهد. چرا که این مهاجران کسانی است که به زودی کمبود ها و مشاغل مورد نیاز را در بازار کار کانادا پر خواهند کرد.

مشاغل مورد نیاز کانادا ۲۰۲۰

با توجه به ابقای دولت ترودو برای چهارساله ۲۰۱۹ – ۲۰۲۳ به نظر می رسد سیاست های کلی مهاجرتی کانادا تغییرات قابل ملاحظه ای نداشته باشد.

البته در سال ۲۰۱۹ تغییراتی در این سیاست ها اجرا شد که می توان تمرکز بیشتر بر روی برنامه های مهاجرت استانی و افزودن برنامه های مهاجرتی برای نیازمندی های خاص مثل برنامه اخذ اقامت دائم کانادا برای کارکنان بخش صنایع غذایی از این جمله است.

در راستای همین سیاست های جدید به نظر می رسد، اولویت با مشاغلی است که کمبود نیروی کار فوری در کانادا داشته باشند. به علت افزایش جمعیت سالخورده کانادا و کمبود نیرو برای خدمات دهی به قشر بازنشسته پیش بینی می شود در مشاغل زیر نیروی کار خارجی بیشتری در سال ۲۰۲۰ به کانادا جذب شود :

 • پرستاران و مددکاران حرفه ای
 • دستیار فیزیوتراپی و طب فیزیکی
 • روانشناس و مشاور
 • داروساز
 • متخصص بینایی سنجی

دکتر مرجان آتشی گلستان بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در تورنتو

موسسه حقوقی اپلو

دفتر وکالت اپلو | مهاجرت به کانادا | اخذ اقامت کانادا | اخذ پاسپورت کانادا

آدرس: تهران | خیابان نیاوران | خیابان مقدسی (مژده) | پلاک ۶۴ | طبقه سوم | واحد ۸
شماره تماس: ۲۲۷۰۲۷۵۳-۰۲۱

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید. پاسخ شما حداکثر تا بزودی اطلاع داده خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر Reyhane دوشنبه ۲۸ مهر ۹۹( 5 روز پیش) مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشيد من ليسانس روانشناسي دارم ميخواستم ببينم اگه براي تحصيل در مقطع ارشد مهاجرت كنم به كانادا ميتونم بعد اتمام تحصيل كار پيدا كنم؟براي اينكه من خارجي هستم كار پيدا كردن سخت نيست؟ و اينكه درامد روانشناسي خوبه؟
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت دوشنبه ۲۸ مهر ۹۹( 5 روز پیش)

   سلام، بله. افرادی که در کانادا تحصیل می کنند بعد از فارغ التحصیلی به اندازه طول دوره تحصیل خود ویزای کار دریافت کرده و می توانند در کانادا مشغول به کار شوند و بعد از آن می توان تحت برنامه تجربه کانادایی (CEC) اقامت کانادا را کسب کرد. افرادی که مدرک تحصیلی خود را از کانادا دریافت کرده باشند، می توانند به راحتی وارد بازار کار شوند؛ چون، سیستم آموزشی کانادا از کیفیت بالایی یرخوردار و مطابق با اسناتداردهای بین المللی است. اکثر دانشگاه های کانادا دارای رنکینگ جهانی بوده و بسیار معتبر هستند.

 • تصویر کاربر لیدا سه شنبه ۱۵ مهر ۹۹( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام
  وقت شما بخیر
  من کارشناسی‌ارشد رشته گرافیک دارم و حدود ده سال سابقه کار
  لطفاً بفرمائید بازار کار این رشته در کانادا چطور هست؟ آیا غیر از بحث خوداشتغالی، متقاضی کارفرما جهت جذب نیرو داره؟ و متوسط درآمدش چقدر هست؟

  با سپاس
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت سه شنبه ۱۵ مهر ۹۹( 2 هفته پیش)

   سلام. بر اساس آمار و ارقام ارائه شده در بانک مشاغل کانادا، بازار کار رشته طراحی گرافیک و تصویرسازی در ده سال آینده در کانادا عرضه و تقاضای نسبتاً برابری خواهد داشت. استان‌های نیوبرانزویک، پرنس ادوارد، کبک، انتاریو، آلبرتا، ساسکاچوان و منیتوبا بازار کار نسبتا خوب و استان بریتیش کلمبیا بازار کار خوبی در کانادا دارد. متوسط درآمد سالانه یک گرافیست در کانادا حدودا 52 هزار دلار کانادا است. 

   گرافیست‌های متخصص و دارای سابقه یا از طریق اخذ ویزای خوداشتغالی و یا از طریق دریافت پیشنهاد شغلی می‌توانند به کانادا مهاجرت کنند.

 • تصویر کاربر مهدی شنبه ۵ مهر ۹۹( 4 هفته پیش) مشاهده پرسش
  ایا مهندس کامپیوتر درامد مناسبی داره یا نیاز دارن؟
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت شنبه ۵ مهر ۹۹( 4 هفته پیش)

   سلام. کانادا از کشورهای رو به رشد در زمینه ی فناوری اطلاعات می باشد و دولت کانادا تلاش های بسیار زیادی را به منظور جذب نیروی ماهر در حوزه ی فناوری اطلاعات از جمله مهندسان کامپیوتر، برنامه نویسان، طراحان نرم افزار و بسیاری از مشاغل مرتبط با این حوزه انجام داده است. در حال حاضر حدود 81,200 متخصص در زمینه ی فناوری اطلاعات و ارتباطات و در زمینه های کامپیوتری در کانادا مشغول به فعالیت هستند. می توانید با پر کردن فرم ارزیابی مهاجرت از داخل وبسایت، شرایط خود را برای مهاجرت به کانادا ارزیابی کنید.

 • تصویر کاربر پگاه چهارشنبه ۲۶ شهریور ۹۹( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام. من تصمیم دارم که برای کانادا اقدام کنم برای مهاجرت. چه رشته هایی در کانادا پول ساز هستن و کار براشون زیاد هست؟
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت چهارشنبه ۲۶ شهریور ۹۹( 1 ماه پیش)

   سلام. کشور کانادا دارای فرصت های کاری بیشماری برای متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق نیروی کار ماهر و برنامه اکسپرس انتری  است. مشاغل مورد تقاضای کانادا توسط دولت و در قالب یک لیست تحت عنوان طبقه بندی ملی مشاغل کانادا (NOC) ارائه می کند و همینطور هر یک از استان های کانادا بر اساس نیاز شغلی بازار کارشان، لیستی از مشاغل مورد نیاز برای مهاجران تهیه و ارائه می کنند. 

   فارغ التحصیلان رشته های داروسازی و داروخانه داری، مهندسی نفت، مهندسی هسته ای، مهندسی شیمی، مهندسی معدن، مهندس مکانیک و صنایع، پس از اخذ مدرک از درآمدهای خوبی برخوردار هستند. 

 • تصویر کاربر میلاد شنبه ۱۵ شهریور ۹۹( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام و عرض ادب
  وقتتون بخیر
  ببخشید دوتا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید🙏
  1_با کارشناسی روانشناسی میتوان ارشد نوروساینس از کانادا پذیرش گرفت؟؟
  2_ با دکترای نوروساینس و گذراندن دوره های لازم میتوان در کانادا مجوز مطب گرفت و دارو تجویز کرد؟
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت شنبه ۱۵ شهریور ۹۹( 1 ماه پیش)

   سلام. افرادی که قصد ادامه تحصیل در کانادا را دارند، پذیرش مورد نظر باید هم راستا با رشته آخرین مدرک تحصیلی و یا مرتبط با سوابق کاری ایشان باشد. در خصوص قسمت دوم سوال شما، بله اگر مدرک خود را در داخل کانادا و از یکی از موسسات آموزشی معتبر کانادا دریافت کنید، اجازه فعالیت در کانادا را دارید.

 • تصویر کاربر آرش سه شنبه ۱۱ شهریور ۹۹( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام
  ببخشید من لیسانس فناوری لجستیک و زنجیره تامین خودرو هستم و مدرک مکالمه انگلیسی با نمره 5.5 دارم و مدرک برنامه نویسی فلاتر برای اندروید هم دارم آیا میتونم برای ویزای کار اقدام کنم خواهش میکنم راهنماییم کنید ؟
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت سه شنبه ۱۱ شهریور ۹۹( 1 ماه پیش)

   سلام. برای دریافت ویزای کار باید تمامی شرایط مثل سن، میزان تحصیلات، سوابق کار، مدرک زبان و .... به صورت دقیق بررسی و مورد ارزیابی قرار گیرد. گاها با ارتقای برخی از این موارد ذکر شده می توانید اقامت کانادا را نیز اخذ کنید. 

   بنابراین، به شما توصیه می کنم فرم ارزیابی مهاجرت را از وبسایت پر کنید تا شرایط شما توسط کارشناسان بررسی شده و مشاوره رایگان در خصوص اخذ اقامت و یا اخذ ویزای کار دریافت کنید.

 • تصویر کاربر یگانه سه شنبه ۱۱ شهریور ۹۹( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام مجدد من به تازگی متوجه شدم که کانادا فقط تا 2022مهاجر پذیر است و بعد از 2022 دیگر اجازه مهاجرت نمیده میخواستم بدونم ایا این خبر صحت دارد و اگر اینطور است منکه هنوز 3 سال از دانشگاهم مونده چکاری تو این حدود یک سال و نیمی دو سال میتونم انجام بدم
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت سه شنبه ۱۱ شهریور ۹۹( 1 ماه پیش)

   سلام. خیر دوست عزیز و این خبر صحیح نیست.  ابتدا بهتر است سطح دانش و آگاهی خود را در خصوص برنامه های مهاجرت کانادا ارتقا دهید تا بتوانید برای آینده برنامه ریزی کرده و اقامت کانادا را بدست آورید، زیرا هر برنامه مهاجرتی شرایط مخصوص به خود را داراست. به شما توصیه می کنم مقاله های موجود در وبسایت را مطالعه کرده و یا ما را در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و یا تلگرام دنبال کنید.

   آدرس وبسایت: https://aplolaw.com

   اینستاگرام: instagram.com/aplo.law

   و تلگرام: t.me/aplolaw

 • تصویر کاربر یگانه چهارشنبه ۲۹ مرداد ۹۹( 2 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام من دانشجوی ترم 3 رشته مدیریت بیمه در دانشگاه بین المللی امام رضا هستم و 20 سالمه میخواستم بدونم که ایا بعد از گرفتن مدرک لیسانسم میتونم مدرک فوق لیسانسم رو در کانادا بگیرم و در همان جا شروع به کار بکنم و بازار کار این رشته در کانادا چطوره و نیازی به دادن ازمون gmatهست؟
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت چهارشنبه ۲۹ مرداد ۹۹( 2 ماه پیش)

   سلام. برای اخذ ویزای تحصیلی کشور کانادا، باید حتما مدرک زبان آیلتس آکادمیک با نمره حداقل شش، تمکن مالی کافی برای ادامه تحصیل و زندگی و ... داشته باشید. بلافاصله بعد از اخذ مدرک لیسانس و برای ادامه تحصیل، می توانید اقدام کنید. در حین تحصیل اجازه کار بیست ساعت در هفته را خواهید داشت. و بعد از فارغ التحصیلی می توانید از طریق برنامه های موجود، اقامت این کشور را دریافت کنید. 

   در خصوص قسمت آخر سوال شما، اصولا نیاز است تا آزمون های تخصصی داده شود ولی باز هم بستگی به برنامه ارائه شده و پیش نیازهای لازم موسسه آموزشی مورد نظر در کانادا دارد.

    

 • تصویر کاربر مرتضی چهارشنبه ۲۲ مرداد ۹۹( 2 ماه پیش) مشاهده پرسش
  درود بر شما. آیا شغل انتخابی باید با مدرک تحصیلی مرتبط باشد ک امتیاز مدرک تحصیلی رو بگیریم. مثلا کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم ، اگه سغل و سابقه کارم کار فنی باشه، امتیاز مدرک تحصیلی رو هنوز دارم؟
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت چهارشنبه ۲۲ مرداد ۹۹( 2 ماه پیش)

   سلام، بستگی به برنامه مهاجرتی انتخابی دارد ولی اصولا در اکثر برنامه مهاجرتی مثل اکسپرس انتری : سیستم مهاجرت به کانادا از طریق تخصص کاری حتما باید سابقه کار و مدرک تحصیلی یکسان باشد. البته برخی از برنامه ها نیز هستند که اگر شما سابقه کار فنی داشته باشید و یک مدرک فنی هم داشته باشید، ابتدا با جاب آفر وارد کانادا می شوید و بعد از 6 ماه تا یکسال کار در شغل مورد نظر (بستگی به شغل دارد) درخواست اقامت میدهید. 

 • تصویر کاربر م.ر شنبه ۱۱ مرداد ۹۹( 2 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام من دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مدیریت بازرگانی گرایش استراتژیک هستم و تا چند ماه دیگه دفاع می کنم. در حال حاضر مقاله و مدرک زبان ندارم و سابقه کاری هم ندارم. و لیسانسم هم مهندسی آی تی بوده و کمی برنامه نویسی سی شارپ بلدم. اگه بخوام ویزای کاری بگیرم امکانش هست؟ برای ویزای کاری نیاز به سابقه
  کاری هست یا خودشون آموزش میدن؟
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت شنبه ۱۱ مرداد ۹۹( 2 ماه پیش)

   سلام. برای اخذ ویزای کار برای کانادا علاوه بر تحصیلات حتما نیاز به سابقه کار است. علاوه بر سابقه کار، داشتن مدرک زبان نیز لازم است. (مدرک آیلتس در حد نمره 5 جنرال). اگر تمایل به ارزیابی شرایط خود و دریافت مشاوره رایگان دارید، می توانید فرم ارزیابی اولیه مهاجرت به کانادا را از وبسایت پر کنید. 

درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر