مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی

یکی از روش های مهاجرت به کانادا ، پناهندگی کانادا می باشد. یکی از نکاتی که برای مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی حائز اهمیت است: کانادا پناهندگی خود را معمولا به شهروندان کشور هایی اعطا میکند که در صورت بازگشت از کانادا به کشور خودشان ممکن است مورد آزار و اذیت یا شکنجه و یا مجازات غیر انسانی قرار بگیرند.ما در این مقاله مزایای پناهندگی در کانادا و معایب آن را بررسی می کنیم.

مهاجرت به کانادا از طریق سازمان ملل

در مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی معمولا دو نوع پناهندگی وجود دارد: پناهندگی معمولی و افرادی که نیاز به حفاظت دارند.

پناهنده های معمولی

معمولا افرادی هستند از کشور های دیگر که مایل به بازگشت به وطن خود نیستند. چرا که ممکن است در صورت بازگشت به دلایل زیر مورد آزار و اذیت قرار بگیرند:

✅دلایل نژاد پرستانه
✅دلایل مذهبی
✅دلایل سیاسی (نظرات سیاسی مخالف حکومت)
✅ملیت
✅عضویت در یک گروه و یا جمعیت اجتماعی خاص مخصوصا زنان و مردانی که تمایلات جنسی متفاوت از عامه جامعه دارند.

افرادی که نیاز به مراقبت دارند

افرادی که نیاز به امنیت و مراقبت دارند و تنها پناهندگی معمولی برایشان کفایت نمیکند معمولا افرادی هستند که در صورت بازگشت به وطن مورد قتل واقع خواهند شد. دلایل این افراد برای پناهندگی معمولا شامل موارد زیر میباشد:

✅خطر شکنجه شدن
✅خطر جانی
✅خطر مواجهه با مجازات های سخت و غیر انسانی


روش های مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی

دو راه معمول برای گرفتن مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی وجود دارد:

✳ شما می توانید به محض رسیدن به کانادا درخواستی برای خود تنظیم کنید. تنظیم این درخواست حقوقی میتواند در فرودگاه یا درگاه های بندری و آبی و یا هر یک از مرز های قانونی ورود به کانادا صورت بگیرد.

✳ شما هم چنین می توانید پس از مستقر شدن در کانادا در دفتر شهروندی و امور مهاجرتی کانادا نیز درخواست خود را ثبت کنید.

ممکن است درخواست شما برای گرفتن پناهندگی کانادا قانونی باشد یا نباشد. افسرانی که در شورای مهاجرتی و پناهندگی مشغول به فعالیت هستند پس از دریافت دعاوی شما در مورد قانونی بودن آنها تصمیم خواهند گرفت. این شورا یک سازمان مستقل از دولت کانادا است که درباره امور مهاجرتی و پناهندگی افراد تصمیم میگیرد.

حتما بخوانید

اگر  برای مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی مشکل دارید شما عزیزان می توانید بر اساس نوع تجربیات کاری و تحصیلی و یا تخصص خود یکی از روش های زیر را انتخاب کنید.

ویزای تحصیلی

مهاجرت به کانادا از طریق کار

مهاجرت به کانادا از طریق تخصص

مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی


ریجکت پناهندگی کانادا

در ادامه به علل ریجکتی و یزای پناهندگی و رفع ریجکتی ویزای کانادا اشاره می کنیم.

✅در صورتی که شما درخواست پناهندگی به کشور دیگری داده باشید و تایید شده باشد

✅در صورتیکه قبلا پناهندگی کانادا به شما اعطا شده باشد.

✅در صورتی که از مرز آمریکا وارد کانادا شده باشید.

✅در صورتی که شما به خاطر جرائم غیر سیاسی و یا حقوق بشری تحت تعقیب باشید.

✅در صورتی که شما قبلا درخواست پناهندگی به کانادا داده باشید که مورد قبول واقع نشده است.

✅در صورتی که یک بار قبلا به شما پناهندگی کانادا اعطا شده باشد و شما آن را رها کرده باشید.

درخواست های پناهندگی از خارج از کانادا

روند آوردن پناهندگان به کانادا و اعطای اقامت دائمی کانادا به آن ها توسط دفتر امور شهروندی و پناهندگی کانادا بررسی میشود و در صورت تایید دولت کانادا موظف است تمام تمهیدات لازم برای این کار را انجام دهد.

دفتر امور شهروندی و پناهندگی کانادا به درخواست کمیساریای عالی امور پناهندگان در سازمان ملل متحد به این گونه از درخواست ها نیز پاسخ میدهد.

بسیاری از گروه های تامین و خیریه خصوصی در خصوص تامین امکانات مالی پناهندگان در کانادا با دفتر امور شهروندی و پناهندگی کانادا به توافق رسیده اند. در این توافق نامه این گروه ها به دولت کانادا قول داده اند که حقوق مشخص ماهانه و کار و فعالیت مناسب برای پناهندگانی که به کانادا می آیند را تامین کنند.


شرایط پناهندگی در کانادا ۲۰۲۰

دفتر امور شهروندی و پناهندگی معمولا سه راه مختلف قانونی برای بررسی پرونده های مهاجرتی پناهندگی به کانادا دارد. این سه راه شامل موارد زیر میشود:

 پناهندگان معمولی

پناهندگان معمولی معمولا افرادی هستند از کشور های دیگر که مایل به بازگشت به وطن خود نیستند چرا که ممکن است در صورت بازگشت به دلایل زیر مورد مورد آزار و اذیت قرار بگیرند:

✅دلایل نژاد پرستانه
✅دلایل مذهبی
✅دلایل سیاسی( نظرات سیاسی مخالف حکومت)
✅ملیت
✅عضویت در یک گروه و یا جمعیت اجتماعی خاص مخصوصا زنان و مردانی که تمایلات جنسی متفاوت از عامه جامعه دارند

شرایط پذیرش پناهندگان معمولی کانادا

اگر شما جزو این دسته از افراد هستید باید دارای شرایط زیر باشید:

⏺ اینکه شما باید در خارج از کانادا حضور داشته باشید و درخواست آمدن به کانادا داشته باشید.

⏺ اینکه درخواست پناهندگی شما باید از طریق یک نهاد رسمی مثل کمیساریای عالی امور پناهندگان در سازمان ملل متحد یا یکی از گروه های خیریه مرتبط با امور پناهندگان در کانادا به دست دولت کانادا برسد. در حقیقت یک سازمان معتبر باید شما را به عنوان فردی که درخواست پناهندگی دارد به دفتر امور شهروندی و پناهندگی کانادا معرفی کند.

⏺ اینکه شما فردی باشید که دارای سرمایه و دارایی کافی باشید تا بتوانید به عنوان پناهنده در کانادا به زندگی خود ادامه دهید.

⏺پس از ارائه درخواست سفر به کانادا مامور ویزای کانادا درباره اینکه پرونده شما به دفتر امور شهروندی و پناهندگی فرستاده شود یا نه تصمیم خواهد گرفت.


  پناهندگان از کشور های آواره

این دسته از مهاجران کسانی هستند که در دسته پناهندگان معمولی قرار نمیگیرند.چه کسانی واجد شرایط این دسته هستند؟

✅ کسانی که در هنگام ارائه درخواست پناهندگی به کانادا در خارج از کشور خود اقامت دارند.
✅ کسانی که در کشور خود شرایط بسیار بد جنگ خارجی یا جنگ داخلی را تجربه کرده اند و یا در کشور های زندگی میکنند که از مردمش از خشونت و یا نقص آشکار حقوق بشر رنج میبرند.

✅ کسانی که در یک فاصله زمانی مشخص نمیتوانند برای موقعیت مهاجرتی خود یک راه حل مناسب پیدا کنند و ممکن است به کشورشان بازگردانده شوند.

✅ افرادی که از نظر مالی تمکن خوبی دارند و یا فرد و افرادی را در کانادا دارند و میتوانند در طول دوران پناهندگی خود در کانادا از پس هزینه های خود بر بیایند.

افرادی که واجد شرایط چهارم هستند از نظر دولت کانادا بهترین شرایط را برای گرفتن پناهندگی این کشور دارند و بسیاری از پناهندگانی که سالانه به کانادا میروند نیز در این دسته قرار دارند.پس از همه این مراحل مامور ویزای سفارت کانادا درباره اینکه پرونده شما به دفتر امور شهروندی و پناهندگی فرستاده شود یا نه تصمیم خواهد گرفت.


 پناهندگان از کشور های منبع

چه کسانی در این دسته قرار میگیرند؟

✅ اتباع کشور هایی که نام کشورشان در سازمان ملل متحد به عنوان کشور منبع پناهنده ها معرفی شده است. ایران جزو این کشور ها نیست.

✅ افرادی که شخصا خودشان و یا خانواده آن ها به خاطر جنگ خارجی یا داخلی یا شرایط نظامی بد دچار آسیب های جدی شده اند.

✅ افراد و یا گروه هایی که در کشور خودشان به خاطر مشکلات آزادی بیان، حق آزادی عقیده یا حق تجارت آزاد و پیدا کردن کار دچار سختی هستند. این افراد معمولا اقلیت های مذهبی، سیاسی یا اقلیت هایی با گرایشات جنسی خاص را تشکیل میدهند که در کشور خود ممکن است مورد توقیف یا بازداشت نیز قرار گرفته باشند.

✅ افرادی که به خاطر عضویت در گروه های خاص سیاسی، مذهبی، یا به خاطر قرار گرفتن در دسته اقلیت های قومی در کشور خود از حقوق و مزایای طبیعی و انسانی برخوردار نیستند و مورد بدرفتاری دولت خود قرار میگیرند.

✅ افرادی که از نظر مالی تمکن خوبی دارند و یا فرد و افرادی را در کانادا دارند و میتوانند در طول دوران پناهندگی خود در کانادا از پس هزینه های خود بر بیایند.

✅ افرادی که در هر کدام از کشور هایی که در جدول پایین ذکر شده است زندگی میکنند میتوانند در شهرهای ذیل با مراجعه به هر یک از کنسولگری های کانادا برای درخواست اقامت و پناهندگی اقدام به اخذ انواع ویزای کانادا نمایند.
جدول کشور های منبع

توجه داشته باشید که لیست کشورهای منبع هر ساله تغییر میکند و اگر اسم کشور فرد متقاضی در این لیست نباشد نمیتواند به طور مستقیم برای اقامت اقدام کند و باید از یکی دیگر از روش های ذکر شده برای درخواست پناهندگی اقدام کند.

شرایط اقامت دائم  پناهندگان کشورهای منبع

البته توجه داشته باشید برای اقامت مستقیم از طریق کشور های منبع فرد باید یکی از شرایط زیر را نیز دارا باشد:

✅ شخصا خود یا خانواده اش به خاطر جنگ خارجی یا داخلی یا شرایط نظامی بد دچار آسیب های جدی شده باشد.

✅ افراد و یا گروه هایی که در کشور خودشان به خاطر مشکلات آزادی بیان، حق آزادی عقیده یا حق تجارت آزاد و پیدا کردن کار دچار سختی هستند. این افراد معمولا اقلیت های مذهبی، سیاسی یا اقلیت هایی با گرایشات جنسی خاص را تشکیل میدهند که در کشور خود ممکن است مورد توقیف یا بازداشت نیز قرار گرفته باشند.

✅افرادی که به خاطر عضویت در گروه های خاص سیاسی، مذهبی، یا به خاطر قرار گرفتن در دسته اقلیت های قومی در کشور خود از حقوق و مزایای طبیعی و انسانی برخوردار نیستند و مورد بدرفتاری دولت خود قرار میگیرند.

✅ افرادی که از نظر مالی تمکن خوبی دارند و یا فرد و افرادی را در کانادا دارند و میتوانند در طول دوران پناهندگی خود در کانادا از پس هزینه های خود بر بیایند.

پس از درخواست اقامت شما باید مراحل معاینات پزشکی برای ویزای کانادا و تست های سلامت و استعلام های جرائم غیر سیاسی را نیز انجام دهید.

حامیان مالی مرتبط با مسائل مهاجرتی کانادا امور مالی افرادی که از کشورهای منبع برای مهاجرت اقدام میکنند و مورد پذیرش قرار میگیرند را انجام میدهند.


هزینه پناهندگی در کانادا

هزینه های پناهندگی در کانادا به انتخاب شما بستگی دارد. این که شما کدام ایالت کانادا را برای پناهندگی کانادا انتخاب کرده اید بسیار مهم است. کانادا دارای ایالت های بسیار بزرگی میباشد که هزینه زندگی در این ایالت ها بسیار زیاد است. ما در مقاله ای به صورت مجزا گرانترین شهر های کانادا را آورده ایم. با مطالعه این مطلب می توانید انتخاب بهتری داشته باشید.

آیا می دانید هزینه اخذ انواع ویزای کانادا چقدر است؟ برای آشنایی و اطلاعات کامل راجع به هزینه های اخذ انواع ویزا در کانادا بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

هزینه اخذ انواع ویزای کانادا


مزایای پناهندگی کانادا

بسیاری از افرادی که در کشور ما زندگی می کنند با مشکلات بسیاری رو به رو هستند و زندگی در این جامعه برایشان سرسام آور است. از این رو تصمیم به در خواست پناهندگی در کشور های مختلف می کنند که در اکثر مواقع با درخواست پناهندگی آنان مخالفت می شود. در این مواقع باید بتوانید مدارک معتبری ارائه دهید که امنیت شما در کشور شما در خطر است. یکی از مزایای اصلی پناهندگی کانادا گرفتن اقامت دائم کانادا پس از چند سال می باشد. کشور کانادا به دلیل فرهنگ و ادب مردم خود زبان زد عام و خاص است.

معایب مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی

نتیجه آنکه همانگونه که ملاحظه میکنید اخذ اقامت از طریق پناهندگی نیازمند واجد شرایط بودن متقاضی و قرار گرفتن فرد در یکی از دسته های فوق است و بایستی واجد شرایط بودن فرد برای اخذ اقامت از این طریق احراز گردد.

متاسفانه امروزه این باور غلط برای هموطنان عزیز ایجاد شده است که روش پناهندگی روشی آسان برای اخذ اقامت است و افراد هر زمان که خود را واجد شرایط برای اخذ اقامت از طریق سایر روشها نیابند میتوانند بدون هیچ شرطی از طریق پناهندگی اقامت دائم کانادا را اخذ نمایند. حال آنکه همانگونه که اشاره گردید پناهندگی شرایط خاص خود را دارد که بایستی به اثبات برسد.

پناهندگی کانادا با ویزای توریستی

در حال حاضر با شرایط فعلی ایران بسیاری از افراد می خواهند از کشور خارج شوند. یکی از کشور هایی که اکثر هموطنان ما دوست دارند به آن مهاجرت کنند کانادا است.

به دلیل شرایط و تبصره هایی که در قانون مهاجرتی کانادا برای پناهندگان وجود دارد، افراد سعی می کنند پناهندگی کانادا با ویزای توریستی را امتحان کنند به دین صورت که شخص سابقه توریستی خوبی دارد ویزای توریستی کانادا را دریافت می کند و به خاک کانادا می آید.

به محض ورود در خواست پناهندگی خود را به اداره مهاجرت کانادا می دهد. اداره مهاجرت وکیل پناهندگی در کانادا را در اختیار فرد قرار می دهد که همراه وی باشد.

پس از گذشت حدودا ۶ ماه تا یک سال اداره مهاجرت فرد را آنالیز می کند و متوجه می شود که این فرد تنها بار مالی برای دولت کانادا دارد پس از مدت یک سال، آن شخص را دیپورت می کند.

مهاجرت از طریق پناهندگی کانادا


 آیا پناهندگان کانادا تحت کفالت مالی قرار میگیرند؟

سالانه در سراسر جهان میلیون ها نفر مجبور میشوند به خاطر مسائلی هم چون جنگ، جنگ داخلی، مسائل شدید حقوق بشری و سایر مشکلات چمدان های خود را ببندند و از کشور خود خارج شوند. بسیاری از این افراد هیچ گاه قادر به بازگشت به وطن خود نخواهند شد.

افراد و گروه های خیریه ای هستند که پناهندگانی را که توسط اداره امور شهروندی و پناهندگی مورد تایید قرار میگیرند را از نظر مالی مورد کفالت خود قرار میدهند. ولی این دوره موقت بوده و پس از آن فرد باید بتواند ارزش افزوده ای برای جامعه کانادا از طریق اشتغال داشته باشد، مگرنه دیپورت می شود.

این افراد و گروه ها بر اساس موافقت نامه ای که با وزارت امور شهروندی کانادا امضا کرده اند مسئولیت اداره امور مالی پناهندگان را از زمانی که وارد کانادا میشوند بر عهده دارند. هم چنان آن ها موظف به ایجاد فضای حمایتی عاطفی برای پناهندگان در طول دوره کفالت آن ها هستند.

حتما بخوانید
آیا می دانید برای مهاجرت به کانادا چقدر پول لازم است؟ برای اطلاعات بیشتر بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

هزینه مهاجرت به کانادا

انواع کفالت مالی برای پناهندگان کانادا

بیشتر مهاجران معمولا برای یک دوره یک ساله تحت کفالت قرار میگیرند. اما ممکن است بعضی از مهاجران واجد شرایط مدت کفالت طولانی تری باشند.

کفالت خصوصی  پناهندگان

برای ایجاد کفالت خصوصی برای پناهندگان راه های زیادی وجود دارد که شهروندان کانادایی و یا سازمان ها و امور خیریه مختلف میتوانند در آن شرکت کنند و برای ایجاد یک زندگی جدید به پناهندگان کمک کنند.

توافق نامه کفالت مالی و گروه های قانونی که کفالت را بر عهده میگیرند

گروه ها و سازمان های خصوصی زیادی در اقصی نقاط کانادا توافق نامه کفالت قانونی پناهندگان را با دولت کانادا امضا کرده اند تا بتوانند در اقامت و مستقر شدن پناهندگان جدیدی که هر ساله به کانادا می آیند کمک کنند. این سازمان ها میتوانند خودشان شخصا کفالت مالی پناهندگان را بر عهده بگیرند و یا اینکه با سازمان های خیریه دیگری در ارتباط هستند و از طریق آن ها کمک های مالی خود را به مهاجران میرسانند.

بیشتر این سازمان ها را نهاد های مذهبی، اخلاقی یا گروه های مردمی تشکیل میدهند.

گروه های پنج نفری

گروه های پنج نفری معمولا ۵ نفر از شهروندان کانادا هستند که با همکاری همدیگر قبول میکنند کفالت مالی یک نفر از پناهندگان را بر عهده بگیرند.

این گروه باید کفالت مالی و عاطفی پناهنده را برای مدت کفالت که معمولا یک سال است بر عهده بگیرد.

کفالت های سازمانی

بعضی از گروه ها و سازمان های مردمی نهادی هستند که کفالت مالی پناهندگان را برعهده میگیرند.

این سازمان ها نیز باید پناهندگان را از نظر مالی و عاطفی تحت حمایت کامل داشته باشند. مدت زمان کفالت توسط این سازمان ها نیز معمولا یک سال میباشد.

کفالت توسط گروه های کمک

این دسته از گروه های کمک برای کمک به مستقر شدن و اقامت پناهندگان با اداره امور شهروندی و پناهندگی کانادا همکاری میکنند.

این گروه های همکاری و سازمان های مردمی مطابق مفادی که در بالا گفته شد با وزارت امور شهروندی و مهاجرت کانادا توافق نامه ای را امضا کرده اند.

کفالت در ایالت کبک

ایالت کبک قوانین خاص خود را برای امور کفالت و پناهندگی دارد. برای انجام این کار وزارت خانه مربوطه در کبک اقدام مینماید.

دکتر مرجان آتشی گلستان بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در تورنتو

دفتر وکالت اپلو

مشاوره رایگان با وکیل مهاجرت به کانادا

۳+

موسسه حقوقی اَپلو | مهاجرت به کانادا | اخذ اقامت کانادا | اخذ پاسپورت کانادا

آدرس: تهران | خیابان نیاوران | خیابان مقدسی (مژده) | پلاک ۶۴ | طبقه سوم | واحد ۸
شماره تماس: ۲۲۷۰۲۷۵۳-۰۲۱

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید. پاسخ شما حداکثر تا بزودی اطلاع داده خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر علی چهارشنبه ۱۸ دی ۹۸( 5 ماه پیش) مشاهده پرسش
  من میتونم در خواست پناهندگیمو از ترکیه بدم و اینکه کارت معافیت سربازی به دلیل اختلالات معاند با شرع یعنی ال جی بی تی به درد میخورد
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان چهارشنبه ۱۸ دی ۹۸( 5 ماه پیش)

   سلام، دوست عزيز موسسه حقوقي اپلو خدماتي در خصوص پناهندگي ارائه نمي دهد.

 • تصویر کاربر نوشین چهارشنبه ۱۸ دی ۹۸( 5 ماه پیش) مشاهده پرسش
  دختر ۱۳ ساله ای دارم که در مدرسه استعدادهای درخشان درس میخواند . یک مدرک از مدرسه ای در لندن با عنوان مسابقات جهانی ریاضی دارد که مدال برنز گرفته است . می خواستم بدانم آیا از طریق ایشان میتوانیم اقدامی جهت اقامت کنیم؟ در ضمن برادم هم در کانادا زندگی میکند
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان چهارشنبه ۱۸ دی ۹۸( 5 ماه پیش)

   سلام، از طريق گرفتن پذيرش و روش تحصيلي براي دخترتون، مي توانيد وارد كانادا شويد. ويزاي صادر شده براي شما ويزاي همراه است كه اجازه كار و تحصيل ندارد، ولي مي توانيد بعد از ورود به كانادا و گذراندن يك دوره زبان زير ٦ ماه اقدام به اخذ مدرك ايلتس كرده و براي خودتان از كالج يا دانشگاه پذيرش بگيريد، كه دراين صورت تحصيل فرزندتون رايگان خواخد شد و شما ٢٠ ساعت در هفته اجازه كار خواهيد داشت و بعد از اتمام تحصيل براي اقامت اقدام كنيد و يا مي توانيد با توجه به تخصصي كه داريد بصورت حضوري در كانادا بدنبال كار بگرديد و بعد از گرفتن جاب افر، درخواست ويزاي كاري دهيد. حتما مقاله تحصيل در كانادا از وبسايت و يا صفحه اينستاگرام موسسه اپلو را دنبال كنيد، تا اطلاعات لازم را كسب كنيد.

 • تصویر کاربر شیزن دوشنبه ۹ دی ۹۸( 6 ماه پیش) مشاهده پرسش
  من آرایشگرم چطور میتونم به کانادا مهاجرت کنم و جایگاه خوبی داشته باشم و چقدر هزینه داره؟سپاس
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان دوشنبه ۹ دی ۹۸( 6 ماه پیش)

   سلام، فرم ارزيابي مهاجرت به كانادا را از وبسايت پر كنيد تا مناسب ترين روش ورود و مهاجرت شما به كانادا، پس از بررسي توسط كارشناسان، مشخص شود.

 • تصویر کاربر Hossein چهارشنبه ۴ دی ۹۸( 6 ماه پیش) مشاهده پرسش
  درود بر شما
  بنده نیروی متخصص برق خانگی و الکترونیک و کامپیوتر سخت افزار نرم افزار و شبکه و اینترنت هستم ...قصد مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی دارم ...کیس مورد نظرم هم تغییر مذهب هست که در ایران با مجازات اعدام همراه هست.. ممنون میشم راهنمایی کنید
  با تشکر
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان چهارشنبه ۴ دی ۹۸( 6 ماه پیش)

   سلام، به جای پناهندگی می توانید از گزینه مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس انتری استفاده کنید. با توجه به تجربه کاری شما، اگر مدرک زبان خود را بگیرید شانس بالایی برای مهاجرت دارید، برای ارزیابی موقعیت خود می توانید فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت پر کنید.

 • تصویر کاربر بهار چهارشنبه ۴ دی ۹۸( 6 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام وقت بخیرکانادا درسال2020 جدیدپناهجو خانواده قبول میکند
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان چهارشنبه ۴ دی ۹۸( 6 ماه پیش)

   سلام، موسسه حقوقی مهاجرتی اپلو خدماتی در زمینه مهاجرت انجام نمی دهد.

 • تصویر کاربر Mohammad چهارشنبه ۴ دی ۹۸( 6 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام بنده میخوام با ویزا کانادا توی انگلیس اعلام پناهندگی کنم میخواستم بدونم هزینش چقدره و شما تضمینی انجام میدید
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان چهارشنبه ۴ دی ۹۸( 6 ماه پیش)

   سلام. موسسه حقوقي اپلو خدماتي در خصوص پناهندگي انجام نمي دهد.

 • تصویر کاربر محمد دوشنبه ۲ دی ۹۸( 6 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام بنده ۱۷ سال کامل هم ندارم ولی نمره ایلتس ۶ونیم دارم ولی خب مدرک رسمیشو ندارم ولی مدرک تدریس زبانو هم دارم بصورت مکتوب.. خواستم بدونم با وجود رضایت والدین و حضور برادر بزرگتر میشه اقدام به ورود به کانادا کرد (بدون هیچگونه ویزا) و بعد درخواست پناهندگی داد؟
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان دوشنبه ۲ دی ۹۸( 6 ماه پیش)

   سلام. مناسب ترين روش ورود شما به كانادا از طريق تحصيل در كاناداست و چون زير ١٨ سال سن داريد، بدون داشتن مدرك زبان مي توانيد اقدام كنيد.

 • تصویر کاربر رسول دوشنبه ۲ دی ۹۸( 6 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام
  من 42 سالمه کارشناسی عمران و 14 سال در این زمینه سابقه کاری دارم . حدود 2 میلیارد سرمایه دارم . زبان انگلیسی ام خوب نیست . از چه طریق میتونم به کانادا مهاجرت کنم ؟
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان دوشنبه ۲ دی ۹۸( 6 ماه پیش)

   سلام. اول اينكه كانادا كشور انگليسي زبان است و براي فعاليت و ادامه زندگي حتما بايد مدرك زبان داشته باشيد. بهتر است فرم ارزيابي مهاجرت را پر كنيد تا اطلاعات كافي و روش مناسب مهاجرتي به شما اطلاع داده شود.

 • تصویر کاربر فاطمه دوشنبه ۲ دی ۹۸( 6 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام خواهرم ۱۷ساله هست و در تورنتو دانش آموز هست،چطور می‌تونه با دست آورد علمی از طریق کشور حمایت مالی بشه؟
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان دوشنبه ۲ دی ۹۸( 6 ماه پیش)

   سلام. تا زمانيكه كارت اقامتي كانادا را نداشته باشند، بعنوان دانش آموز بين المللي محسوب مي شوند. مگر اينكه بتوانند براي دانشگاه بورسيه بگيرند و يا كل خانواده اقامت كانادا را دريافت كنند و چون زير ٢٢ ساب سن دارند، در پرونده مهاجرتي خانواده قرار خواهند گرفت

 • تصویر کاربر امیر شنبه ۲۳ آذر ۹۸( 6 ماه پیش) مشاهده پرسش
  خواهشمندم تماس حاصل فرمایید
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان شنبه ۲۳ آذر ۹۸( 6 ماه پیش)

   سلام، با پرکردن فرم ارزیابی مهاجرتی، مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت

درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر