جدیدترین قوانین مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۱۹

قوانین مهاجرت به کانادا هر ساله متناسب با نیاز های اجتماعی، اقتصادی و همین طور مواضع سیاسی این کشور به روز رسانی می شوند، به همین علت آگاهی از قوانین جدید می تواند راهگشای شما در عمر مهاجرت موفق به این کشور باشد.

همچنین تغییراتی که در دعوت نامه اکسپرس انتری به وجود می آیند دلیل دیگری برای  تغییر قوانین مهاجرت به کانادا هستند.

شرایط مهاجرت به کانادا ۲۰۱۹

بنابراین خیلی مهم است که تمامی افرادی که قصد مهاجرت به کشور کانادا را دارند حتما باید جدید ترین قوانین مهاجرت به کانادا  را دنبال کرده و هرگونه تغییرات در سیاست گذاری های مهاجرت کانادا تا سال ۲۰۱۹ را رصد کند تا برنامه های مهاجرتی خود را بر اساس این قوانین تنظیم کنند.

یکی از راه های امن و مطمئن برای این که اخبار مهاجرتی جدید را همیشه در دسترس شما قرار دهد، داشتن بهترین وکیل مهاجرت به کانادا است.


مهم ترین اخبار مهاجرتی کانادا

کانادا برای آن دسته از افراد که به دنبال رشد درآمد در حوزه کاری و شخصی خود هستند یک گزینه مناسب است. کانادا به عنوان یک مقصد محبوب مهاجرتی سالانه هزاران متقاضی در زمینه مهاجرت را از سرتاسر جهان به سمت خود جذب می کند. در بین این موارد، فقط تعداد محدودی انتخاب می شوند.

دلیل اصلی این موضوع نیز این است که بسیاری از متقاضیان آن طور که باید قوانین مربوط به مهاجرت را دنبال نمی کنند. در نتیجه درخواست مهاجرت آن ها در نهایت به خوبی ارائه نشده و مورد تایید قرار نمی گیرد. همچنین سازمان IRCC گاهی اوقات برخی از متقاضیان را به خاطر قرار دادن اطلاعات نادرست و دروغین تا مدت ۵ سال در زمینه درخواست مهاجرت محدود می کند.


تغییرات قوانین مهاجرت به کانادا

در طی چند سال گذشته، مسئولان بخش مهاجرت در قوانین مهاجرت به کانادا  تغییرات مختلفی را برای سود دو طرفه مهاجرت کنندگان و اقتصاد کانادا در نظر گرفته اند. سازمان مهاجرت و شهروندی کانادا یا همان IRCC مدت زمانی که برای ثبت اسناد پس از ITA ( دعوتنامه برای تقاضا) بود را از ۹۰ روز به ۶۰ روز کاهش داده است.

این قانون جدید در تاریخ ۲۶ ماه ژوئن سال ۲۰۱۸ آغاز شد. این قدم بزرگ برای آن دسته از متقاضیانی که به شدت به وقت نیاز دارند تا فرم تقاضای خود را به بهترین حالت در بیاورند و هر چیزی که باید آن را آماده کنند یک تغییر مثبت به شمار می رود.

تغییر قانون امتیاز دهی بری افرادی که پیشنهاد شغلی دارند

یک تغییر دیگر در قوانین مهاجرت به کانادا امتیازات CRS است ، که سازمان مهاجرت و شهروندی کانادا در سال گذشته اعمال کرد، در نظر گرفتن امتیاز CRS بیشتر برای آن دسته از افرادی بود که یک پیشنهاد شغل معتبر از کانادا به صورت نامه داشته باشد. در قبل از آن برای چنین شرایطی ۶۰۰ امتیاز داده می شد.

حالا پس از این که چنین سیاستی اعمال شده است، میزان امتیاز مهاجرت به کانادا  بسته به دسته بندی خاص شغل متغیر است. حالا امتیاز ماکسیموم ۲۰۰ به شغل هایی در حوزه مدیریت داده می شود و میزان حداقل ۵۰ امتیاز به افرادی در دیگر دسته بندی های شغلی داده می شود.

تغییرات قوانین مهاجرت به کانادا


خلاصه ای از جدیدترین قوانین مهاجرت به کانادا

✅ دولت کانادا ۳۱۰ هزار شهروند دائمی جدید را در سال ۲۰۱۸، ۳۳۰ هزار شهروند را در سال ۲۰۱۹ و ۳۴۰ هزار شهروند دائمی را برای سال ۲۰۲۰ خواهد پذیرفت.

✅ افزایش مهاجرت در سال ۲۰۱۹ به کشور کانادا در طی سه سال آینده از طریق سیستم Express Entry و PNP ها

✅ آزمون زبان TCF کانادا حالا از سال ۲۰۱۹ برای سازمان مهاجرت و شهروندی کانادا قابل قبول است

✅ سیاست مهاجرت کانادا در سال ۲۰۱۹: هدف قرار دادن نقشه و برنامه های سه سال آینده برای نقش های اصلی و مهم از Express Entry PNP

✅ پیامی از وزیر مهاجرت، پناهندگان و شهروندان در سال ۲۰۱۹

✅ در سال ۲۰۱۹ کشور کانادا یک بیومتریک اجباری برای مهاجران در نظر گرفت.

با این حال در اول نوامبر سال ۲۰۱۷، مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا نقشه بزرگ خود را از سطوح چند ساله مهاجرت از ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۱ منتشر کردند.

این نقشه و برنامه اول نقشه مهاجرتی چند ساله در این کشور به شمار می رود. تمرکز اصلی این برنامه بر روی طرح های مهاجرت مهارتی است که در آن افرادی که متخصص و حرفه ای هستند می توانند به کشور کانادا وارد شده و اقامت بگیرند. هدف اصلی این طرح بدون شک رشد اقتصاد و حل مشکل کمبود افراد حرفه ای و خبره در بخش کار از کشور کانادا است.


جدول جذب مهاجر در کانادا از سال ۲۰۱۷ تا سال ۲۰۲۰

جدولی که در پیش رو می بینید گزارش سالانه ۲۰۱۷ به پارلمان کانادا است که طبق آن دولت کانادا در سال ۲۰۱۸ حدود ۳۱۰ هزار شهروند جدید، در ۲۰۱۹ حدود  ۳۳۰ هزار شهروند جدید و در سال ۲۰۲۰ حدود ۳۴۰ هزار شهروند جدید را خواهد پذیرفت. در مجموع، حدود یک میلیون مهاجر جدید به کشور کانادا خواهند رفت.

برنامه پذیرش مهاجران کانادا از سال 2019 تا 2020

 

افزایش مهاجرت در سال ۲۰۱۹ به کشور کانادا در طی سه سال آینده از طریق سیستم Express Entry و PNP ها


برنامه جذب مهاجر در کانادا از سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۱ از طریق اکسپرس اینتری

برنامه کاندیدای استانی و دیگر جریان های مهاجرت اقتصادی کانادا که توسط برنامه Express Entry کانادا مدیریت می شوند حالا کم کم نقش جدی تری را در استراتژی مهاجرتی کانادا ایفا می کنند که توسط دولت کانادا حدود سه سال قبل معرفی شده بود.

هدفی که در زمینه پذیرفتن متقاضیان متخصص و خبره از طریق این برنامه های محبوب مهاجرتی در نظر گرفته شده حدود ۱۶۰ هزار و ۱۰۰ نفر است. این بدان معنا است که چنین تعدادی از مقیمان دائمی جدید تا انتهای سال ۲۰۲۱ از طریق برنامه چند ساله مهاجرتی که هفته گذشته تصویب شد وارد کانادا می شوند – رشدی بیش از ۲۳ درصدی به نسبت هدف های ۱۲۹۹۰۰ نفری آن ها در سال ۲۰۱۸.

برنامه Express Entry کانادا در سه سال آینده

برنامه Express Entry کانادا دارای سه جریان مهارتی فدرال است که عبارتند از

✅سطح کلاس کارکنان حرفه ای فدرال

✅سطح کلاس بازرگانان حرفه ای فدرال

✅سطح کلاس تجربه کانادایی

با این حال برنامه نامزد استانی کانادا یا همان PNP دارای چندین جریان مختلف است. تحت نقشه های مهاجرتی کانادا، برنامه PNP مسئول حدود ۴۴ درصد از ۱.۳ میلیون مقیم دائم است که این کشور قصد دارد بین سال های ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۱ جذب کند.

در جدول زیر هدف های جذب را برای سال های ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۱ در کانادا از طریق برنامه PNP و سه جریان فدرال افراد ماهر در Express Entry را مشاهده می کنید:

برنامه جذب مهاجر کانادا از سال 2018 تا سال 2021

برنامه اکسپرس اینتری کانال اصلی وارد کردن مهاجران به داخل کشور کانادا است. سه سطح کلاس کارکنان حرفه ای فدرل، بازرگانان و معالمات خبره فدرال و تجربه کانادایی سه جریان اصلی هستند که متقاضیان از طریق آن ها تایید می شوند. هر کدام از این جریان ها مبتنی بر امتیاز هستند که متقاضیان را بر اساس سطح تحصیلات، تجربه کار حرفه ای، سن و مهارت در زبان انگلیسی و فرانسوی امتیاز بندی می کند.

از طرفی دیگر، برنامه نامزد های استانی کانادا به استان های مختلف کانادا این امکان را می دهد تا تعدادی از متقاضیان برای اقامت دائم را هر ساله با یک سطح نمره دهی به میزان شایستگی آن ها نامزد کند.

از مجموع ۴۹ هزار و ۷۲۴ مقیم دائمی که در سال ۲۰۱۷ از طریق برنامه PNP به کانادا آمده اند، حدود ۱۳ هزار و ۵۳۱ نفر از طریق برنامه PNP لینک شده به Express Entry اقامت خود را گرفته اند. میزان هدف در نظرگرفته شده توسط کانادا برای قبول کردن متقاضیان شهروندی و اقامت از طریق برنامه نامزد های استانی در سال ۲۰۱۸ حدود ۵۵ هزار است و قرار است طی سه سال آینده رشد ۲۹ درصدی داشته باشد.

در سال ۲۰۱۹، سطوح قبول کردن در برنامه PNP به میزان ۶۱ هزار نفر رسیده است، که همین نیز تا میزان ۵ هزار نفر به نسبت سال ۲۰۱۸ رشد داشته است. برای دو سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ میلادی و طرح های مهاجرتی در آن ها، سازمان مهاجرت و شهروندی کانادا در نظر دارد تا تعداد قبولی متقاضیان در برنامه PNP را تا ۶۷ هزار و ۸۰۰ نفر و ۷۱ هزار و ۳۰۰ نفر افزایش دهد.

قوانین آزمون زبان TCF کانادا در سال ۲۰۱۹ 

دولت کانادا حالا نتایج مربوط به تست های زبان را به عنوان مدرکی دال بر توانایی زبانی افرادی که به زبان فرانسه تسلط دارند قبول می کند. این قانون برای تمامی متقاضیان مهاجرت اقتصادی برای اقامت دائم کانادا نهایی شده است.

آزمون زبان TCF

آزمون TCF چیست؟

آزمون زبان Test de connaissance du français pour le Canada یا همان TCF Canada  یک آزمون مهارت زبانی است که توسط مرکز بین المللی CIEP که تحت نظارت دولت فرانسه است برگزار می شود که تسلط شما را به فرانسوی می سنجد.

این آزمون حالا در مراکز تایید شده و دارای مجوز در سراسر جهان و بیش از ۱۵۰ کشور مختلف برگزار می شود. مرکز برگزاری آزمون CIEP عنوان کرده است که آزمون TCF Canada قرار است که تعامل و همکاری خود را با سازمان مهاجرت، پناهندگان و شهروندان کانادا (IRCC) و استاندارد های زبان فرانسوی آن حذف کند.

برای مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری مدرک زبان نیاز است؟

متقاضیانی که به دنبال مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های مهاجرت اقتصادی از قبیل جریان های اکسپرس انتری هستند – سه سطح کلاس کارکنان حرفه ای فدرل، بازرگانان و معالمات خبره فدرال و تجربه کانادایی – باید تسلط و سطح زبانی قابل قبول را در زبان انگلیسی و یا فرانسوی ( یا هر دو) داشته باشند تا شرایط آن ها برای مهاجرت به کانادا محیا باشد. کشور کانادا یک کشور دو زبانه است که فرانسوی و انگلیسی دو زبان رسمی آن محسوب می شوند.

برای مهاجرانی که به زبان انگلیسی تسلط دارند داشتن مدرک زبان فرانسوی الزامی است؟

آن دسته از متقاضیانی که در زبان انگلیسی مهارت و تسلط کافی را دارند نیازی نیست نتایج مربوط به آزمون فرانسوی را ارائه کنند. در صورتی که یک متقاضی بخواهد امتیازات CRS بیشتری را به دست آورد، او باید در کنار زبان انگلیسی، به دنبال ارائه مدرک برای زبان فرانسوی نیز باشد.

آزمون قابل قبول و همچنین محبوب ترین آزمون برای نشان دادن سطح تسلط مناسب به زبان انگلیسی، آزمون IELTS است. دیگر آزمون قابل قبول در این زمینه برنامه ایندکس تسلط بر زبان انگلیسی کانادایی یا همان CELPIP است.

بر طبق یک سرشماری انجام شده توسط کشور کانادا، بیش از ۷ میلیون کانادایی از زبان فرانسوی به عنوان زبان مادری خود استفاده می کنند. کویبک تنها استان فرانسوی زبان در کشور کانادا به شمار می رود و جالب است بدانید که از آن تعداد حدود ۹۵۰ هزار نفر در خارج از استان کویبک زندگی می کنند.

سیاست مهاجرت کانادا در سال ۲۰۱۹: هدف قرار دادن نقشه و برنامه های سه سال آینده برای نقش های اصلی و مهم از Express Entry PNP

کانادا اولین نقشه سطح بندی مهاجرتی چند ساله خود را برای سه سال از ۲۰۱۸ الی سال ۲۰۲۱ را معرفی کرده است. همانطور که در متن بیانیه نیز آمده است، این کشور هدف خود در زمینه میزان پذیرش مهاجران را در سال های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ افزایش خواهد داد و همچنین برنامه مهاجرت چند ساله مرحله ای خود را تا سال ۲۰۲۱ گسترش می دهد. در محدوده سال های ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۱ کشور کانادا حدود ۱.۳ میلیون مقیم دائم را به داخل کشور خواهد پذیرفت.

نمودار افزایش مهاجرت به کانادا از سال 2017 تا سال 2021

نقشه جدید پذیرش مهاجر (۲۰۱۹ تا ۲۰۲۱) به دنبال این است که تا رسیدن سال ۲۰۲۱، میزان پذیرش مهاجر خود را سالانه ۳۵۰ هزار نفر افزایش دهد. هدف نهایی برای سال های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ در ابتدا به ترتیب ۳۳۰ هزار نفر و ۳۴۰ هزار نفر در نظر گرفته شده بود و اما حالا این دو رقم به ترتیب به ۳۳۰ هزار و ۸۰۰ نفر و ۳۴۱ هزار نفر رسیده اند.

چند درصد از مهاجران کانادا در سه سال آینده از طریق سیستم فدرال Express Entry پذیرفته می شوند؟

دلیل اصلی برای اعلام چنین خبر بزرگی از سوی کشور کانادا کاهش میزان نیروی کار آن ها و جمعیت سالخورده این کشور است. این دو فاکتور ممکن است رشد اقتصادی این کشور را کاهش دهند و در نتیجه مهاجرین خبره خارجی به عنوان آخرین راهکار به عنوان راهکاری برای جبران این کمبود نیروی کار در کشور کانادا به کار گرفته می شوند.

مسیر های مهاجرت اقتصادی از طریق سیستم فدرال Express Entry اقتصادی به همراه برنامه های نامزد های استانی مهاجرت (PNP) کماکان نقش کلیدی در این برنامه ایفا خواهند کرد. از حدود ۱.۳ میلیون مقیم دائمی که کانادا برنامه دارد آن ها را تا انتهای سال ۲۰۲۱ جذب کند، حدود یک چهارم (۳۳۱ هزار نفر) قرار است از طریق سیستم Express Entry جذب می شوند که این برنامه دارای سه سطح کلاس کارکنان حرفه ای فدرل، بازرگانان و معالمات خبره فدرال و تجربه کانادایی است.

برنامه های PNP هم دارای هدف های ترکیب شده ۲۲۵ هزار و صد نفری در طی بازه چهار ساله هستند. در این دوره زمانی، برنامه های PNP استانی چیزی در حدود ۱۹ درصد از آن جمعیت کلی یک میلیون و سیصد نفری را از طریق جریان های زیر شاخه خود جذب می کنند.

برای هر کس که برنامه دارد اقامت کانادا را در یک پروسه خیلی سریع و هدفمند در سال های پیش رو به دست آورد، الان بهترین زمان برای تقاضا دادن و گرفتن انواع ویزای کانادا است.

حتما بخوانید
اگر برای مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس انتری مشکل دارید می توانید با روش های دیگر شانس خود را امتحان کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی دکمه مورد نظر کلیک کنید.

مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

مهاجرت به کانادا از طریق کار

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری


پیامی از وزیر مهاجرت کانادا در سال ۲۰۱۹

وزیر مهاجرت، پناهندگی و شهروندی در کانادا با اعلام رضایت از خروجی مثبت مهاجرت اعلام کرده است که حالا به لطف ورود مهاجران کاربلد کشور کانادا تبدیل به یک اقتصاد بزرگ، قدرتمند و فعال شده است که همه امروز از آن لذت می برند و این فقط به خاطر مهاجران و فرزندان آن ها هستند که تلاش و خدمات زیادی را برای موفقیت در آینده انجام داده اند.

وزیر کانادا در ادامه اعلام کرده است که به عنوان یک کشور، آن ها همیشه رو به رشد و موفقیت خواهند بود چرا که به اطمینان از این که مهاجران به خوبی در کانادا مستقر می شوند و در کشور مشغول به کار خواهند شد اهمیت زیادی می دهند.

وزیر مهاجرت به کانادا

در حال حاضر کانادا چالش های جدی و متعددی نظیر بالا رفتن سن جمعیت خود و پایین آمدن آمار رشد جمعیت را پیش روی خود می بیند و مهاجران به خوبی در زمینه حل این مشکلات کمک حال آن ها بوده اند و خدمات زیادی نیز به بازار کار و رشد آن در کانادا داشته اند.


شرایط پناهندگی کانادا ۲۰۲۰

وزیر مربوطه همچنین آمار و ارقام هایی را نیز در حوزه مهاجرت و شهروندی داده است و طبق اظهارات وی کشور کانادا بیش از ۲۸۶ هزار مقیم دائم را در سال ۲۰۱۷ پذیرفته است. بیش از نیمی از این جمعیت تحت برنامه کلاس اقتصادی پذیرفته شده اند.

همچنین در سال ۲۰۱۷ دولت کانادا یک برنامه تاریخی چند ساله را برای رشد میزان مهاجرت سالانه به کشور به میزان ۳۴۰ هزار نفر در سال ۲۰۲۰، با ۶۰ درصد میزان رشد در کلاس اقتصادی معرفی کرده است. بالا رفتن سطح مهاجرت به خصوص در حوزه اقتصادی می تواند کشور کانادا را در حفظ نیروی کار، نگه داشتن رشد رو به بالای اقتصادی و ارائه نوآوری در حوزه های مختلف یاری نماید.

وزیر مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا در ادامه افزوده است که این برنامه مهاجرتی چند ساله را با مشورت نزدیک و بسیار دقیق با استان ها و حوزه های مختلف تنظیم کرده است و به آن ها اجازه داده است تا افراد بیشتری را از طریق جریان ها و دسته بندی ها نامزدی استانی جذب کنند.

صلب مسئولیت

دفتر وکالت اپلو هیچ خدماتی در مورد مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی انجام نمی دهد، اما به جهت سهولت هم وطنان گرامی به اطلاعات صحیح، مقاله زیر را در این مورد برای شما گردآوری نموده ایم.

مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی

این کشور همچنین به کمک استفاده از برنامه مهاجرتی آتلانتیک به نیاز های کار خود در مناطق مختلف رسیدگی کرده است تا به رشد استان های آتلانتیک از کانادا و پشتیبانی از جوامع کوچک و دور مهاجرتی فرانکفون در استان کیوبک کمک کند.

او در انتها گفته است که به تمامی آن چه که به عنوان یک کشور به آن در سال های اخیر رسیده اند افتخار می کند و متعهد هستند که در سال های پیش رو به پیشرفت بیشتری نیز دست یابند.


تست بیومتریک کانادا در سال ۲۰۱۹

یکی از جدید ترین قوانین مهاجرت به کانادا پیرامون بیومتریک افراد جهت ورود به کشور می باشد. این قانون برای تمامی کسانی که با ویزای اقامت دائم، ویزای کار کانادا ، ویزای تحصیلی کانادا و یا ویزای توریستی کانادا وارد کشور می شوند و هزینه اخذ ویزای کانادا را پرداخت کرده اند به کار می رود. در حال حاضر تنها کشور های بریتانیا، ایالات متحده آمریکا و کشور های شنگن دارای قانون بیومتریک برای متقاضیان هندی در دسته های مختلف ویزا هستند.

بیومتریک اجباری

بیومتریک کانادا چیست؟

بیومتریک یک تاریخچه ثبت شده از اثر انگشت های افراد و تصویر آن ها برای اهداف شناسایی و امنیتی است. طبق اطلاعیه منتشر شده در وب سایت دولت کشور کانادا از تاریخ ۳۱ دسامبر ۲۰۱۸، تمامی متقاضیانی که از هند وارد می شوند باید قبل از ورود به کشور تحت هر گونه ویزای دائم یا موقت باید بیومتریک خود را ارائه کند.

از تاریخ ۳۱ جولای سال ۲۰۱۸ این کشور کار جمع کردن اطلاعات بیومتریک از متقاضیان ورود از آفریقا، خاورمیانه و اروپا را آغاز کرده است. این قانون از تاریخ ۳۱ دسامبر سال ۲۰۱۸ برای متقاضیان ورود از آمریکا، آسیا و اقیانوسیه نیز اعمال خواهد شد.

این قانون برای تمامی افراد قابل اجرا است به جز برخی از متقاضیان با شرایط خاص که در مورد آن ها می تواند اجرا نشود. از جمله این افراد خاص می توان به کودکان زیر سن ۱۴ سال و یا متقاضیانی با بیش از ۷۹ سال اشاره کرد.

وب سایت دولت کشور کانادا در ادامه توضیح داده است که متقاضیان باید هر ده سال یک بار اطلاعات بیومتریک خود را ارائه کنند. آن ها نیازی به ارائه دوباره اطلاعات بیومتریک خود تا ده سال پس از آن نخواهند بود.

هزینه اطلاعات بیومتریک برای هر نفر چقدر است؟

هزینه برای هر فرد متقاضی برای ارائه اطلاعات بیومتریک خود بر روی ۸۵ دلار کانادا فیکس شده است. برای آن هایی که جهت ثبت اطلاعات بیومتریک خود به همراه خانواده اقدام کرده اند، آن ها می توانند به صورت خانوادگی و با هزینه ۱۷۰ دلار کانادا اقدام کنند.

دکتر مرجان آتشی گلستان بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در تهران

موسسه حقوقی اپلو

دفتر وکالت اپلو | مهاجرت به کانادا | اخذ اقامت کانادا | اخذ پاسپورت کانادا

آدرس: تهران | خیابان نیاوران | خیابان مقدسی (مژده) | پلاک ۶۴ | طبقه سوم | واحد ۸
شماره تماس: ۲۲۷۰۲۷۵۳-۰۲۱

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید. پاسخ شما حداکثر تا بزودی اطلاع داده خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر علی چهارشنبه ۲۳ بهمن ۹۸( 8 ماه پیش) مشاهده پرسش
  شغل خانمم کارمند بانک با 17 سال سابقه است و دانشجوی ترم دوم مدیریت بازرگانی است، هردو درحال گذراندن دوره آیلتس هستیم، من 15 سال سابقه کار در مشاور املاک رادارم. و سن هر دوی ما41 ساله، دوتا بچه 10 و 6 ساله هم داریم برای مهاجرت یه کانادا از کدوم روش بریم جلو
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت چهارشنبه ۲۳ بهمن ۹۸( 8 ماه پیش)

   سلام. برای اخذ اقامت کانادا روش های متفاوتی وجود دارد که هر روش شرایط خاص خود را دارد. توصیه می شود مقاله 10 روش تضمینی مهاجرت به کانادا در سال 2020 را مطالعه فرمایید. همچنین برای بررسی شرایط خود و یافتن مناسب ترین روش مهاجرتی، فرم ارزیابی را از وبسایت پر کنید تا شرایط شما توسط کارشناسان بررسی شده و طی تماس تلفنی، به شما مشاوره رایگان داده شود.

 • تصویر کاربر وحید دوشنبه ۳۰ دی ۹۸( 9 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام
  من 36 سال سن دارم و مجردم. 14 سال سابقه بیمه و کار در شرکت ایران خودرو(ایساکو-خدمات پس از فروش ایران خودرو) که خلاصه میشه در 5 سال کار در امور مشتریان یا crm, و 2 سال کار در اداره بازرگانی قطعات و 7 سال کار در شبکه نظارت بر خدمات نمایندگی ها. همزمان 3 سال بعنوان نماینده hse و iso در شرکت فعالیت دارم(مستندات گذراندن دوره هارو دارم که میشه ترجمش کرد)+17 ماه بیمه سربازی که خریداری گردید. فوق دیپلم و لیسانس کامپیوتر هر دو با معدل 17 دارم(دانشگاه علمی و کاربردی). دوره های زبانم رو شروع کردم(طبق بررسی مشاهده کردم نمره 4.5 ایلتس حداقل نیاز مورد تایید روش aipp است). یه خانه به اسم خودم دارم و حدود 500 میلیون تومان هم صرف پیش خرید یک منزل دیگه کردم. میخوام از سه چهار ماه دیگه برای مهاجرت از طریق استان اتلانتیک کانادا aipp اقدام کنم.
  سوال اولم اینه که با شرایطی که حدودا اعلام کردم چقدر شانس دارم؟
  سوال دومم در خصوص تمکن مالیه. ایا اصلا برای این نوع مهاجرت هم تمکن مالی میخواد؟ اگه میخواد، من باید از الان تا 6 ماه دیکه مبلغ 12500 دلار کانادا رو در حساب خودم بزارم؟
  و اخرین سوال اینکه هزینه مشاوره شما چقدره و اگر بخوام از طریق شما اقدام کنم هزینه حدودی دستمزد شما چقدر میشه؟
  با تشکر
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت دوشنبه ۳۰ دی ۹۸( 9 ماه پیش)

   سلام. فرم ارزیابی را از وبسایت پر کنید تا شرایط شما بررسی شود.

   هزینه مشاوره تلفنی رایگان است، تا انتخاب برنامه مهاجرتی مناسب با شرایط شما و عقد قرارداد هزینه ای دریافت نمی شود.

 • تصویر کاربر وحید دوشنبه ۳۰ دی ۹۸( 9 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام
  من ۳۶ سال سن دارم و مجردم. ۱۴ سال سابقه بیمه و کار در شرکت ایران خودرو(ایساکو-خدمات پس از فروش ایران خودرو) که خلاصه میشه در ۵ سال کار در امور مشتریان یا crm, و ۲ سال کار در اداره بازرگانی قطعات و ۷ سال کار در شبکه نظارت بر خدمات نمایندگی ها. همزمان ۳ سال بعنوان نماینده hse و iso در شرکت فعالیت دارم(مستندات گذراندن دوره هارو دارم که میشه ترجمش کرد). فوق دیپلم و لیسانس کامپیوتر هر دو با معدل ۱۷ دارم(دانشگاه علمی و کاربردی). دوره های زبانم رو شروع کردم(طبق بررسی مشاهده کردم نمره ۴.۵ ایلتس حداقل نیاز مورد تایید روش aipp است). یه خانه به اسم خودم دارم و حدود ۵۰۰ میلیون تومان هم صرف پیش خرید یک منزل دیگه کردم. میخوام از سه چهار ماه دیگه برای مهاجرت از طریق استان اتلانتیک کانادا aipp اقدام کنم.
  سوال اولم اینه که با شرایطی که حدودا اعلام کردم چقدر شانس دارم؟
  سوال دومم در خصوص تمکن مالیه. ایا اصلا برای این نوع مهاجرت هم تمکن مالی میخواد؟ اگه میخواد، من باید از الان تا ۶ ماه دیکه مبلغ ۱۲۵۰۰ دلار کانادا رو در حساب خودم بزارم؟
  و اخرین سوال اینکه هزینه مشاوره شما چقدره و اگر بخوام از طریق شما اقدام کنم هزینه حدودی دستمزد شما چقدر میشه؟
  با تشکر
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت دوشنبه ۳۰ دی ۹۸( 9 ماه پیش)

   سلام. فرم ارزیابی را از وبسایت پر کنید تا شرایط شما بررسی شود.

   هزینه مشاوره تلفنی رایگان است، تا انتخاب برنامه مهاجرتی مناسب با شرایط شما و عقد قرارداد هزینه ای دریافت نمی شود.

 • تصویر کاربر دامون دوشنبه ۲۳ دی ۹۸( 9 ماه پیش) مشاهده پرسش
  با عرض ادب و احترام خواستم بدونم برای مهاجرت به کانادا رشته آرایشگری و تخصص زیبایی موست و مو قبول میکنه
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت دوشنبه ۲۳ دی ۹۸( 9 ماه پیش)

   سلام، در حال حاضر برنامه مشخصی برای تخصص گفته شده وجود ندارد. بهتر است فرم ارزیابی را از وبسایت پر کنید تا شرایط شما و روش مهاجرتی مناسب برای شما توسط کارشناسان موسسه، به شما اطلاع داده شود.

 • تصویر کاربر خدا یکشنبه ۱۷ شهریور ۹۸( 1 سال پیش) مشاهده پرسش
  من بخوام قاچاقی برم کانادا باید چ شرایطی داشته باشم؟
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت یکشنبه ۱۷ شهریور ۹۸( 1 سال پیش)
   دفتر اپلو يك موسسه حقوقي است و كار غير قانوني انجام نمي دهد.
    
 • تصویر کاربر Nima سه شنبه ۵ شهریور ۹۸( 1 سال پیش) مشاهده پرسش
  من به همراه خانواده ام قصد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به کانادا را داریم
  1-این برنامه برای ۲۰۲۰ هم وجود دارد؟
  ۲-با توجه به داشتن ویزای مولتیپل زمان پاسخگویی به ما چقدر خواهد بود
  ۳-تمامی شرایط لازم برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری یعنی ۲ میلیون دلار سرمایه و سیصد و پنجاه هزار دلار برای سود بانکی و تسهیلات را دارا هستم.
  ممنون از پاسخگویی شما
  )همچنین سابقه ی مدیریتی بیش از شانزده سال با هفتاد کارمند)
  1. تصویر کاربر Nima شنبه ۱۲ مرداد ۹۸( 1 سال پیش)
   .
  2. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت سه شنبه ۵ شهریور ۹۸( 1 سال پیش)

   لطفا فرم ارزيابي را تكميل كنيد تا وكلاي موسسه به صورت تخصصي تر شرايط شما را بررسي كنند.

  3. نمایش سایر 1 پاسخ
 • تصویر کاربر nami دوشنبه ۱۴ مرداد ۹۸( 1 سال پیش) مشاهده پرسش
  با سلام و احترام
  خانمی ۴۴ ساله لیسانس فیزیک دارای ۲ فرزند پسر ۱۲ و ۱۵ سال
  دارایی حدود ۱۰۰ هزار دلار
  و برای گرفتن گواهی تمکن مالی مشکلی ندارم.
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت دوشنبه ۱۴ مرداد ۹۸( 1 سال پیش)

   براي اخذ اقامت كانادا احتياج به اطلاعات دقيق تر است. مي توانيد با پر كردن فرم ارزيابي و بررسي شرايط شما توسط مشاورين، اطلاعات لازم جهت مهاجرت را كسب كنيد.

درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر