هزینه زندگی در گرانترین شهر های کانادا در سال ۲۰۱۹

حقوق و مزایای مشاغل یکسان در مکان های متفاوت در کانادا ممکن است متفاوت باشند. اما قبل از در نظر گرفتن پرداختی های شغل مورد نظرتان باید در مورد هزینه های زندگی در گرانترین شهرهای کانادا برای مهاجرت به کانادا نیز اطلاعات کافی داشته باشید. چرا که هزینه های زندگی نیز مانند حقوق و مزایا در سراسر کانادا متفاوت است. با توجه به جدیدترین اطلاعات موجود ۲۰ تا از گرانترین شهر های کانادا را برای شما فراهم کرده ایم:

هزینه زندگی در شهر لندن کانادا

لندن شاید یکی از گرانترین شهر های کانادا باشد اما در میان شهر های گران آمریکای شمالی لندن یکی از ارزانترین ها محسوب میشود. با هزینه ای حدود ۱۱۸۸ دلار میتوان ارزان ترین محل اقامت را در گران ترین نقطه شهر تهیه کرد. هزینه شارژ آپارتمان برای دو نفر ماهانه حدود ۲۰۲ دلار میشود و صرف ناهار در منطقه تجاری حدود ۲۱ دلار هزینه دارد. پول ماهانه برای نقل و انتقال در شهر توسط وسایل نقلیه عمومی حدودا ۸۵ دلار میباشد.

لندن ایالت انتاریو

 نانایمو، ایالت بریتیش کلمبیا

یکی از گرانترین شهر های کانادا نانایمو است در این شهر هزینه یک آپارتمان ۸۵ متری در نقطه معمولی شهر چیزی حدود ۱۵۶۷ دلار در ماه هزینه دارد و برای شارژ دونفره آپارتمان نیز نیاز است که ۹۶ دلار هزینه کنید. هزینه ناهار در منطقه تجاری ۱۹ دلار و هزینه ماهانه استفاده از وسایل نقلیه عمومی نیز ۶۵ دلار میباشد.

 نانایمو، ایالت بریتیش کلمبیا

شارلوت تاون، جزیره شاهزاده ادوارد

شارلوت تاون یکی از زیبا ترین شهرهایی است که میتوان در دوران تابستان ملاقات کرد اما آیا اقامت دائمی در این شهر نیز ایده مناسبی است؟ هزینه اجاره برای یک آپارتمان ۸۵ متری در نقطه معمولی شهر حدودا ماهانه ۱۰۶۳ دلار میباشد اما برای شارژ آپارتمان دونفری باید ماهانه ۲۶۳ دلار پرداخت کنید. هزینه صرف ناهار در منطقه تجاری ۱۸ دلار و هزینه حمل و نقل عمومی ماهانه ۶۶ دلار میباشد.

شارلوت تاون، جزیره شاهزاده ادوارد

اجاره خانه در لندن انتاریو

یکی از بهترین شهر های دنیا برای داشتن زندگی سراسر تکنولوژی و فناوری های به روز دنیا همیلتون میباشد. صد البته این شهر یکی از گران ترین شهر های آمریکای شمالی میباشد. هزینه اجاره یک آپارتمان ۸۵ متری در نقطه معمولی این شهر حدودا ماهانه ۱۱۹۵ دلار میباشد و هم چنین باید ماهانه برای شارژ دو نفری آپارتمان نیز ۲۲۷ دلار پرداخت کنید. هزینه ناهار در منطقه تجاری ۱۷ دلار میباشد و هم چنین برای حمل و نقل عمومی ماهانه ۱۰۲ دلار میباشد.

 همیلتون، ایالت انتاریو

شهر ساسکاچوان

یکی از گرانترین شهر های کانادا ساسکاتون محسوب می شور زیرا در این شهر برای اجاره یک آپارتمان ۸۵ متری باید حدودا ماهانه ۱۲۴۷ دلار بپردازید و هم چنین نیاز است که برای شارژ ماهانه آپارتمان دو نفری ماهانه ۱۶۹ دلار پرداخت کنید. صرف ناهار ۱۷ دلاری در منطقه تجاری این شهر را در این زمینه یکی از ارزان ترین شهر های آمریکای شمالی میکنند. البته ساسکاتون گران ترین خوراک مرغ و دستمال توالت را در کانادا دارد. هزینه حمل و نقل عمومی در این شهرحدودا ماهانه ۸۲ دلار میباشد.

برای آشنایی با بهترین شهر های کانادا برای مهاجرت و یافتن شغل مناسب بر روی دکمه زیر کلیک کنید

بهترین شهرهای کانادا

 ساسکاتون، ایالت ساسکاچوان

شهر کلونا در بریتیش کلمبیا

هزینه اجاره ماهانه برای یک آپارتمان ۸۵ متر در شهر کلونا حدودا ۱۸۱۳ دلار در ماه میباشد و هم چنین برای شارژ ماهانه دو نفر در آپارتمان باید ماهانه ۲۰۳ دلار پرداخت کنید. یک ناهار ساده در منطقه تجاری حدودا ۲۲ دلار هزینه دارد . با این حال این شهر دومین شهر ارزان از نظر هزینه حمل و نقل در کانادا میباشد. هزینه ماهانه حمل و نقل عمومی در این شهر ۶۴ دلار میباشد. با توجه به گران بودن بنزین در این شهر این یک فاکتور مثبت محسوب میباشد.

کلونا، ایالت بریتیش کلمبیا

هالیفاکس، ایالت نوا اسکوشیا

با اینکه این شهر یکی از محبوب ترین شهر های برای سفر مخصوصا مسافرت های تک نفره میباشد زندگی در این شهر داستان متفاوتی دارد. هزینه اجاره یک آپارتمان ۸۵ متری در معمولی ترین نقطه این شهر حدودا ماهانه ۱۱۲۸ دلار و هزینه شارژ ماهانه برای دو نفر ۱۷۹ دلار میباشد. هم چنین هنگام انتخاب نوشیدنی باید خیلی دقت کنید چرا که هالیفاکس چهارمین کوکاکولای گران جهان را دارد. هزینه حمل و نقل عمومی ماهانه حدودا ۷۹ دلار میباشد.

هالیفاکس، ایالت نوا اسکوشیا

 باریه، ایالت انتاریو

اجاره یک آپارتمان ۸۵ متری در این شهر ماهانه حدودا ۱۳۷۶ دلار هزینه دارد و هم چنین برای شارژ ماهانه آپارتمان برای دو نفر نیز باید ۲۱۴ دلار هزینه کنید. یک ناهار معمولی در منطقه تجاری ۱۸ دلار هزینه دارد. هزینه حمل و نقل عمومی در این شهر حدودا ماهانه ۸۷ دلار میباشد.

 باریه، ایالت انتاریو

وینیپگ، ایالت مانیتوبا

وینی پگ یکی از سردترین زمستان ها را در کانادا دارد و هم چنین سالیانه نیاز است هزینه هایی به خاطر خسارات ناشی از سرمای شدید نیز متحمل شوید. هم چنین قیمت تلویزیون و سیب خوراکی در این شهر بالاترین قیمت در کانادا محسوب میشود. اجاره یک آپارتمان ۸۵ متری در این شهر ماهانه حدود ۱۳۰۸ دلار هزینه دارد و هم چنین برای شارژ ماهانه آپارتمان برای دو نفر نیز باید ۱۹۰ دلار هزینه کنید. یک ناهار معمولی در منطقه تجاری ۱۷ دلار هزینه دارد. هزینه حمل و نقل عمومی در این شهر حدودا ماهانه ۹۸ دلار میباشد.

وینیپگ، ایالت مانیتوبا

برای دیدن شگفت انگیز ترین جاذبه های توریستی گردشگری کانادا بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

جاذبه های گردشگری کانادا

اوشاوا، ایالت انتاریو

اجاره یک آپارتمان ۸۵ متری در این شهر ماهانه حدودا ۱۲۰۸ دلار هزینه دارد و هم چنین برای شارژ ماهانه آپارتمان برای دو نفر نیز باید ۲۲۹ دلار هزینه کنید. هزینه غذا در این شهر نسبتا پایین است و یک ناهار معمولی در منطقه تجاری ۱۶ دلار هزینه دارد. هزینه حمل و نقل عمومی در این شهر حدودا ماهانه ۱۲۸دلار میباشد.

اوشاوا، ایالت انتاریو

اوتاوا، ایالت انتاریو

اگر یکی از شغل های دولتی در کانادا را اختیار کرده اید به احتمال زیاد باید در این شهر زندگی کنید. و متاسفانه اوتاوا شهر ارزانی برای زندگی نمیباشد. اجاره یک آپارتمان ۸۵ متری در این شهر ماهانه حدودا ۱۴۵۵ دلار هزینه دارد و هم چنین برای شارژ ماهانه آپارتمان برای دو نفر نیز باید ۱۳۸ دلار هزینه کنید.هزینه حمل و نقل عمومی در این شهر حدودا ماهانه ۱۱۵ دلار میباشد. بهتر است هنگام انتخاب رژیم غذایی خود دقت و سهولت بیشتر به خرج دهید چرا که این شهر از نظر قیمت پنیر گران ترین شهر کانادا و از نظر قیمت شیر نیز چهارمین شهر گران کانادا محسوب میشود. یک ناهار معمولی در منطقه تجاری این شهر حدودا ۲۰ دلار هزینه دارد.

ادمونتون، ایالت آلبرتا

ادمونتون، ایالت آلبرتا

اجاره یک آپارتمان ۸۵ متری در این شهر ماهانه حدودا ۱۳۰۵ دلار هزینه دارد و هم چنین برای شارژ ماهانه آپارتمان برای دو نفر نیز باید ۲۵۷ دلار هزینه کنید. هم چنین این شهر یکی از گرانترین شهر های کانادا در زمینه قیمت بلیط سینما و آبجو میباشد. هزینه حمل و نقل عمومی در این شهر حدودا ماهانه ۹۵ دلار میباشد.

 سنت جان، ایالت نیوفاندلند و لابرادور

 سنت جان، ایالت نیوفاندلند و لابرادور

مناطق پایین دست این شهر با نمای رنگارنگ خانه هایی که دارد این شهر را به یکی از زیبا ترین و دیدنی ترین شهر های کانادا تبدیل کرده است. اجاره یک آپارتمان ۸۵ متری در این شهر ماهانه حدودا ۱۳۸۸ دلار هزینه دارد و هم چنین برای شارژ ماهانه آپارتمان برای دو نفر نیز باید ۳۱۸ دلار هزینه کنید. یک ناهار معمولی در منطقه تجاری ۱۷ دلار هزینه دارد. هزینه حمل و نقل عمومی در این شهر حدودا ماهانه ۷۷ دلار میباشد.

 ویکتوریا، ایالت بریتیش کلمبیا

هزینه زندگی در شهر ویکتوریا کانادا

اجاره یک آپارتمان ۸۵ متری در این شهر ماهانه حدودا ۱۶۲۷ دلار هزینه دارد و هم چنین برای شارژ ماهانه آپارتمان برای دو نفر نیز باید ۱۲۳ دلار هزینه کنید. یک ناهار معمولی در منطقه تجاری ۱۸ دلار هزینه دارد. هزینه حمل و نقل عمومی در این شهر حدودا ماهانه ۸۴ دلار میباشد. این شهر یکی از گران ترین شهر های جهان در زمینه قیمت اینترنت میباشد. البته زیبایی این شهر باعث میشود شما نیازی نداشته باشید که ساعات طولانی را در دنیای وب پرسه بزنید.

 کلگری، ایالت آلبرتا

 کلگری، ایالت آلبرتا

جشن عمومی stampede که هر ساله در ماه جولای در این شهر برگزار میشود این شهر را به یکی از بهترین شهر های دنیا برای سفر تبدیل کرده است اما آیا زندگی کردن در این شهر راحت است؟ اجاره یک آپارتمان ۸۵ متری در این شهر ماهانه حدودا ۱۴۵۶ دلار هزینه دارد و هم چنین برای شارژ ماهانه آپارتمان برای دو نفر نیز باید ۲۱۱ دلار هزینه کنید. یک ناهار معمولی در منطقه تجاری ۱۹ دلار هزینه دارد. هزینه حمل و نقل عمومی در این شهر حدودا ماهانه ۱۰۳ دلار میباشد. بهتر است در صورت زندگی در این شهر در خوردن غذا زیاده روی نکنید چرا که هزینه باشگاه های ورزشی در این شهر بسیار بالاست.

رجینا، ایالت ساسکاچوان

رجینا، ایالت ساسکاچوان

اجاره یک آپارتمان ۸۵ متری در این شهر ماهانه حدودا ۱۲۶۴ دلار هزینه دارد و هم چنین برای شارژ ماهانه آپارتمان برای دو نفر نیز باید ۲۲۷ دلار هزینه کنید. یک ناهار معمولی در منطقه تجاری ۱۹ دلار هزینه دارد. هزینه حمل و نقل عمومی در این شهر حدودا ماهانه ۸۶ دلار میباشد.

میسی سوگا، ایالت انتاریو

میسی سوگا، ایالت انتاریو

نزدیکی این شهر به تورنتو آن را به یکی از بهترین شهر را برای فرصت های شغلی جدید تبدیل کرده است. اجاره یک آپارتمان ۸۵ متری در این شهر ماهانه حدودا ۱۶۳۳ دلار هزینه دارد و هم چنین برای شارژ ماهانه آپارتمان برای دو نفر نیز باید ۱۸۳ دلار هزینه کنید. این شهر یکی از گران ترین شهر های کانادا در زمینه مواد غذایی میباشد. یک ناهار معمولی در منطقه تجاری ۲۲ دلار هزینه دارد. هزینه حمل و نقل عمومی در این شهر حدودا ماهانه ۱۳۷ دلار میباشد.

 یلونایف، ایالت نورث وست

 یلونایف، ایالت نورث وست

در مقایسه با کوچک بودن این شهر یلونایف واقعا شهر گرانی محسوب میشود. اجاره یک آپارتمان ۸۵ متری در این شهر ماهانه حدودا ۱۸۰۰ دلار هزینه دارد و هم چنین برای شارژ ماهانه آپارتمان برای دو نفر نیز باید ۴۱۰ دلار هزینه کنید. در زمستان بهتر است برای صرفه جویی در هزینه های وسایل گرمایشی اوقات بیشتری را در خارج از خانه سپری کنید چرا که یلونایف یکی از سردترین شهر های کانادا محسوب میشود. هم چنین فصل زمستان در این شهر به راحتی میتوان هاله های نور قطبی را تماشا کرد. یک ناهار معمولی در منطقه تجاری ۲۲ دلار هزینه دارد. هزینه حمل و نقل عمومی در این شهر حدودا ماهانه ۵۹ دلار میباشد.

 ونکوور، ایالت بریتیش کلمبیا

 ونکوور، ایالت بریتیش کلمبیا

ونکوور یکی از شهر هایی است که پایین ترین نرخ مالیات را در کانادا دارد در غیر این صورت کسی توانایی زندگی در این شهر را نداشت. اجاره یک آپارتمان ۸۵ متری در این شهر ماهانه حدودا ۲۱۴۳ دلار هزینه دارد و هم چنین برای شارژ ماهانه آپارتمان برای دو نفر نیز باید ۱۰۷ دلار هزینه کنید. یک ناهار معمولی در منطقه تجاری ۱۷دلار هزینه دارد. هزینه حمل و نقل عمومی در این شهر نسبتا بالاست چرا که ونکوور دومین شهر از نظر قیمت بنزین در کانادا است. هزینه حمل و نقل عمومی در ونکوور حدودا ماهانه ۸۷ دلار میباشد.

 ونکوور، ایالت بریتیش کلمبیا

تورنتو، ایالت انتاریو

تورنتو در واقع یکی از گرانترین شهر های کانادا میباشد. برای مثال اجاره یک آپارتمان ۸۵ متری در معمولی ترین نقطه شهر چیزی حدود ۲۰۰۰ دلار در ماه میباشد. صرف ناهار در منطقه تجاری حدودا ۱۷ دلار هزینه میبرد. هزینه های رفت و آمد به وسیله وسایل نقلیه نیز در تورنتو بسیار بالاست و در این زمینه تورنتو گران ترین شهر آمریکای شمالی محسوب میشود.

دکتر مرجان آتشی گلستان وکیل مهاجرت به کانادا در تورنتو

موسسه حقوقی اپلو

دفتر وکالت اپلو | مهاجرت به کانادا | اخذ اقامت کانادا | اخذ پاسپورت کانادا

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید.مقررات مهاجرت همواره در حال تغییر است.  لطفا جهت دریافت وقت مشاوره با وکلای دفتر، وقت قبلی بگیرید.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر منا سه شنبه ۷ اردیبهشت ۰( 2 ماه پیش) تعداد بازدید: 26 مشاهده پرسش
  سلام وقت بخیر، بنده مادر ۲فرزند ۵ساله و ۶ماهه با مدرک کارشناسی اقتصاد اما خانه دار هستم و همسرم با سابقه ۱۵سال کارمند دانشگاه هستن ،میخوام بدونم امکان مهاجرت به کانادا هست
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت سه شنبه ۷ اردیبهشت ۰( 2 ماه پیش)

   سلام. برای مشخص شدن روش مناسب مهاجرت، نیاز به اطلاعات بیشتر و دقیق تری داریم. در صورت تمایل به بررسی شرایط خود و دریافت مشاوره رایگان، وارد وبسایت شده و فرم ارزیابی مهاجرت را پر کنید.

   توجه داشته باشید که مقررات مهاجرت همواره در حال تغییر است. دفتر وکالت اَپلو هیچ گونه مسئولیتی در قبال کامل و دقیق بودن مشاوره رایگان کارشناسان دفتر ندارد. لطفا جهت دریافت وقت مشاوره با وکلای دفتر، وقت قبلی بگیرید.

 • تصویر کاربر جواد سه شنبه ۱۱ شهریور ۹۹( 10 ماه پیش) تعداد بازدید: 82 مشاهده پرسش
  با سلام بنده 36 ساله با مدرک فوق لیسانس حسابداری شاغل در حسابداری دانشگاه هستم و همسرم با مدرک فوق لیسانس تربیت بدنی دبیر تربیت بدنی اموزش و پرورش با سابقه 10 ساله و دارای کارت مربیگری و داوری درجه یک والیبال و تنیس روی میز و ایروبیک میباشد . امکان مهاجرت به کانادا برای ما دو نفر می باشد ؟ و هزینه چقدر هست ؟
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت سه شنبه ۱۱ شهریور ۹۹( 10 ماه پیش)

   سلام، بله. با توجه به اطلاعات ذکر شده اگر دانش زبان بالایی داشته باشید می توانید از طریق برنامه اکسپرس انتری اقدام کرده و اقامت کانادا را بدست آورید. همچنین اگر همسر شما شرایط برنامه خوداشتغالی را داشته باشند، از این طریق هم می توانید مهاجرت کنید. برنامه های دیگری مثل آتلانتیک، برنامه استانی منیتوبا و حتی برنامه مراقبت از کودک هم وجود دارند که در صورت داشتن شرایط و تمایل خودتان می توانید استفاده کنید. هزینه مهاجرت نیز بستگی به برنامه مورد استفاده با توجه به شرایط شما دارد. بنابراین، فرم ارزیابی مهاجرت را از وبسایت پر کنید تا روش مشخص شده و مشاوره رایگان دریافت کنید.

    

 • تصویر کاربر فرانک شنبه ۲۸ تیر ۹۹( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 70 مشاهده پرسش
  سلام اگر من پسرم که ۲۳ سال دارند و دانشجوی پزشکی هستند و ۴ سال از تحصیل ایشان باقی مانده به عنوان عضوی از گروه استارت اپ معرفی کنم برای گرفتن اقامت دچار مشکل میشویم یعنی افسر فکر میکنه نمیتونه بیاد به کانادا چون دانشجو هستند و ما را ریجکت میکنند؟
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت شنبه ۲۸ تیر ۹۹( 1 سال پیش)

   سلام. دانشجو بودن فرزند شما ارتباطی به قبول شدن یا ریجکت شدن در پروسه استارت آپ [Start-Up] ندارد بلکه نکته مهم اینجاست که فردی که در گروه استارتاپی قرار می گیرد حتما باید دلیلی برای قرار گرفتنش در گروه وجود داشته باشد. به این معنا که زمانیکه از طریق استارتاپ اقدام می کنید در واقع یک طرح و یا اختراع و یا ایده تجاری را به دولت کانادا ارائه می دهید. هر گروه استارتاپ متشکل از دو تا پنج نفر است. تمامی افراد شرکت کننده در گروه باید از لحاظ تحصیلات و یا از لحاظ سوابق شغلی ارتباطی با ایده مطرح شده برای دولت کانادا، دشته باشند.

 • تصویر کاربر مهناز دوشنبه ۳۰ دی ۹۸( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 98 مشاهده پرسش
  با سلام
  من مدت ۸ ماه است به آلمان اومدم و درخواست پناهندگی دادم و رد شده الان منظر دادگاه هستم برای رسیدگی به اعتراضم چون در ایران مشکلات مذهبی داشتم تصمیم گرفتم به کانادا مهاجرت کنم اما متاسفانه نمیدونم چطور دنبال یه فرد آگاه میگردم بدونم چطور میشه این کارو انجام داد اینجا کسیو ندارم اما تو کانادا اقوام زیادی دارم
  خیلی ازتون ممنون میشم راهنماییم کنید
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت دوشنبه ۳۰ دی ۹۸( 1 سال پیش)

   موسسه حقوقی اپلو خدماتی در مورد پناهندگی ارائه نمی دهد. کشور ایران در میان لیست کشور های جنگ زده برای پذیرش Asylum Seeker کانادا نیست، اثبات شرایط پناهندگی سیاسی نیز بسیار سخت و پیچیده است. توصیه می شود، برنامه های مهاجرتی دیگر مثل اکسپرس انتری، تحصیلی، سرمایه گذاری، کار آفرینی، خود اشتغالی و اسپانسرشیپ را مدنظر داشته باشید. برای مشاوره تلفنی رایگان، فرم ارزیابی را در سایت پر کنید تا با شما تماس گرفته شود.

 • تصویر کاربر مهرداد چهارشنبه ۴ دی ۹۸( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 97 مشاهده پرسش
  با سلام ،
  من اقامت دایم هلند رو دارم ، پاسپورت هلندی دارم و احتیاجی به ویزا ندارم ، چطوری میتونم شغل مناسبی تو کانادا پیدا کنم و کدوم شهر زندگی راهتر و بهتره
  با تشکر
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت چهارشنبه ۴ دی ۹۸( 1 سال پیش)

   سلام، براي كار در كانادا حتما بايد يك پيشنهاد كاري از كانادا داشته باشيد و معمولا اولويت با افراد كانادايي است ولي مي توانيد به سايت هاي كاريابي و يا موسسات كاريابي مراجعه كنيد و درخصوص جواب سوال دوم، بستگي به حودتان دارد معمولا افراد و مهاجرين كانادا در شهرهاي تورنتو، ونكوور و يا مونترال، اقامت دارند.
   می توانید مقاله بهترین شهرهای کانادا برای اقامت را مطالعه نمایید

 • تصویر کاربر سحر چهارشنبه ۸ آبان ۹۸( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 91 مشاهده پرسش
  سلام وقت بخیر
  من و همسرم میخواستیم برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنیم ولی سابقه سفر شینگن نداریم و فقط چند بار سفرهای ترکیه ای رفتیم و تمکن مالی هم زیاد بالا نیست حدودا ۱۰۰ میلیون ایا میشه اقدام کرد که ریجکت نشیم ممنون
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت چهارشنبه ۸ آبان ۹۸( 1 سال پیش)

   سلام. داشتن تمكن مالي و سابقه مسافرتي مناسب از شروط اصلي براي اخذ ويزاي توريستي كانادا است.

 • تصویر کاربر mahshid شنبه ۲۰ مهر ۹۸( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 96 مشاهده پرسش
  اگر بخوام از کانادا پناهندگی بگیرم توضیحات شما کافیه ولی رفتن از ایران چگونه است ؟ با وجود اینکه باید وثیقه ی ملکی داشته باشی یا تمکن مالی
  وهمچنین هزینه ی رفتن به کانادا چقدر هستش ؟
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت شنبه ۲۰ مهر ۹۸( 1 سال پیش)

   سلام، بايد شرايط دريافت ويزاي توريستي را داشته باشيد و همچنين توانايي پرداخت هزينه هاي سفر را هم بايد داشته باشيد. هزينه اخذ ويزاي توريستي از طرف موسسه حقوقي اپلو، ١٥٠٠ دلار امريكا مي باشد.

 • تصویر کاربر ثمانه یکشنبه ۱۷ شهریور ۹۸( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 117 مشاهده پرسش
  سن ۴۴دارد من هم لیسانس دبیری زبان انگلیسی هستم
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت یکشنبه ۱۷ شهریور ۹۸( 1 سال پیش)
   طراحي و دكوراسيون داخلي جزو مشاغلي است كه از طرف اداره مهاجرت كانادا در دسته مشاغل خوداشتغالي قرار مي گيرد. جهت دريافت اطلاعات تكميلي تر فرم ارزيابي مهاجرت را از وبسايت پر كنيد تا با شما تماس گرفته شود.
    
    
 • تصویر کاربر مینا یکشنبه ۱۷ شهریور ۹۸( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 96 مشاهده پرسش
  سلام وقت بخیر از طریق حرفه آرایشگری می توان مهاجرت به کانادا رو گرفت و مدارک چه چیزهایی لازم دارد برای این کار؟
  من لیسانس حسابداری دارم 31 ساله هستم فوق لیسانس هم قبول شدم ولی ادامه تحصیل ندادم الان 7 ساله که کارمند هستم البته تو زمینه حسابداری نیست قبلا هم تو کار آرایشگری بودم گفتم شاید از طریق حرفه آرایشگری بتونم اقدام کنم
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت یکشنبه ۱۷ شهریور ۹۸( 1 سال پیش)
   در حال حاضر برنامه اي كه مختص حرفه ارايشگري باشد وجود ندارد ولي براي بررسي شرايط خودتون فرم ارزيابي را تكميل كنيد تا كارشناسان شرايط شمارا بررسي و به شما اطلاع دهند.
    
    
 • تصویر کاربر Ali.BY شنبه ۱۵ تیر ۹۸( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 107 مشاهده پرسش
  به گفته یک دوست وکیل مهاجرت در کانادا میخوام مطمئن بشم که شرایط این پرونده رو دارم،ایشون میگفتن که بنده دارای این شرایط هستم،اما به دلیل هایی بنده اکتفا نمیکنم و میخوام ببینم درست هست یا نه
  و اگر درست هزینه وکالت شما برای این پرونده چقدر میشه
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت شنبه ۱۵ تیر ۹۸( 2 سال پیش)

   اگر شرايط لازم براي اخذ اقامت از طريق خود اشتغالي رو داشته باشید هزينه ١٢ هزار دلار كانادا خواهد بود .

درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر