بهترین وکیل مهاجرت به کانادا برای تورنتو و ونکوور

بهترین وکیل مهاجرت به کانادا فقط در اخذ تابعیت کشور کانادا کمک نمی‌کند، بلکه خدمات گسترده‌ی دیگری هم توسط وکیل کانادا به افراد ارائه میشود. این وکلا می‌توانند از وضعیت فرد دفاع کرده و از اخراج (دیپورت) وی جلوگیری کنند.

وکیل مهاجرت به کانادا می‌تواند درباره‌ی نحوه‌ی اخذ ویزای کار کانادا برای مدت زمان مشخص، مشاوره‌ی حقوقی ارائه دهد. اگر فرد در حال تحصیل در خارج از کشور است، می‌تواند درباره‌ی انواع ویزای کانادا با وکلای مهاجرت مشورت کند.

اخذ شهروندی کانادا توسط وکیل مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت کانادا می‌تواند در اخذ شهروندی یک کشور خارجی از طریق روال قبول تابعیت، به افراد کمک کند. فرد برای اخذ شهروندی از طریق روال قبول تابعیت، باید نامه‌های مختلفی را حاوی قرار ملاقات دریافت کند و در آزمون زبان انگلیسی و علوم اجتماعی قبول شود.

درخواست شهروندی

زمانی که شما از یک کشور دیگر درخواست شهروندی خود را ارائه می‌دهید، وکیل مهاجرت به کانادا بسیار سودمند است. فرآیند درخواست شهروندی بسیار پیچیده و زمان‌بر است. وکیل حقوقی به شما کمک می‌کند تا اسناد مورد نیاز را برای اخذ شهروندی جمع‌آوری کنید. به علاوه، ممکن است که در برخی از کشورها بتوانید از طریق روال قبول تابعیت، برای شهروندی اقدام کنید. وکلای مهاجرت به شیوه‌های دیگری هم می‌توانند به شما کمک کنند

 • برای آزمون‌های شهروندی به شما کمک کنند.
 • در وضعیت‌های اضطراری، شما را در اخذ شهروندی به صورت فوری یاری کنند.
 • به عنوان وکیل شما در دادگاه حاضر شوند.
 • به شما در ایجاد یک کسب‌وکار در یک کشور دیگر کمک کنند.

وکلای مهاجرت به کانادا

بهترین وکیل مهاجرت کانادا در تورنتو

دفتر وکالت اپلو با سه شعبه در تهران، تورنتو و تورنهیل بهترین خدمات حقوقی مهاجرت به کانادا را به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می توانید از هر سه دفتر ما به صورت آنلاین، حضوری و تلفنی مشاوره های مهاجرتی مورد نیاز خود را از بهترین وکلای مهاجرتی کانادا دریافت نمایید.

دفتر تهران :

شماره تلفن وکیل مهاجرت به کانادا

تهران – خیابان نیاوران – خیابان مقدسی (مژده) – پلاک ۶۴ – طبقه سوم – واحد ۸

شماره تماس: ۰۲۱۲۲۷۰۲۵۹۷۰۲۱۲۲۷۰۲۷۵۳

واتساپ ، تلگرام و ایمو : ٠٩٢١٢٩۴٣٨٠٣

وکیل کانادا باید دارای چه مدارکی باشد؟

برای ورود به حرفه‌ی وکالت مهاجرت، فرد باید دارای یک مدرک کارشناسی و یک دکترای حرفه‌ای حقوق (JD) باشد. برای تخصص در زمینه‌ی حقوق مهاجرت، فرد باید دوره‌هایی را درباره‌ی شهروندی، مشاوره، مصاحبه و تحلیل حقوقی در دانشکده‌ی حقوق بگذراند. کارآموزی و سایر تجربیات کاری مرتبط برای یافتن شغل مناسب ضروری است. زمانی که فرد مدرک حقوق را دریافت کند، باید در آزمون BAR قبول شود تا بتواند به صورت قانونی در زمینه‌ی اقامت کار کند.

از آنجایی وکلای مهاجرت به طور مستمر با افرادی سر و کار دارند که انگلیسی زبان نیستند، دانستن یک زبان دیگر سرمایه‌ی خوبی برای یک وکیل مهاجرت است. به علاوه، مهارت‌های اجتماعی و ارتباطی از اهمیت زیادی برخوردار هستند .

چرا که این وکلا ارتباط نزدیکی با موکل‌های مختلفی از فرهنگ‌های مختلف دارند و مکالمه و برقراری ارتباط، چالش بیشتری دارد. از آنجایی که در هر پرونده، اطلاعات مستند و غیر مستند زیادی وجود دارد، وکلای مهاجرت باید توانایی تحقیق و تحلیل بسیار خوبی هم داشته باشند.

 وکیل مهاجرت بایستی اطمینان حاصل کند که کارفرما، شروط استخدامی اداره‌ی کار را رعایت می‌کند، همه‌ی کارهای لازم را انجام می‌دهد و تمامی تشریفات اداری مربوط به مهاجرت را اجرا می‌کند.

وکلای ایرانی کانادا

دکتر مرجان گلستان آتشین وکیل مهاجرتی از جمله وکلای ایرانی کانادا است که دفتر مهاجرتی ایشان در تورنتو و ایران دایر می باشد. دکتر گلستان چندین سال است که در زمینه ی مهاجرت بازیگران و فوتبالیست های مطرح ایرانی فعالیت می کنند.

اگر به صورت آنلاین نیاز به مشاوه با وکیل در زمینه مهاجرت به کانادا را دارید، می توانید از طریق زیر با ما در ارتباط باشید:

وکیل آنلاین

استخدام وکیل مهاجرت به کانادا

از آنجایی که اخذ شهروندی در کشوری مانندکانادا ممکن است برای بعضی از افراد تا هفت سال طول بکشد، داشتن یک وکیل ضروری است. وکیل به شما کمک می‌کند تا اسناد لازم را برای اثبات وضعیت خود در دادگاه ارائه دهید. به علاوه، یک وکیل تضمین می‌کند تا کارها به بهترین شکل انجام شوند. او تلاش می‌کند تا از تأخیرهای احتمالی در روال اخذ شهروندی شما، اجتناب شود. اگر شما در وضعیت حساسی قرار داشته باشید و مجبور باشید که فوراً به یک کشور دیگر بروید، وکیل مهاجرت به شما کمک می‌کند تا اسناد مورد نیاز را برای اقامت قانونی و طولانی مدت در آن کشور، تهیه کنید.

شرکت‌ها وکلای مهاجرت را استخدام می‌کنند تا برای کارمندان خارجی خود ویزای کار کانادا تهیه کنند، سپس وکلا فرم‌ها و تشریفات لازم را آماده می‌کنند و درخواست را ثبت می‌کنند.استخدام وکیل مهاجرت به کانادا

نقش وکیل مهاجرت به کانادا در تورنتو چیست؟

نقش وکلای مهاجرتی در مقایسه با سایر وکلا بسیار منحصر به فرد است. بیشتر وکلای مهاجرت زمان خود را صرف کمک به افرادی می‌کنند که در رسیدگی به الزامات مهاجرتی مشکلی دارند.

وکلای مهاجرت معمولاً نقش مشاور را برای شهروندان خارجی و پناهندگانی ایفا می‌کنند که باید با مقامات اداره‌های مهاجرتی کانادا  تعامل کنند. این وکلا در مورد مسائلی از قبیل درخواست ویزا،شهروندی و روال قبول تابعیت، مشکلات اخراج و استخدام برای افراد خارجی، مشورت و راهنمایی ارائه می‌کنند.

وکلای مهاجرت، نسبت به سایر وکیل‌ها، زمان بسیار کمتری را صرف رسیدگی به مشکلات حقوقی در دادگاه می‌کنند. در عوض، آن‌ها معمولاً به عنوان میانجی بین موکل و مقامات اداره‌های مهاجرتی، نظیر اداره‌ی خدمات شهروندی عمل می‌کنند.

اما همین وکلا، در صورتی که موکل آن‌ها دادرسی مهاجرتی داشته باشد، در محضر قاضی مهاجرت حاضر می‌شوند. بسیاری از وکلای مهاجرت به مسائل مربوط به مهاجرت و حقوق جزا هم رسیدگی می‌کنند.

هزینه وکیل مهاجرت به کانادا چقدر است؟

هزینه وکیل مهاجرت به کانادا  بر اساس معیار های بسیاری از جمله تخصص وکیل و میزان تجربه وی در زمینه مهاجرت تعیین می شود. انتخاب بهترین وکیل مهاجرت کار آسانی نیست زیرا سرنوشت شما در دست ایشان می باشد. زمانی که می خواهید وکیل مهاجرت انتخاب کنید به تخصص وی و تجربه کاری او در زمینه مهاجرت بسیار دقت کنید.

معمولاً برای انجام همه ی روش  های مهاجرتی موسسه حقوقی مهاجرت اَپلو مبلغ را در اقساط از مشتریان دریافت می کند.

در چه شرایطی استخدام وکیل مهاجرت الزامی است؟

بیشتر افراد برای درخواست اسنادی از قبیل ویزا یک وکیل مهاجرت استخدام می‌کنند. این شرایط به خصوص زمانی پیش می‌آید که خود فرد، درک جامعی از الزامات مختلف قوانین مهاجرت نداشته باشد.

اما شرایط خاصی وجود دارد که در آن‌ها، استخدام یک وکیل مهاجرت ضروری است. برخی از این شرایط در ادامه آمده است:

متقاضی دارای سوءپیشینه

 متقاضی باید سوابق کیفری خود را به طور کامل بیان کند و حتی اتهامات رفع شده را هم ذکر کند. معمولاً نیازی به استخدام وکیل کیفری نیست؛ چرا که وکلای مهاجرت همیشه از قوانین کیفری و مهاجرتی اطلاع دارند.

رد درخواست های قبلی

یک وکیل خوب می‌تواند دلیل رد درخواست را بفهمد. به علاوه، او می‌تواند تعیین کند که امکان به جریان گذاشتن درخواست قبلی وجود دارد یا می‌توان در آینده درخواست دیگری ثبت کرد یا خیر.

ممنوعیت ورود متقاضی

گاهی اوقات اخراج یا ممنوعیت ورود، دائمی است و هیچ درخواستی از طرف متقاضی پذیرفته نیست. وکیل مهاجرت می‌تواند اطلاعاتی درباره‌ی اثرات اخراج و ممنوعیت ورود ارائه کند.

متقاضی با بیماری واگیر دار

بعضی از شرایط پزشکی ممکن است مانع ورود فرد به کانادا شود (مانند بعضی از بیماری‌های واگیر).

پرونده متقاضی با پروسه طولانی روبه رو است

وکلای مهاجرت کاملاً با فرآیند‌های ثبت درخواست و مهلت‌های مختلف و مدت زمان انتظار آشنا هستند. گاهی اوقات یک وکیل می‌تواند روال درخواست فرد متقاضی را تسریع کند.

درخواست ویزای کار کانادا

اما کارفرما هیچ کمکی در راستای مشکلات مهاجرتی نکند: روال‌های رسیدگی به ویزای کاری ممکن است پیچیده باشند. یک وکیل مهاجرت می‌تواند کارفرما را وادار کند تا به وظایف خود در قبال کارمند جدید عمل کند.

 خاتمه ازدواج متقاضی با یک شهروند کانادایی

و اقامت دائمی متقاضی، هنوز مشروط بر ازدواج باشد: مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج و درخواست ویزا به وضعیت ازدواج وابسته است؛ بنابراین در صورتی که ازدواج به خاطر طلاق یا فوت خاتمه یابد، اثبات اعتبار ازدواج کار سختی است.

 اگر فرد متقاضی بخواهد وضعیت اقامت دائمی خود را تغییر دهد، اما به تازگی طلاق گرفته و با شهروند دیگری ازدواج کرده باشدمشکل اصلی این است که ازدواج اول، مشکوک به کلاه‌برداری است. وجود یک وکیل مهاجرت می‌تواند برای اثبات اعتبار ازدواج اول، لازم باشد.

اقامت دائمی کانادا برای فرزندان زیر ۲۱ سال

اگر فردی همراه خانواده‌ی خود به کانادا مهاجرت کند و فرزند او پیش از اخذ اقامت دائم کانادا ، ۲۱ ساله شود. شرایط اقامت دائمی برای فرزندان زیر ۲۱ سال متفاوت است. وکیل مهاجرت می‌تواند بهترین روش ثبت درخواست را برای فرزندان فرد متقاضی مشخص کند.

گاهی اوقات ممکن است فرم‌ها یا اسناد دیگری را برای اثبات ادعای متقاضی درخواست کنند . مشورت با یک وکیل در همان ابتدای امر، می‌تواند از تأخیرهای احتمالی جلوگیری کند و حتی فرآیند را تسریع کند.

دفتر وکالت اپلو | مهاجرت به کانادا | اخذ اقامت کانادا | اخذ پاسپورت کانادا

آدرس: تهران | خیابان نیاوران | خیابان مقدسی (مژده) | پلاک ۶۴ | طبقه سوم | واحد ۸
شماره تماس: ۲۲۷۰۲۷۵۳-۰۲۱

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید.مقررات مهاجرت همواره در حال تغییر است. دفتر وکالت اَپلو هیچ گونه مسئولیتی در قبال کامل و دقیق بودن مشاوره رایگان کارشناسان دفتر ندارد. لطفا جهت دریافت وقت مشاوره با وکلای دفتر، وقت قبلی بگیرید.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر زهرا سه شنبه ۱۷ فروردین ۰( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 2 مشاهده پرسش
  سلام من دو بار رجگت ویزا توریستی شدم آیا وکلا محترم کانادایی شما نت آفیسر رو اقدام می کنند و در ضمن هزینه قبول پرونده چقدر هست ؟ متشکرم
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت سه شنبه ۱۷ فروردین ۰( 1 هفته پیش)

   سلام. اصولا چیزی به عنوان اعتراض به رد ویزای توریستی وجود ندارد و برای اقدام مجدد باید نواقص پرونده را رفع و دوباره درخواست خود را ارائه دهید. برای دریافت مشاوره رایگان، فرم ارزیابی مهاجرت را از وبسایت پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

   توجه داشته باشید که مقررات مهاجرت همواره در حال تغییر است. دفتر وکالت اَپلو هیچ گونه مسئولیتی در قبال کامل و دقیق بودن مشاوره رایگان کارشناسان دفتر ندارد. لطفا جهت دریافت وقت مشاوره با وکلای دفتر، وقت قبلی بگیرید.

 • تصویر کاربر کریم شنبه ۲۳ اسفند ۹۹( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 14 مشاهده پرسش
  من ۱۶ سال دارم دانش اموز کلاس دهم هستم چگونه میتوانم در کانادا تحصیلم را ادامه بدهم
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت شنبه ۲۳ اسفند ۹۹( 1 ماه پیش)

   سلام. باید ابتدا از یک مدرسه در کانادا پذیرش بگیرید و سپس درخواست ویزای تحصیلی خود را به اداره مهاجرت و شهروندی کانادا ارائه دهید. هزینه تحصیل در کانادا به نوع مدرسه، استان و شهر مورد نظر بستگی دارد ولی به طور کلی میانگین هزینه تحصیل در کانادا، سالی 15 هزار دلار کانادا است. پس از اخذ دیپلم کانادایی وارد کالج یا دانشگاه مورد نظر شده و پس از فارغ التحصیلی می توانید از طریق برنامه های موجود، اقامت دائم کانادا را اخذ کنید. 

 • تصویر کاربر طاهره دوشنبه ۱۸ اسفند ۹۹( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 13 مشاهده پرسش
  وایزکارچون خانم لیسانس حسابداری داره باسه فرزند که فرزندپسر ۱۷ سالش هست دوم دختر ۱۷ سال هست وسوم دوسالش هست خانم هم ۳۹ سالش هست
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت دوشنبه ۱۸ اسفند ۹۹( 1 ماه پیش)

   سلام. برای دریافت مشاوره رایگان وارد وبسایت شده و فرم ارزیابی مهاجرت را پر کنید تا بعد از بررسی شرایط توسط کارشناسان با شما تماس بگیریم.

 • تصویر کاربر پیمان دوشنبه ۴ اسفند ۹۹( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 26 مشاهده پرسش
  سلام
  من ۴۱ سال دارم و مدرک کارشناسی صنایع غذایی با ۸ سال سابقه کار.
  برای ترم سپتامبر ۲۰۲۰ از دانشگاه university canada west برای رشته MBA درخواست دادم که متاسفانه سفارت درخواست ویزای من را رد کرد. دلایل رد به این شرح بود.

  I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay, as stipulated in
  subsection 216(1) of the IRPR, based on the purpose of your visit.
  • I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay, as stipulated in
  subsection 216(1) of the IRPR, based on the limited employment prospects in your country of
  residence.
  • I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay, as stipulated in
  subsection 216(1) of the IRPR, based on your personal assets and financial status.

  الان از اقوام در Edmonton قصد داره نیروی کار جدید بگیره ولی با رشته من مرتبط نیست و برق کاری ساختمان است و گفت ابتدا باید کارآموز بگیره و کار را یاد بدهد.
  آیا من میتوانم اقدام کنم و سفارت به واسطه جواب ردی که حدود ۵ ماه پیش داد آیا دوباره جواب رد میدهد؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید
  با تشکر فراوان
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت دوشنبه ۴ اسفند ۹۹( 1 ماه پیش)

   سلام. شما می توانید برای هر برنامه مهاجرتی که تمایل دارید اقدام کنید ولی چون از قبل برای ویزای تحصیلی اقدام کرده اید، مدارک و سوابق شما در اداره مهاجرت کانادا ثبت شده است. بنابراین برای اقدام مجدد برای هر برنامه دیگر، نمی توانید مدارکی خلاف بر آنچه گفته اید ارائه دهید.

 • تصویر کاربر سینا دوشنبه ۴ اسفند ۹۹( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 14 مشاهده پرسش
  سلام خانمم باردار ۸ ماهش هستش دوقلو پسر دار خواستم سفر به یکی از کشورها کنم و هزینه کمی واسم داشته باشه وتوی اون کشور به دنیا بیاریم بچهامون رو آیا میشه به با ویزای توریستی یا زایمان اقدام کنم ؟؟؟ دومین سوالم کدوم کشوری انتخاب کنم که هزینه پاین تری واسم داشته باشه ؟؟؟ و آخرین سوال کدام کشوری اقامت خاکی خواهد داد ؟؟؟ بسیار ممنون و سپاسگذارم و ببخشین که چند سوال هم زمان پرسش کردم با درود فروان
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت دوشنبه ۴ اسفند ۹۹( 1 ماه پیش)

   سلام. در حال حاضر فقط دو کشور امریکا و کانادا از قانون خاک پیروی می کنند که هر دو کشور به علت مشکلات ناشی از ویروس کرونا محدودیت های مرزی برای توریست ها اعمال کرده اند.

 • تصویر کاربر محمد دوشنبه ۴ اسفند ۹۹( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 23 مشاهده پرسش
  سلام
  من با یه خانم در تورنتو عقد کردم و داریم کارهای ویزا را انجام میدیم
  سوالی که دارم اینه که بنده ۲ سال پیش با ویزای جعلی به بلغارستان رفتم و دستگیر شدم ولی بعدا تبرئه شدم و با پاسپورت ایرانی و از طریق مرز زمینی و مرز ترکیه به ایران برگشتم و سوال من اینه که زمان انگشت نگاری این مسئله مشخص میشه و میتونه در گرفتن ویزا تاثیر منفی داشته باشد
  جواب کارشناس اینه که اداره مهاجرت به پرونده دسترسی داره
  ولی نفرمودید آیا این مسئله در دادن ویزا تاثیر منفی داره یا نه
  اینم اضافه منم که من در راه برگشت به ایران دستگیر شدم مثل یه توریست که از به کشور دیدن کرده و داره برمیگرده و در راه برگشت به کشورش میفهمن که ویزاش مشکل داره .
  حتی در دادگاه به من گفتن هر موقع بخوام میتونم درخواست ویزا بدم و به بلغارستان سفر کنم و هیچ مشکلی ندارم برای دوباره رفتن به انجا
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت دوشنبه ۴ اسفند ۹۹( 1 ماه پیش)

   سلام. موردی که شما فرمودید کاملا بستگی به افسر پرونده دارد چون تخلف شما ثبت شده است. اگر مدارک و شواهد نشان دهنده این باشد که شما در صدور این ویزای جعلی نقشی نداشته اید، بعید است که افسر پرونده درخواست را رد کند ولی باز هم باید منتظر افسر پرونده باشید.

 • تصویر کاربر اوا دوشنبه ۴ اسفند ۹۹( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 18 مشاهده پرسش
  وقت بخیر ، باتوجه به اینکه توضیحاتی راجع به پناهندگی نوشته بودید ، یک سوال از حضورتان داشتم ، اگر موفق بشیم کیسمون پذیرفته بشه و پی آر بگیریم ، چند وقت طول میکشه تا شهروند بشیم ؟ کل پروسه پی آر تا شهروندی از طریق پناهندگی چقدر زمان میبره ؟
  ممنونم
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت دوشنبه ۴ اسفند ۹۹( 1 ماه پیش)

   سلام. متاسفانه دفتر وکالت اپلو خدماتی در خصوص پناهندگی ارائه نمی دهد. 

 • تصویر کاربر محمد یکشنبه ۲۶ بهمن ۹۹( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 28 مشاهده پرسش
  سلام
  من با یه خانم در تورنتو عقد کردم و داریم کارهای ویزا را انجام میدیم
  سوالی که دارم اینه که بنده ۲ سال پیش با ویزای جعلی به بلغارستان رفتم و دستگیر شدم ولی بعدا تبرئه شدم و با پاسپورت ایرانی و از طریق مرز زمینی و مرز ترکیه به ایران برگشتم و سوال من اینه که زمان انگشت نگاری این مسئله مشخص میشه و میتونه در گرفتن ویزا تاثیر منفی داشته باشد
  ممنون میشم جوابم را بدید
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت یکشنبه ۲۶ بهمن ۹۹( 1 ماه پیش)

   سلام. سوابق شما ثبت شده و اداره مهاجرت و شهروندی کانادا به اطلاعات دسترسی خواهد داشت.

 • تصویر کاربر نرگس یکشنبه ۲۶ بهمن ۹۹( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 29 مشاهده پرسش
  سلام من نرگس ۴۳ ساله و دارای ۲۳ سال سابقه اموزش و پرورش و مدیر مدرسه هستم داراس لیسانس ریاضی محص و فوق لیسانس فلسفه آمورش و پرورش هستم میخواستم بدونم ایا میتوانم به کانادا مهاجرت کنم و در اونجا کار کنم
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت یکشنبه ۲۶ بهمن ۹۹( 1 ماه پیش)

   سلام. بله ولی باید شرایط شما به صورت دقیق تر بررسی شود. برای دریافت مشاوره رایگان، فرم ارزیابی مهاجرت را از وبسایت پر کنید تا شرایط شما را بررسی کنیم.

 • تصویر کاربر وحید دوشنبه ۱۳ بهمن ۹۹( 2 ماه پیش) تعداد بازدید: 27 مشاهده پرسش
  سلام من میخوام بدونم هزینه رفتن به استرالیا چنده من هم ارایشکری بلدم وهم توی فروشگاه زنجیره ای کار کردم من قبلا پیش وکیلی رفتم گفته بودکه در قبال مبلغ منو به استرالیا میبره و کار هم برام فراهم میکنه خودشم قانونی وزبانم در عرض یک سال اموزش تضمینی میده من مدر‌کگریم کاری هم دارم و میتونم حتی سطح مدرکمو بالا ببرم ایا شما میتونید کاری انجام بدید
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت دوشنبه ۱۳ بهمن ۹۹( 2 ماه پیش)

   سلام. دفتر اپلو فقط در زمینه کشور کانادا و امریکا فعالیت دارد.

درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر