بهترین وکیل مهاجرت به کانادا برای تورنتو و ونکوور

بهترین وکیل مهاجرت به کانادا فقط در اخذ تابعیت کشور کانادا کمک نمی‌کند، بلکه خدمات گسترده‌ی دیگری هم توسط وکیل کانادا به افراد ارائه میشود. این وکلا می‌توانند از وضعیت فرد دفاع کرده و از اخراج (دیپورت) وی جلوگیری کنند.

وکیل مهاجرت به کانادا می‌تواند درباره‌ی نحوه‌ی اخذ ویزای کار کانادا برای مدت زمان مشخص، مشاوره‌ی حقوقی ارائه دهد. اگر فرد در حال تحصیل در خارج از کشور است، می‌تواند درباره‌ی انواع ویزای کانادا با وکلای مهاجرت مشورت کند.

اخذ شهروندی کانادا توسط وکیل مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت کانادا می‌تواند در اخذ شهروندی یک کشور خارجی از طریق روال قبول تابعیت، به افراد کمک کند. فرد برای اخذ شهروندی از طریق روال قبول تابعیت، باید نامه‌های مختلفی را حاوی قرار ملاقات دریافت کند و در آزمون زبان انگلیسی و علوم اجتماعی قبول شود.

درخواست شهروندی

زمانی که شما از یک کشور دیگر درخواست شهروندی خود را ارائه می‌دهید، وکیل مهاجرت به کانادا بسیار سودمند است. فرآیند درخواست شهروندی بسیار پیچیده و زمان‌بر است. وکیل حقوقی به شما کمک می‌کند تا اسناد مورد نیاز را برای اخذ شهروندی جمع‌آوری کنید. به علاوه، ممکن است که در برخی از کشورها بتوانید از طریق روال قبول تابعیت، برای شهروندی اقدام کنید. وکلای مهاجرت به شیوه‌های دیگری هم می‌توانند به شما کمک کنند

 • برای آزمون‌های شهروندی به شما کمک کنند.
 • در وضعیت‌های اضطراری، شما را در اخذ شهروندی به صورت فوری یاری کنند.
 • به عنوان وکیل شما در دادگاه حاضر شوند.
 • به شما در ایجاد یک کسب‌وکار در یک کشور دیگر کمک کنند.

وکلای مهاجرت به کانادا

بهترین وکیل مهاجرت کانادا در تورنتو

دفتر وکالت اپلو با سه شعبه در تهران، تورنتو و تورنهیل بهترین خدمات حقوقی مهاجرت به کانادا را به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می توانید از هر سه دفتر ما به صورت آنلاین، حضوری و تلفنی مشاوره های مهاجرتی مورد نیاز خود را از بهترین وکلای مهاجرتی کانادا دریافت نمایید.

دفتر تهران :

شماره تلفن وکیل مهاجرت به کانادا

تهران – خیابان نیاوران – خیابان مقدسی (مژده) – پلاک ۶۴ – طبقه سوم – واحد ۸

شماره تماس: ۰۲۱۲۲۷۰۲۵۹۷۰۲۱۲۲۷۰۲۷۵۳

واتساپ ، تلگرام و ایمو : ٠٩٢١٢٩۴٣٨٠٣

وکیل کانادا باید دارای چه مدارکی باشد؟

برای ورود به حرفه‌ی وکالت مهاجرت، فرد باید دارای یک مدرک کارشناسی و یک دکترای حرفه‌ای حقوق (JD) باشد. برای تخصص در زمینه‌ی حقوق مهاجرت، فرد باید دوره‌هایی را درباره‌ی شهروندی، مشاوره، مصاحبه و تحلیل حقوقی در دانشکده‌ی حقوق بگذراند. کارآموزی و سایر تجربیات کاری مرتبط برای یافتن شغل مناسب ضروری است. زمانی که فرد مدرک حقوق را دریافت کند، باید در آزمون BAR قبول شود تا بتواند به صورت قانونی در زمینه‌ی اقامت کار کند.

از آنجایی وکلای مهاجرت به طور مستمر با افرادی سر و کار دارند که انگلیسی زبان نیستند، دانستن یک زبان دیگر سرمایه‌ی خوبی برای یک وکیل مهاجرت است. به علاوه، مهارت‌های اجتماعی و ارتباطی از اهمیت زیادی برخوردار هستند .

چرا که این وکلا ارتباط نزدیکی با موکل‌های مختلفی از فرهنگ‌های مختلف دارند و مکالمه و برقراری ارتباط، چالش بیشتری دارد. از آنجایی که در هر پرونده، اطلاعات مستند و غیر مستند زیادی وجود دارد، وکلای مهاجرت باید توانایی تحقیق و تحلیل بسیار خوبی هم داشته باشند.

 وکیل مهاجرت بایستی اطمینان حاصل کند که کارفرما، شروط استخدامی اداره‌ی کار را رعایت می‌کند، همه‌ی کارهای لازم را انجام می‌دهد و تمامی تشریفات اداری مربوط به مهاجرت را اجرا می‌کند.

وکلای ایرانی کانادا

دکتر مرجان گلستان آتشین وکیل مهاجرتی از جمله وکلای ایرانی کانادا است که دفتر مهاجرتی ایشان در تورنتو و ایران دایر می باشد. دکتر گلستان چندین سال است که در زمینه ی مهاجرت بازیگران و فوتبالیست های مطرح ایرانی فعالیت می کنند.

اگر به صورت آنلاین نیاز به مشاوه با وکیل در زمینه مهاجرت به کانادا را دارید، می توانید از طریق زیر با ما در ارتباط باشید:

وکیل آنلاین

استخدام وکیل مهاجرت به کانادا

از آنجایی که اخذ شهروندی در کشوری مانندکانادا ممکن است برای بعضی از افراد تا هفت سال طول بکشد، داشتن یک وکیل ضروری است. وکیل به شما کمک می‌کند تا اسناد لازم را برای اثبات وضعیت خود در دادگاه ارائه دهید. به علاوه، یک وکیل تضمین می‌کند تا کارها به بهترین شکل انجام شوند. او تلاش می‌کند تا از تأخیرهای احتمالی در روال اخذ شهروندی شما، اجتناب شود. اگر شما در وضعیت حساسی قرار داشته باشید و مجبور باشید که فوراً به یک کشور دیگر بروید، وکیل مهاجرت به شما کمک می‌کند تا اسناد مورد نیاز را برای اقامت قانونی و طولانی مدت در آن کشور، تهیه کنید.

شرکت‌ها وکلای مهاجرت را استخدام می‌کنند تا برای کارمندان خارجی خود ویزای کار کانادا تهیه کنند، سپس وکلا فرم‌ها و تشریفات لازم را آماده می‌کنند و درخواست را ثبت می‌کنند.استخدام وکیل مهاجرت به کانادا

نقش وکیل مهاجرت به کانادا در تورنتو چیست؟

نقش وکلای مهاجرتی در مقایسه با سایر وکلا بسیار منحصر به فرد است. بیشتر وکلای مهاجرت زمان خود را صرف کمک به افرادی می‌کنند که در رسیدگی به الزامات مهاجرتی مشکلی دارند.

وکلای مهاجرت معمولاً نقش مشاور را برای شهروندان خارجی و پناهندگانی ایفا می‌کنند که باید با مقامات اداره‌های مهاجرتی کانادا  تعامل کنند. این وکلا در مورد مسائلی از قبیل درخواست ویزا،شهروندی و روال قبول تابعیت، مشکلات اخراج و استخدام برای افراد خارجی، مشورت و راهنمایی ارائه می‌کنند.

وکلای مهاجرت، نسبت به سایر وکیل‌ها، زمان بسیار کمتری را صرف رسیدگی به مشکلات حقوقی در دادگاه می‌کنند. در عوض، آن‌ها معمولاً به عنوان میانجی بین موکل و مقامات اداره‌های مهاجرتی، نظیر اداره‌ی خدمات شهروندی عمل می‌کنند.

اما همین وکلا، در صورتی که موکل آن‌ها دادرسی مهاجرتی داشته باشد، در محضر قاضی مهاجرت حاضر می‌شوند. بسیاری از وکلای مهاجرت به مسائل مربوط به مهاجرت و حقوق جزا هم رسیدگی می‌کنند.

هزینه وکیل مهاجرت به کانادا چقدر است؟

هزینه وکیل مهاجرت به کانادا  بر اساس معیار های بسیاری از جمله تخصص وکیل و میزان تجربه وی در زمینه مهاجرت تعیین می شود. انتخاب بهترین وکیل مهاجرت کار آسانی نیست زیرا سرنوشت شما در دست ایشان می باشد. زمانی که می خواهید وکیل مهاجرت انتخاب کنید به تخصص وی و تجربه کاری او در زمینه مهاجرت بسیار دقت کنید.

معمولاً برای انجام همه ی روش  های مهاجرتی موسسه حقوقی مهاجرت اَپلو مبلغ را در اقساط از مشتریان دریافت می کند.

در چه شرایطی استخدام وکیل مهاجرت الزامی است؟

بیشتر افراد برای درخواست اسنادی از قبیل ویزا یک وکیل مهاجرت استخدام می‌کنند. این شرایط به خصوص زمانی پیش می‌آید که خود فرد، درک جامعی از الزامات مختلف قوانین مهاجرت نداشته باشد.

اما شرایط خاصی وجود دارد که در آن‌ها، استخدام یک وکیل مهاجرت ضروری است. برخی از این شرایط در ادامه آمده است:

متقاضی دارای سوءپیشینه

 متقاضی باید سوابق کیفری خود را به طور کامل بیان کند و حتی اتهامات رفع شده را هم ذکر کند. معمولاً نیازی به استخدام وکیل کیفری نیست؛ چرا که وکلای مهاجرت همیشه از قوانین کیفری و مهاجرتی اطلاع دارند.

رد درخواست های قبلی

یک وکیل خوب می‌تواند دلیل رد درخواست را بفهمد. به علاوه، او می‌تواند تعیین کند که امکان به جریان گذاشتن درخواست قبلی وجود دارد یا می‌توان در آینده درخواست دیگری ثبت کرد یا خیر.

ممنوعیت ورود متقاضی

گاهی اوقات اخراج یا ممنوعیت ورود، دائمی است و هیچ درخواستی از طرف متقاضی پذیرفته نیست. وکیل مهاجرت می‌تواند اطلاعاتی درباره‌ی اثرات اخراج و ممنوعیت ورود ارائه کند.

متقاضی با بیماری واگیر دار

بعضی از شرایط پزشکی ممکن است مانع ورود فرد به کانادا شود (مانند بعضی از بیماری‌های واگیر).

پرونده متقاضی با پروسه طولانی روبه رو است

وکلای مهاجرت کاملاً با فرآیند‌های ثبت درخواست و مهلت‌های مختلف و مدت زمان انتظار آشنا هستند. گاهی اوقات یک وکیل می‌تواند روال درخواست فرد متقاضی را تسریع کند.

درخواست ویزای کار کانادا

اما کارفرما هیچ کمکی در راستای مشکلات مهاجرتی نکند: روال‌های رسیدگی به ویزای کاری ممکن است پیچیده باشند. یک وکیل مهاجرت می‌تواند کارفرما را وادار کند تا به وظایف خود در قبال کارمند جدید عمل کند.

 خاتمه ازدواج متقاضی با یک شهروند کانادایی

و اقامت دائمی متقاضی، هنوز مشروط بر ازدواج باشد: مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج و درخواست ویزا به وضعیت ازدواج وابسته است؛ بنابراین در صورتی که ازدواج به خاطر طلاق یا فوت خاتمه یابد، اثبات اعتبار ازدواج کار سختی است.

 اگر فرد متقاضی بخواهد وضعیت اقامت دائمی خود را تغییر دهد، اما به تازگی طلاق گرفته و با شهروند دیگری ازدواج کرده باشدمشکل اصلی این است که ازدواج اول، مشکوک به کلاه‌برداری است. وجود یک وکیل مهاجرت می‌تواند برای اثبات اعتبار ازدواج اول، لازم باشد.

اقامت دائمی کانادا برای فرزندان زیر ۲۱ سال

اگر فردی همراه خانواده‌ی خود به کانادا مهاجرت کند و فرزند او پیش از اخذ اقامت دائم کانادا ، ۲۱ ساله شود. شرایط اقامت دائمی برای فرزندان زیر ۲۱ سال متفاوت است. وکیل مهاجرت می‌تواند بهترین روش ثبت درخواست را برای فرزندان فرد متقاضی مشخص کند.

گاهی اوقات ممکن است فرم‌ها یا اسناد دیگری را برای اثبات ادعای متقاضی درخواست کنند . مشورت با یک وکیل در همان ابتدای امر، می‌تواند از تأخیرهای احتمالی جلوگیری کند و حتی فرآیند را تسریع کند.

دفتر وکالت اپلو | مهاجرت به کانادا | اخذ اقامت کانادا | اخذ پاسپورت کانادا

آدرس: تهران | خیابان نیاوران | خیابان مقدسی (مژده) | پلاک ۶۴ | طبقه سوم | واحد ۸
شماره تماس: ۲۲۷۰۲۷۵۳-۰۲۱

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید. پاسخ شما حداکثر تا بزودی اطلاع داده خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر Amir سه شنبه ۱۳ خرداد ۹۹( 4 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام میخواستم بدونم اگه اقامت کانادا بیاد کسی که اسپانسر من شده میتونه اونو باطل کنه؟ ممنونم
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت سه شنبه ۱۳ خرداد ۹۹( 4 ماه پیش)

   سلام. اگر برای اخذ اقامت، مدارکی خلاف بر واقعیت ارائه داده باشید و در صورتی که شخص بتواند اثبات کند که مدارک جعلی و غیر واقعی است، بله.

 • تصویر کاربر هادی چهارشنبه ۷ خرداد ۹۹( 4 ماه پیش) مشاهده پرسش
  باسلام و وقت بخیر یه سوالی که ذهنم رو مشغول کرده اینه که کانادا به پناهندگانی وکیل میده و خواستم بدونم هزینه این وکلا به عهده کی هست دولت یا فرد پناهنده؟
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت چهارشنبه ۷ خرداد ۹۹( 4 ماه پیش)

   سلام. فردی که تقاضای پناهندگی دارد، خود باید هزینه های وکیل را پرداخت کنند.

 • تصویر کاربر مهدی شنبه ۲۷ اردیبهشت ۹۹( 5 ماه پیش) مشاهده پرسش
  من دکتر داروساز با حدود ۲۰سال سابقه به همراه همسر و ۲فرزندم قصد مهاجرت به کانادا رو داریم
  میخواستم بدونم شما میتونین به ما کمک کنین تا از طریق استارت آپ یا روش بهتر ومطمئن تری این روندو انجام بدیم ممنون
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت شنبه ۲۷ اردیبهشت ۹۹( 5 ماه پیش)

   سلام. برای مشخص شدن روش مهاجرتی مناسب احتیاج به اطلاعات دقیق تر و بیشتری است. بهتر است فرم ارزیابی اولیه مهاجرت به کانادا را از وبسایت پر کنید تا بعد از بررسی و ارزیابی دقیق و مشخص شدن روش مهاجرتی مناسب، کارشناسان با شما تماس بگیرند و مشاوره رایگان دریافت کنید.

 • تصویر کاربر مرتضی شنبه ۲۷ اردیبهشت ۹۹( 5 ماه پیش) مشاهده پرسش
  من دکتر داروساز با حدود ۲۰سال سابقه به همراه همسر و ۲فرزندم قصد مهاجرت به کانادا رو داریم
  میخواستم بدونم شما میتونین به ما کمک کنین تا از طریق استارت آپ یا روش بهتر ومطمئن تری این روندو انجام بدیم ممنون
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت شنبه ۲۷ اردیبهشت ۹۹( 5 ماه پیش)

   سلام. برای مشخص شدن روش مهاجرتی مناسب احتیاج به اطلاعات دقیق تر و بیشتری است. بهتر است فرم ارزیابی اولیه مهاجرت به کانادا را از وبسایت پر کنید تا بعد از بررسی و ارزیابی دقیق و مشخص شدن روش مهاجرتی مناسب، کارشناسان با شما تماس بگیرند و مشاوره رایگان دریافت کنید.

 • تصویر کاربر amir شنبه ۱۳ اردیبهشت ۹۹( 5 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام. میخواستم بپرسم دانشجوی پزشکی که درسش تمام شده ولی طرح نرفته برای مهاجرت بهتر است طرح برود یا بدون طرح هم میشه؟ برای کار در کانادا تفاوتی دارد؟
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت شنبه ۱۳ اردیبهشت ۹۹( 5 ماه پیش)

   سلام. برای دریافت اجازه کار با مدرک پزشکی، حتما باید تائیدیه انجمن پزشکان کانادا را دریافت کنید. توصیه می کنم حتما مقاله شرایط مهاجرت پزشکان به کانادا در سال 2019 را مطالعه کنید. همچنین برای شرکت  در برنامه اکسپرس انتری : سیستم مهاجرت به کانادا از طریق تخصص کاری ، باید سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی داشته باشید.

 • تصویر کاربر محمدرضا شنبه ۳۰ فروردین ۹۹( 6 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام، وقتتون بخیر
  من دارای پاس کانادا ودر حال حاضر ساکن تهران هستم. آیا امکان صدور وکالتنامه جهت افتتاح حساب بانکی در تورنتو توسط فرزندم که ساکن تورنتو می باشد، هست؟
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت شنبه ۳۰ فروردین ۹۹( 6 ماه پیش)

   سلام. بله این امکان وجود دارد که از طریق یک وکالتنامه، نماینده قانونی برای خود مشخص کرده فعالیت های مدنظر خود در کانادا را انجام دهید.

 • تصویر کاربر سحر سه شنبه ۲۶ فروردین ۹۹( 6 ماه پیش) مشاهده پرسش
  باسلام،برای ویزای کاری برای دندانپزشکان شما اقدام میکنید؟ایا حتما باید ایلس داشته باشند؟ ایا میشه دوره زبان را در کانادا گذراند سپس برای اقامت کاری اقدام کرد؟
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت سه شنبه ۲۶ فروردین ۹۹( 6 ماه پیش)

   سلام. پروسه دریافت اجازه کار برای پزشکان و دندانپزشکان در کانادا پروسه ای تقریباً دشوار و پیچیده میباشد. دندانپزشکان نیز همانند پزشکان ملزم به گذارندن دوره های معادل سازی مدارک کشور کانادا هستند. چرا که رشته های پزشکی و دندانپزشکی رشته ای با حساسیت بالا برای کار در یک کشور خارجی میباشد و افرادی که در خارج از آن کشور تحصیل کرده اند باید مدارک خود را مورد ارزیابی و تأیید سازمان های مرتبط در ان کشور رسانده باشند؛ پروسه معادل سازی همراه با گذارندن دوره های کارورزی و آزمون های تئوری و عملی میباشد. بنابراین شما باید از طریق یکی از روش های موجود ابتدا وارد کانادا شوید و سپس اقدام به معادل سازی مدرک خود و درنهایت دریافت اجازه کار در این کشور شوید. توصیه می کنیم فرم ارزیابی اولیه مهاجرت به کانادا را پر کنید تا شرایط شما توسط کارشناسان بررسی شده و روش هاس مناسب مهاجرتی شما مشخص شود.

 • تصویر کاربر داریوش یکشنبه ۱۷ فروردین ۹۹( 6 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام وقت بخیر
  هزینه مهاجرت از طریق برنامه جاب آفر آتلانتیک چقدر هستش؟
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت یکشنبه ۱۷ فروردین ۹۹( 6 ماه پیش)

   سلام. فرم ارزیابی اولیه مهاجرت به کانادا را پر کنید تا بعد از بررسی، طی یک تماس تلفنی از شرایط و هزینه ها مطلع شوید.

 • تصویر کاربر sara یکشنبه ۱۷ فروردین ۹۹( 6 ماه پیش) مشاهده پرسش
  با سلام من مدرک دکترا در رشته عمران و همسرم مدرک دکترا بیولوژی داریم. و هر دو سابقه ۲ سال پست داک در کشوری خارج از ایران را داریم. میخواستم بپرسم آیا وکیل مهاجرتی می تواند در پیدا کردن شغل و اخذ ویزای کار به ما کمک کنند؟ اگه جواب مثبته میشه لطفا اطلاعات بیشتری به من بدین.
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت یکشنبه ۱۷ فروردین ۹۹( 6 ماه پیش)

   سلام. اخد پیشنهاد کاری از کشور کانادا دارای شرایط و ضوابط خاصی است. با توجه به شرایط کلی ذکر شده˓ امکان مهاجرت به کانادا از طریق تخصص (اکسپرس اینتری) برای شما وجود دارد. می توانید با پر کردن فرم ارزیابی اولیه مهاجرت به کانادا و بررسی شرایط توسط کارشناسان˓ از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند شوید.

 • تصویر کاربر بابک یکشنبه ۱۷ فروردین ۹۹( 6 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سهامی در بانکی در انگلستان میباشد . متوفی سال ۱۳۹۲ فوت و به بانک اطلاع داده شده مدارک ترجمه و آماده است نیاز به وکیلی که کار در آنجا راقبل کند و دفتر در ایران داشته باشد دارم . سپاس از توجه و جوابتان . سال نو به سلامتی باشد برایتان . ارادتمند ناصری
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت یکشنبه ۱۷ فروردین ۹۹( 6 ماه پیش)

   سلام. فعالیت موسسه حقوقی اپلو در زمینه اخذ انواع ویزای کانادا و اخذ اقامت این کشور است و متاسفانه نمی توانیم خدماتی در خصوص درخواست شما ارائه دهیم.

درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر